Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 13:19

120,000 Euro

  • Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !
  • Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !
  • Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !
  • Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !
  • Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

In Paris Commune, on Crystal Center, Sell Apartment 3 + 1!

On Rruga Hekali Street, on Kristal Center, is sold Apartment 3 + 1, on the 5th floor of a new building equipped with elevator. The apartment is organized as follows: living room with cooking space, couch room, and 2 children's rooms, one with exit to the balcony, 2 toilets. The apartment has high quality works, plenty of space and is sold furnished, as you can see in the picture. Orientation is North-East and West. The area in which the apartment is located has all possible facilities, such as kindergartens, schools, supermarkets, the urban line that goes below the palace, etc. ... also has full mortgage documentation. Contact us at phone number: +3550676048405 to make a visit to this property or similar properties.


Pagesa 120,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 157.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali
Lexime 2875

Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesire te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar, ashtu sic e shikoni ne foto. Orientimi eshte Veri-Lindje dhe Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopeshte, shkolla, supermarkete, linja e urbanit qe kalon poshte pallatit, etj..., disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit: + per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.