hyrje ne astir  19311 njoftime

 Online 205 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
75,000 Euro id:81265 - 1+1 Mine Peza mundesi per dupleks

1+1 Mine Peza Mundesi Per Dupleks

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shes 2 apartamente nga 1+1 secili , kati 3+4, mundesi per konvertim me dupleks. 70m2 secili x2= 140m2. cmimi 150,000 euro per te dyja. ashensor, hipoteke... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

181,000 Euro id:98325 - Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane 21 dhjetorit shitet apartament fantastik 3+1+2, tersisht i mobiluar!! mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.ky apartament ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy... Lexo detajet..

72,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar oslos. ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentaci... Lexo detajet..

56,000 Euro id:28549 - Shitet 2+1 (102 m2) tek Fresku (Rr. e Teleferikut) ne Pallat te RI/ Ashensor, ne Gjendje Super

Shitet 2+1 (102 M2) Tek Fresku (rr. E Teleferikut) Ne Pallat Te Ri/ Ashensor, Ne Gjendje Super

Fresku/Linze | Tirane (0.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apt 2 + 1 (102 m2) tek fresku (rr. e teleferikut) ne pallat te ri me ashensor | dokumentacion i rregullt | strukture shume e mire | apartament ne gjendje shume te mire | ndricim shume i mire natyral | pa... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (21:00): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

275,000 Euro Shitet 2+1 tek Nobis! Shitet Apartament 2+1 te qendra Nobis! Apartamenti ndodhet ne katet e larta bren

Shitet 2+1 Tek Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.02.2019 (19:54): Shitet apartament 2+1 te qendra nobis! apartamenti ndodhet ne katet e larta brenda rezidences. ka nje siperfaqe totale 119 m2 dhe 110 m2 siperfaqe e bredeshme.eshte e organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dh... Lexo detajet..

49,000 Euro shitet SUPER 1+1 67m2 te dy rotondot apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te

Shitet Super 1+1 67m2 Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (19:05): Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te rrethrrotullimi i dyt te unaza e re ne nje nga pallatet me cilesore te zones.me pamje nga rotondo e dyte.e pershtatshme per nje f... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

59,000 Euro Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek Tregu Elektrik! PERSHKRIM Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek

Shitet | Okazion Apartment 2+1, 80m2 Dhe Garazhd 25m2, 59000 Euro, Tek Tregu Elektrik!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:50): Pershkrim shitet | okazion apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 59000 euro, tek tregu elektrik! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet... Lexo detajet..

130,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK 92 m² 130.000 Euro (Haxhi Hysen Dalliu) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Haxhi Dalliu prane Bulevadit Zogu I. Informacion m

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk 92 M² 130.000 Euro (haxhi Hysen Dalliu)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne rrugen haxhi dalliu prane bulevadit zogu i. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe: 92 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tual... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

181,500 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 165 m² 181.500 Euro (Rruga e Kavajes) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 3

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 165 M² 181.500 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • siperfaqe: 165 m2 • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma e gjumit •2 tualete • me parket • 3 ballk... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

181,500 Euro

85,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Rrugen e Parisit. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 70 M² 85.000 Euro (rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e rrugen e parisit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit 70 m2 • dokumentacioni: me hipoteke • apartamenti disponon: • sallo... Lexo detajet..

84,600 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 99 m² 84.600 Euro (Fusha e Aviacionit) Apartamenti ndodhet ne zonen e Fushes Aviacionit. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 99 M² 84.600 Euro (fusha E Aviacionit)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (18:50): Apartamenti ndodhet ne zonen e fushes aviacionit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 banim • siperfaqa e apartamentit : 99.57 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,600 Euro

164,800 Euro Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 131 m² 164.800 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti eshte i pozicionuar ne 21 Dhjetorit. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 3+1 Kati 3, 131 M² 164.800 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartamenti eshte i pozicionuar ne 21 dhjetorit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit 131.84 m2 • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma e gjumi • 2 tualet... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

164,800 Euro

71,000 Euro 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso... Lexo detajet..

79,000 Euro 2+1 i Vecant -127 m2 ne zonen e Liqenit (Rr. Peti) | me Mobilim Modern, Cilesor | PARKET

2+1 I Vecant -127 M2 Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Me Mobi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuara |... Lexo detajet..

87,000 Euro Tek Kopeshti Zologjik, shitet Apartament 1+1, me Mobilim Modern & Pamje Perfekte !

Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 1+1, Me Mobilim Mod

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kopeshti zologjik, ne rrugen peti, tek kompleksi grek, shitet apartament 1+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sal... Lexo detajet..

