Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!! Tirane

Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 Living room, nje dhome ndjenje me ambjnetin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njera eshte me dritare. Nje nga vecorite e ketij apartamenti eshte pamja fantastike gjate gjithe dites, per shkak te ndricimt natyral ne te gjitha dhomat. Gjithashtu ballkoni me nje siperfaqe te konsiderueshme eshte i aksesueshem nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, stacion urbani,kopesht, shkolle ,farmaci, supermarket .etj. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Njoftime te Ngjashme