Shitet apartament 2+1 820 EUR/m2 Vasil Shanto Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 02/08/2019 15:38

115,000 Euro

 • Shitet apartament 2+1 820 EUR/m2  Vasil Shanto
 • Shitet apartament 2+1 820 EUR/m2  Vasil Shanto
 • Shitet apartament 2+1 820 EUR/m2  Vasil Shanto
 • Shitet apartament 2+1 820 EUR/m2  Vasil Shanto

Sell apartment 2 + 1 + 2 to Vasil Shanto

Sell 2 + 1 apartment near Diplomat 1, near Vasil Shanto. The apartment is positioned in the optimal floor in a new building and has an area of 140m 2 total. The spaces are well-developed and can be accommodated in two 1 + 1 apartments.
It is organized in 2 spacious bedrooms, salon together with kitchen, 2 toilets and 2 balconies where one of them accompanies the salon while the other balcony accompanies the two bedrooms. The apartment has been reconstructed and in good condition. It is equipped with heating, cooling system. East-West orientation provides natural light throughout the day. Provides regular mortgage documentation.


Pagesa 115,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 140.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 603

Shitet apartament 2+1 prane Diplomat 1,ne Vasil Shanto. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat optimal ne nje ndertimi te ri pa ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 140m/2 totale. Hapesirat jane te mireshfrytezuara dhe mund te pershtatet edhe ne dy apartamente 1+1.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme , sallonin se bashku me kuzhinen,2 tualete dhe 2 ballkone ku njeri prej te cileve shoqeron sallonin ndersa ballkoni tjeter shoqeron dy dhomat e gjumit. Apartamenti eshte rikonstruktuar dhe ne gjendje te mire . Eshte i pajisur me sistem kondicionimi ngrohje, ftohje. Orientimi Lindje-Perendim mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.