6,000,000 Leke Apartament 2+1 Apartament 2+1, sip 75.77 m2. Vendodhja : lagjia 17, pane lulishtes ne hyrje t

Apartament 2+1

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartament 2+1, sip 75.77 m2. vendodhja : lagjia 17, pane lulishtes ne hyrje te durresit, durres. shitet e mobiluar... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

6,000,000 Leke

82,150 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+G TEK ''UNAZA E RE'' Shitet Apartament 2+1+G ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE tek UNAZA

Super Okazion,shitet Ap 2+1+g Tek ''unaza E Re''

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet apartament 2+1+g ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane tek unaza e re mbrapa karburant kastratit. apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne fazen e fundit te nd... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,150 Euro

74,500 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+G MBRAPA 'VIZION PLUS' Shitet Apartament 2+1+G ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE mbrapa VI

Super Okazion,shitet Ap 2+1+g Mbrapa 'vizion Plus'

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet apartament 2+1+g ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane mbrapa vizion plusit.. apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit. kompleksi ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,500 Euro

72,000 Euro SUPER! SHITET APARTAMENT 2+1 TE MINE PEZA Shitet SUPER apartament 2+1 te Mine Peza me siperfaqje totale 72m2 ku 66m2 jane

Super! Shitet Apartament 2+1 Te Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet super apartament 2+1 te mine peza me siperfaqje totale 72m2 ku 66m2 jane per banim. organizohet nga salloni, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. gjendja e apartamentit eshte super e mire... Lexo detajet..

61,250 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi Golden Park Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (18:49): Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,250 Euro

60,000 Euro OKAZION: Apartament Duplex në Shitje (GOLEM) Shitet shtepi duplex ne zonen e Golemit, kordinatat e sakta: 
41.251667, 19.521

Okazion: Apartament Duplex Në Shitje (golem)

Zone Periferike | Kavaje
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (18:49): Shitet shtepi duplex ne zonen e golemit, kordinatat e sakta: 41.251667, 19.521870 shtepia ka: 1. ngrohje dhe ftohje qendrore 2. vetrata dhe tenda 3. dy banje - banja e dites e rikonstruktuar, banja tjet... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

66,300 Euro Shitet apartament (Okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen Besim Alla . Shitet apartament (Okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen Besim

Shitet Apartament (okazion!)1+1 Eshte I Adaptueshme Edhe Ne 2+1 Ne Rrugen Besim Alla .

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2019 (17:55): Shitet apartament (okazion!)1+1 eshte i adaptueshme edhe ne 2+1 ne rrugen besim alla ne yzberisht.apartamenti eshte i organizuar me nje siperfaqe 102m2 ,tualet dhe ballkon,jepet edhe i mobiluar sipas kerkesave ... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Rrogozhines Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te Rrogozhines . Apartamenti eshte i

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar Ne Qender Te Rrogozhines

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:51): Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne qender te rrogozhines . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon . ka nje siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 ... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet apartament 2+1+garazhd tek shkolla Mihal Grameno per 67000 euro! Zona ku ndodhet apartamenti eshte e preferuar per te banuar per shkak te afersis

Shitet Apartament 2+1+garazhd Tek Shkolla Mihal Grameno Per 67000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:29): Zona ku ndodhet apartamenti eshte e preferuar per te banuar per shkak te afersise me shkollen mihal grameno, shkollen e baletit, tregun elektrik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ash... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

49,000 Euro shitet SUPER 1+1 67m2 te dy rotondot

Shitet Super 1+1 67m2 Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te rrethrrotullimi i dyt te unaza e re ne nje nga pallatet me cilesore te zones.me pamje nga rotondo e dyte.e pershtatshme per nje f... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

59,000 Euro Okazion: 1+1 68m2 i kompletuar, mundesi e arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Okazion: 1+1 68m2 I Kompletuar, Mundesi E Arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 | 68 m2 | rr. e dibres, prane rajoni te policise nr.4 | i mobiluar | i restauruar | ballkon | ne gjendje shume te mire | parkim | pallat i ri + ashensor te dhenat: -siperfaqja:67.63 m... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

87,600 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 73 m² 87.600 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Frosina Plaku

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 73 M² 87.600 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (16:56): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit, rruga frosina plaku. informacion mbi apartamentin: kati i 2 banim • sipërfaqe: 73 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gati... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,600 Euro

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor Shitet 2 + 1 Bosh (50 metra te Eleonora) | Pallat i Ri | Ashensor| Orientim L-P|

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (16:53): Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | drita... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

76,700 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi "Golden Park" Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi "golden Park"

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:30): Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,700 Euro

45,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unaza E Re, te zona e 2 Rotondove

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.02.2019 (16:30): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unaza e re, te zona e 2 rotondove . informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • sipërfaqja e apartamentit : 71.4 m2 . apartamenti eshte i organizuar nga : ... Lexo detajet..

65,500 Euro Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Park

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... Lexo detajet..

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | drita... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

83,000 Euro Apartament 3+1,Unaza E Re Disponojme dy apartamente 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore n

Apartament 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (16:10): Disponojme dy apartamente 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentet: • kati 1 dhe i 5 banim • sipërfaqe ndërtimi : 127.68 m2 • apartamentet disponojne s... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

76,700 Euro Shitet Apartament 2+1 Golden Park.. Siperfaqe totale : 109.6m2,kati 3,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 b

Shitet Apartament 2+1 Golden Park..

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:10): Siperfaqe totale : 109.6m2,kati 3,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 ballkone,salloni dhe kendi gatimit.orientim jug-lindje... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,700 Euro

68,670 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK RRUGA ''5 MAJ'' Shitet Apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE tek RRUGA 5

Super Okazion,shitet Ap 2+1 Tek Rruga ''5 Maj''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (16:10): Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane tek rruga 5 maj. apartamentet kane nje planimetri dhe orientim shume te mire. kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime cilesore ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,670 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim