Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 110 M2 56.000 Euro (fresku) Tirane

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor shperndares. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: •me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor • me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme