Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/08/2019 13:16

85,000 Euro

  • Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.
  • Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.
  • Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.

For Sale, Apartment 2 + 1, Kompleksi Kika 2, Tiranë

The apartment is located in the area of the Commune of Paris, at the Kika Complex 2. Information on the apartment: • New building • 6th floor • Apartment area: 96 m2 • South-West orientation • Ownership certificate. The apartment has: • Living room • 2 Bedrooms • 2 Toilets • Garage included in the price. To visit us please contact us!


Pagesa 85,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 77.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 15415

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Siperfaqja e apartamentit : 77 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me parket • Sistem Kondicionimi • Ashensor • Orientimi: Lindje • Disponon certifikate pronesie • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim • Per ta vizituar na kontaktoni!