Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Tirane

Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar, ashtu sic e shikoni ne foto. Orientimi eshte Veri-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj..., disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit: + per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Njoftime te Ngjashme