Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 06/06/2019 10:45

85,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m2 85.000 Euro (Rruga e Dibres)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 6, 107 m² 85.000 Euro (Dibra Street)

Sell apartment in Medrese area on Dibra Street. The apartment is located on the 6th floor of a new and well-managed new palace. The apartment has a surface of 107 m2 and is organized as follows: living room, kitchen, 2 bedrooms, 2 toilets (one with driatre), balcony. The apartment is sold furnished. Its south-east orientation enables the home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • regular cubiature • quality construction To visit us contact us!


Pagesa 85,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 217

Shitet apartament ne zonen e Medreses ne rrugen e Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me driatre), ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje-perendim i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni!