https www njoftimefalas com 5 shtepi ne shitje id 191033 

 Online 115 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 115 lexues | 9 njoftime ne pritje
77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

71,000 Euro
Shitet,SUPER Apartament 2+1,Kompleksi Sima-Com,Future Home Real Estate Shitet apartamenti 2+1,i cili ndodhet në zonën e Unazës së Re,në Kompleksin

Shitet,super Apartament 2+1,kompleksi Sima-com,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1,i cili ndodhet në zonën e unazës së re,në kompleksin "sima-com". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 97.3m2 • kati 2 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dho... 02/04/2020 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

90,000 Euro
 Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane 90,000 € ID: PRI15037 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonene Kodres se Diellit

Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane 90,000 € Id: Pri15037

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonene kodres se diellit informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit : 113 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi :... 02/04/2020 21:01... Lexo detajet..

56,500 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14496) Shitet apartament 2+1,në zonën e Unazës së Re,poshtë Vilës-L. Ka sipërfaq

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future14496)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1,në zonën e unazës së re,poshtë vilës-l. ka sipërfaqje totale prej 87m2. ndodhet në katin e 2,apartamenti është i bollshëm dhe i menaxhuar në mënyrë shumë të mirë.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 bal... 02/04/2020 20:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,500 Euro

40,000 Euro Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ka siperfaqe 60m2, i orga

Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek liqeni i thate. apartamenti ka siperfaqe 60m2, i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. ka orientim shume te mire. kati i 4 i nje pallati te ri. cmimi 40.000 euro i diskutueshem. per me teper informacione ... 02/04/2020 20:42... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet super apartament tek harry Fultz per investim! Shitet apartament me cmim okazion tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Super Apartament Tek Harry Fultz Per Investim!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament me cmim okazion tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. organizohet ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ambient gatimi vec. ne ap... 02/04/2020 20:16... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € ID: plus14136 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € Id: Plus14136

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130m2. • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, ... 02/04/2020 20:02... Lexo detajet..

65,000 Euro Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare! Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare!!! Apartamen

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar Me Pare!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne misto mame shitet apartament 2+1 i mobiluar i pa banuar me pare!!! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92.31 m2 dhe organizohet ne nje s... 02/04/2020 19:46... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet Apartament 2+1,Yzberisht 59.000 euro Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 t

Shitet Apartament 2+1,yzberisht 59.000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 95m i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,1 ballkon ,salloni dhe kendi kuzhunes,shitet bosh,me hipoteke.... 02/04/2020 19:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

45,000 Euro Ultra 2+1+Depo (Fresk) Pallat I Ri i Vitit 2016 - Ne proces Legalizimi (Rest. Qesaraka) 3.3 M E LARTE SHITET AP 2+1+ Depo I super investuar ne Fresk - Pa shkuar tek Restorant Qesara

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe me kredi, pasi pronari siguron kolateral (prone) tjeter per ta bllokuar per banken/ * per te ofruar s... 02/04/2020 19:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ARDENO  35000 euro Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartame

Shitet Apartament 1+1 Ardeno 35000 Euro

Tjeter zone | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartamenti disponon kubature dhe organizim shum ete mire,banjo me dritare.me hipoteke.... 02/04/2020 19:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

29,000 Euro Shitet garsionere 29,000€ Kati 1 Shitet garsionere Kati i 1
Rruga Kongresi Manastirit 
Me hipoteke 
Bosh

Shitet Garsionere 29,000€ Kati 1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet garsionere kati i 1 rruga kongresi manastirit me hipoteke bosh ... 02/04/2020 19:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

29,000 Euro

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, plus15006 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu pranë Hippo Market.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Plus15006

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2. • kati i 2 banim • orientim jug • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambie... 02/04/2020 18:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

104,900 Euro Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite ! Ne Kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartamen

Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tu... 02/04/2020 18:49... Lexo detajet..

