Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza . Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/08/2019 22:22

70,000 Euro

  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .
  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .
  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .
  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .
  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .
  • Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza .

Sell 2 ap 1 + 1. 70 m2. Mine Peza.

Two apartments are sold by 1 + 1.
70 m2.
3rd and 4th floor.
Suitable for dubleks but sold 1 out of 1.
Price: 1050 euro m2.
Address: Street Mine Peza. Location at Tirana Prosecution Office.
Tel: 069 35 87 581.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Lexime 816

Shiten 2 apartamente nga 1 + 1 .
80 m2 .
Kati 3 dhe i 4 .
I pershtatshem per dubleks por shiten edhe 1 nga 1 .
Cmimi : 1050 euro m2 .
Adresa : Rruga Mine Peza . Vendodhja tek Prokuroria Tiranes .
Tel : .