Shitet,apartament 1+1,future Home Residence Tirane

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te Tiranes, ne rrugen “Teodor Keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. Informacion mbi apartamentin: • Mundesi zgjedhje kati dhe orientimi • Siperfaqe ndertimi : 64.93 m2 • Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kendi I gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti me dritare •Ballkoni •I investuar • Kubature e rregullt •Punime cilesore • Termoizolim me fasade te ventiluar dhe vetrata termike •Sistem chiller • Hidrosanitare inkaso • Triple xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10 vendesh. Per ta vizituar na kontaktoni!


Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence A4A3.png (Format Kb)
Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence A4A3_Render.png (Format Kb)
Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence A4A3_Render_.png (Format Kb)

Njoftime te Ngjashme