Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 01/07/2019 17:37

110,000 Euro

  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!
  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!
  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!
  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!
  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!
  • Shitet Apartament 3+1 prane Kompleksit KIKA 2!

Sell Apartment 3 + 1 near Complex KIKA 2!

Sell 3 + 1 apartment with total surface 120 m2 in Tish Dahia Street in the Commune of Paris area near the Center of the Crystal. The apartment is located in a new building, well constructed and designed, with qualitative and good works invested in the interior decoration. The apartment is located in a quiet and very good area, on the side of the main road, where it offers many facilities making the life of very comfortable. The apartment is located on the 6th floor of a building with a lift. Orientation of the apartment is Southeast. The apartment is very cozy and well organized for interior spaces. The apartment is fully furnished. The apartment has ownership certificates.


Pagesa 110,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Lexime 628

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 120 m2 ne rrugen Tish Dahia ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristale. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mire konstruktuar dhe projektuar,me punime cilesore dhe i mire investuar persa i perket aredimit te brendshem. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te mire, buze rruge kryesore, ku te mundeson shume facilitete duke e ber jeten e perditshmerise shume komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje objekti me ashensor. Orientimi i apartamentit eshte Juglindje. Apartamenti eshte shume komod dhe i mire organizuar persa i perket hapesirave te brendshme.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti disponon certifikate pronesie.