Okazion-apartament I Sapoperfunduar 2+1,105 M2,78.000 Eur (vizion Plus) Tirane

Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i gjate.

Ndodhet ne katin e 7-te te pallatit ne perfundim.Siperfaqe 105 m2.

Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

Cmimi: 78.000 Euro,Extra garazhd me vlere 8000 Eur.

86.000 Eur ne total

Njoftime te Ngjashme