KLERING-Tirane,shes apartament 2+1, Kati 5,110 m2, 77.000 Eur(Fusha e Aviacionit) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/06/2019 16:27

77,000 Euro

  • KLERING-Tirane,shes apartament 2+1, Kati 5,110 m2, 77.000 Eur(Fusha e Aviacionit)
  • KLERING-Tirane,shes apartament 2+1, Kati 5,110 m2, 77.000 Eur(Fusha e Aviacionit)
  • KLERING-Tirane,shes apartament 2+1, Kati 5,110 m2, 77.000 Eur(Fusha e Aviacionit)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + A + BLK Floor 5, 110 m² 75.000 Euro (Aviation)

The apartment located on the 5th floor of a residential complex "Garden Residence Turdiu" has a total surface area of 110 m² and is oriented towards the South East. The complex in question is the newest and contemporary complex being built in the capital, in the area of the former Aviation Field. Situated in a convenient location "Garden Residence Turdiu" is a multifunctional complex with dedicated parking, swimming pool, greenery and park for children, paying special attention to green spaces, more sowing trees and recreational spaces for adults and children. It consists of salon + cooking, 2 bedrooms, 2 bathrooms and 1 balcony. Price: 75.000 €. It's in the construction phase!


Pagesa 77,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 986

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 5 banim tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe eshte I orientuar drejt Jug-Lindjes. Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit. I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem “Garden Residence Turdiu” eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park per femijet, i kushton nje vemendje te vecante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije. Perbehet nga salloni+ gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi: 77.000 Euro. Eshte ne faze ndertimi!