Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!! Tirane

Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me Ashensor, shitet per vetem 770 Euro / m2. Apartamenti ka Orientim nga Lindja duke ofruar ndicim natyral. Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim ne Don Bosko per qetesine dhe sigurine qe ofron, ndodhet prane Credins Bank. Apartamenti ka sturkture te rregullt dhe Organizohet ne nje sallon te bollshem rreth 25 m2, sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi te medha dhe me dritare te orientuar nga lindja, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem. Pallati eshte ndertim i 2006 dhe eshte ndertim cilsor dhe i mire-organizuar duke patur vetem 3 apartamente per cdo kate. Pallati ofron mundesi parkimi per banoret rezidient dhe ofron shume facilitete te ndryshme si Supermarkete, Farmaci, Banka, Lokale, Klinike Dentare etj. Apartamenti Disponon Dokumetacion te Rregullt Hipotekor.

Njoftime te Ngjashme