Mundesi investimi: 1+1+Ballk I MADH( 59 m2) (QENDER Mine Peza - Prokuroria) 100% i Rikonstruktuar, Pall. i Ri, PARKET, Pamje fantastike(Jug) me diell Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/08/2019 11:36

Investment Opportunity: 1 + 1 + LARGE Balcony (59 m2) (Mine Peza Center - Prosecution) 100% Reconstructed, Pall. New, PARKETS, Fantastic views (South) sunny

Super Perfect Investment Opportunity, Applying With Regular Planning, Sun, New and Fully Reconstructed Building, with Thermal and Acoustic Insulation, Mortgage: 1 + 1 with Balcony (59 m2) 100% Reconstructed Investment, Fantastic View, Palace New- 7th Floor, Orientation South (Mine Peza - Tirana Prosecutor's Office) furnished by BRUNES luxury, paved with PARQUET, with KAPOT interior coatings and insulation, Double glazed windows (VEKA - German), Completely invested Toilet

Q1269

With a mortgage

Total area 59m2 (with joints)
Sip. Net (Interior) 51 m2
Sip. in Certificate 51 m2

7th floor
8th floor

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 bathroom (with tiles and BRUNES sanitary)
- 1 Balcony
- 1 corridor

Characteristics:

- 100% Total Reconstructed
- QUALITY BRUNES PARKET
- Free view (the scroll has 5 storey buildings, schools and does not occupy the view)

- New Building with Elevator
- New fitted kitchen
- High natural light all the time
- SOUTHERN ORIENTATION
- TOTAL Acoustic Insulation (CAPO CLOTHING)
- Advanced Lighting (with LED Spots)
- Thermal Insulation & Waterproofing

- Furniture from Brunesse
- Designed by Architect
- New Salon New Armchairs Eating Corner Custom Made

- New Wooden Doors
- Armored exterior door
- Quality windows with DOPIO German glass Veka brand plastic (HIGH QUALITY MARKET)

- High quality sanitaryware in Brunei
- All-new Quality Electrical Installations
- High quality new plumbing

- Facilities all close by (Supermarket, Bakeries, Urban Lines, Close to DURRES Street, Black Bird, New Boulevard & Train Station)
- Access to Public Transport
- Very good axes with the car

Price: 65.000 euro (Indisputable) *

Tel or Whatsapp: 0674749032


27581

08 16 2019


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 59.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Lexime 27974

Super Mundesi Perfekte Investimi, Ap me planimetri te rregullt, Diell, Pallat i ri dhe Plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me Hipoteke : 1+1 me Ballkon( 59 m2) Investim 100% i Rikonstruktuar, me Pamje fantastike, Pallat I ri- Kati 7, Orientimi Jug ( te Mine Peza - Prokuroria e Tiranes) i mobiluar nga BRUNES luksi, shtruar me PARKET, me Veshje dhe Izolime KAPOT te brendshme, Dritare Dopio xham ( VEKA - Gjermane), Tualeti komplet i investuar

Q1269

ME HIPOTEKE

Sip Totale 59m2 ( bashke me te perbashketat)
Sip. Neto( e Brendshme) 51 m2
Sip. ne Certifikate 51 m2

Kati 7
Katet e pallatit 8

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhom gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet ( me pllaka dhe Sanitare te BRUNESIT)
- 1 Ballkon
- 1 korridor

Karakteristika:

- Totalisht i Rikonstruktuar 100%
- PARKET cilesor i BRUNES
- Pamje e lire( rrotull ka pallate 5 kateshe, shkolla dhe nuk i zene pamjen)

- Pallat i Ri me ASHENSOR
- Kuzhina e re e montuar
- Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes
- Orientimi JUG
- Izolim akustik TOTAL ( VESHJE KAPOT E BRENDSHME )
- Ndricim i Avancuar( me Spote LED)
- Termoizolim & Hidroizolim

- Mobilim Nga Brunesi
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja / Kend i Ngrenies bere me Porosi

- Dyer Druri te reja
- Dere e jashtme e Blinduar
- Dritaret cilesore me DOPIO xham plastike Gjermane te markes Veka ( CILESIA ME E LARTE NE TREG)

- Sanitare shume cilesore te Brunesit
- Instalime Elektrike Cilesore te gjitha te reja
- Instalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet te gjitha afer ( Supermarket, furra bukes, Linjat e Urbanit, afer me Rrugen e DURRESIT, ZOGUN E ZI, BULEVARDIN E RI & STACIONIN E TRENIT )
- Akses me Transport publik
- Akset shume te mire me makine

Cmimi: 65.000 euro ( i Padiskutueshem)*

Tel ose Whatsapp:


27581

16/08/2019