Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 107 M2 85.000 Euro (rruga E Dibres) Tirane

Shitet apartament ne zonen e Medreses ne rrugen e Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me driatre), ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje-perendim i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme