Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!! Tirane

Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem te ventiluar (veshje e mureve te jashtem me pllaka dhe materiale termoizoluese), vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalimet per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet, verand ku kane dalje te treja dhomat. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu qe i mundeson diell gjat gjithe dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte ne fazen e fundit te ndertimit duke u bere rifiniturat permbyllese dhe shume shpejt do te jete i perfunduar totalisht. Hapesira qe e karakterizone kete zone , me bulevardin e gjelber ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshme vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks sa funksional po aq odhe organik.

Njoftime te Ngjashme