Standart Tirane, shes apartament 2+1, kati 3, 103.1 m2 60000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 14:12

60,000 Euro

  • Standart Tirane, shes apartament 2+1, kati 3, 103.1 m2 60000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 3 + 1 + BLK Floor 2, 130 m² 208.000 Euro (Block)

We have a 3 + 1 apartment for sale at "Ismail Qemali" street in Bllok area. The apartment is located on the 2nd floor of a new building with a spacious surface of 130.3m2. The apartment is furnished, has 2 bathrooms with windows. The apartment has south-east orientation and is equipped with regular mortgage documentation. The apartment has: • Living Environment • Environment • 3 Bedrooms • 2 Toilets • 2 Balconies • Other Details • Illuminated • New • With Air Conditioner • To contact us contact us!

OPP 2524Cel. : 0697015469


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 16930

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103.1m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij perendim mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni!

+

plus11918