Vile Ne Shitje Tirane

OKAZION
SHITET VILE 3-KATESHE.
Adresa: Rr. Marie Logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “PUB VENUE” / Prane shkolles 8-Vjecare “Hasan Prishtina”.
Siperfaqja e cdo kati eshte 103.4 pa perfshire ballkonet.
Kati i pare eshte i shfrytezuar per aktivitet(aktualisht eshte dhene me qera per supermarket).
Kati i 2-te dhe i 3-te perbehet secili nga: 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 tualete.
Ekziston mundesia per ndertimin e nje kati shtese tip papafingo e projktuar qe nga ndertimi objektit .
PRONA disponon CERTIFIKATE pronesie.
Facilitete qe te ofron zona:supermarkete,farmaci,shkolla,kopshte,cerdhe,park per femije.
Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne +

Njoftime te Ngjashme