Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 20/05/2019 11:20

56,000 Euro

  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku)
  •  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m2 56.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 2, 110 m² 56.000 Euro (Fresko)

An apartment is sold in the Fresku area on Dajti Street. The apartment is located on the 2nd floor of a new and well-maintained apartment building. The apartment has an area of 110 m2 and is organized as follows: living room, cooking space, 2 bedrooms, 2 toilets, balcony, hub corridor. The apartment is sold empty. Its east orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • regular cottages • quality construction • with lift To visit us contact us!


Pagesa 56,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 345

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor shperndares. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: •me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor • me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!