Shitet 3+1 Unaza E Re,65000 Euro Tirane

Siperfaqe totale 113m,kati 2,me hipoteke,apartamenti disponon 3 dhoma gjumi,1 banjo me dritare,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e gatimit

Njoftime te Ngjashme