Shitet Apt 1+1 (56 M2) Ne Ali Dem (shk. Kushtrimi I Lirise) Hipotek E Rregullt | Ndri Tirane

Shitet Apt 1 + 1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Shtruar me Pllake Cilesore | Kundrabufe Druri | Ballkon | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q980

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 1 Dhoma gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkone

Karakteristika:

- Apartament Ne Shitje
- Ali Demi
- Me Hipoteke
- SIP. Totale 56 m2
- Kati 2
- Pa Ashensor

- Me Pllake cilesore
- ME SUPER NDRICIM ( Jug- Perendim - Lindje)
- (CDO Sherbim Afer, spitale ,faramci ,market, urban)
- lagje sigurte dhe e qete

SOXHORNO:

- Me SUPER Ndricim Gjate Gjithe Kohes + dritare tek xham
- Me Pllake cilesore
- Hapesire e Madhe

KUZHINA:

- Me Kondrabufe
- Me Hapsire te mire
- Me Pllake Te Mire
- Me ndricim te larte Gjate Gjithe Kohes

DHOMA GJUMIT:

- Me SUPER ndricim + dritare tek xham +
- Me Pllake
- Me hapesire

1 TUALET:

- Me Hidrosanitare
- Me dush
- Me Ajerosje natyrale

1 KORRIDOR me dollap kepucesh

1 BALLKON

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 43,500 Euro

Tel ose Whatsapp:


47196

30/04/20919

Njoftime te Ngjashme