106,000 Euro APARTAMENT 2+1 AFER 21 DHJETORIT Apartament 2+1 me sipërfaqe 87.6 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë t

Apartament 2+1 Afer 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 me sipërfaqe 87.6 m². apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. hyrja të fton në korridorin në formë l-je. korridori në fillim të jep akses në të majtë në zonën e ditës, dhe në të djathtë në tualetin kr... 02/04/2020 18:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

58,000 Euro Okazion .Shitet Apartament 2+1, tek Fizika Berthamore ( Fresk) Shitet apartament tek Fizika Berthamore( Fresk) .
Apartamenti ndodhet ne katin

Okazion .shitet Apartament 2+1, Tek Fizika Berthamore ( Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament tek fizika berthamore( fresk) . apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,101 m2 neto, nje ballkon dhe dy banjo. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. ap... 02/04/2020 18:31... Lexo detajet..

95,000 Euro shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 90 m² 95.000 Euro (Rruga e Barrikadave) Shitet, apartament 3+1 tek rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e 2

Shes Apartament 3+1+blk Kati 2, 90 M² 95.000 Euro (rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (4.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 3+1 tek rruga e barrikadave. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. • siperfaqe totale 90 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi • 3 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon • detaje... 02/04/2020 18:13... Lexo detajet..

34,000 Euro Shitet, Garsoniere, Kodra E Diellit, Tiranë PRI14920 Apartamenti është i pozicionuar tek Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton.

In

Shitet, Garsoniere, Kodra E Diellit, Tiranë Pri14920

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek kodra e diellit, rruga bill klinton. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 33 m2 • orientim: lindje - perendim. • dokumentacioni: me kontratë p... 02/04/2020 17:20... Lexo detajet..

80,500 Euro Shitet apartament 3+1 ne Fresk! Apartament 3+1ne zonen e Freskut

Shitet Apartament 3+1 Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1ne zonen e freskut... 02/04/2020 17:02... Lexo detajet..

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

65,000 Euro Shitet apartament 2+1 te rruga “Aleksandër Moisiu” Apartamenti eshte ne pallat te vjeter me tulla

Shitet Apartament 2+1 Te Rruga “aleksandër Moisiu”

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte ne pallat te vjeter me tulla ... 02/04/2020 17:01... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibres Apartamenti eshte afer Fakultetit te Mjekesise

Shitet Apartament 2+1 Te Rruga E Dibres

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte afer fakultetit te mjekesise... 02/04/2020 17:01... Lexo detajet..

67,500 Euro shitet 2+1 ë mobiluar në yzberisht. shitet apartament 2+1e mobiluar në yzberisht apartamenti ndodhet ne katin e kat

Shitet 2+1 ë Mobiluar Në Yzberisht.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1e mobiluar në yzberisht apartamenti ndodhet ne katin e katërt të një pallati të me ashensor me dokumenta te rregullta hipotekor.... 02/04/2020 16:33... Lexo detajet..

400,000 Euro Apartament luksoz ne shitje te Rruga e Elbasanit Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te Tiranes.
Nje apartament i

Apartament Luksoz Ne Shitje Te Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
149.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te zones. organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimi. 3 dhoma gjumi, dhoma matri... 02/04/2020 16:32... Lexo detajet..

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

80,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar afër rrugës së elbasanit, 500 m mbi fakultetin ekonomik. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

78,000 Euro Shitet shtepi 2 Kateshe ne rrugen Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 122 m2 ne rrugen I

Shitet Shtepi 2 Kateshe Ne Rrugen

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi 2 kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 122 m2 ne rrugen ibrahim buzhiqi afer medresese ne tirane.shtepia eshte e ndare ne dy kate.kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi,veranda dhe tualet... 02/04/2020 16:02... Lexo detajet..

61,000 Euro Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pare* Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pa

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 02/04/2020 16:02... Lexo detajet..

59,500 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TE BOTANIKU Tek Botaniku shitet Apartament 1+1 me nje super orientim. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 1+1 Te Botaniku

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek botaniku shitet apartament 1+1 me nje super orientim. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare . apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ke... 02/04/2020 15:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim