imobiliare gazionjere  15241 Njoftime

 Online 210 lexues | 34 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
159,000 Euro

ne zonen me te kerkuar te qytetit te tiranes prane rtsh shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla... (Premium 16.05.2020)

57,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek fusha e avicionit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale prej 66.22 m2. apartamenti ka nje orientim... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

62,000 Euro Okazion!!! FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 62000 Euro me Hipoteke Fresk, zona me e kerkuar e Tiranes, nje nder zonat me te qeta, Shitet Apartament

Okazion!!! Fresk Shitet Apartament 2+1 62000 Euro Me Hipoteke

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (21:31): Fresk, zona me e kerkuar e tiranes, nje nder zonat me te qeta, shitet apartament 2+1+2 me pamje nga dajti, 62000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mirembajtur me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar ne ...

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s...

65,000 Euro Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 me hipoteke tek rruga Mize peza per investim'' Tek Rruga Mine Peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,Vj

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga Mize Peza Per Investim''

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:30): Tek rruga mine peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon me kuzhine,dhome matrimoniale, tualet me dritare.ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egsistues tek hotel kruja .mundesi parkimi po...

95,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1 per investim Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1 Per Investim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (21:29): Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 95000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome ...

70,000 Euro Rruga Mine Peza, mbrapa karburant Gazheli, shitet apartament 2+1, siperfaqe 72 m² (ID 4129041 ) Property ID : 4129041


Rruga Mine Peza, mbrapa karburant Gazheli, shitet apa

Rruga Mine Peza, Mbrapa Karburant Gazheli, Shitet Apartament 2+1, Siperfaqe 72 M² (id 41

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (21:02): Property id : 4129041 rruga mine peza, mbrapa karburant gazheli, shitet apartament 2+1, siperfaqe 72 m² (66 m² ne hipoteke), kati 4 i banimit (i fundit), me hipoteke, i restaururar, izolim i ri i taraces, i mobiluar totalisht, dhome gjumi shum...

192,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne zonen Komuna e Parisit, afer Big Market ne Tirane (ID 4131051) Property ID : 4131051

Komuna e Parisit, afer Big Market, shitet Apartament 3+

Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Zonen Komuna E Parisit, Afer Big Market Ne Tirane (id 413105

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (20:57): Property id : 4131051 komuna e parisit, afer big market, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 128 m², me hipoteke, kati 4, me ashensor, tualet, ballkon, i mobiluar, kondicioner. shitet 192.000 euro www.dreamalbania.al...

75,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Astir Shitet super apartament 2+1+2 me Hipotek totalisht te rikonstruktuar ne Unaza e

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (20:11): Shitet super apartament 2+1+2 me hipotek totalisht te rikonstruktuar ne unaza e re, prane prane bar artistit. pronari i ka bere totalisht punimet nga e para, i patinuar, me instalime elektrike hidraulike, totalisht i izoluar dhe me punime gipsi. apar...

73,000 Euro APARTAMENT PER SHITJE TEK GLOBE ME HIPOTEKE Apartament ne shitje 1+1 perballe Kompleksit Delijorgji, tek Rruga e Kavajes.
S

Apartament Per Shitje Tek Globe Me Hipoteke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

21.05.2019 (20:11): Apartament ne shitje 1+1 perballe kompleksit delijorgji, tek rruga e kavajes. shitet i mobiluar dhe tualeti eshte me ndricim natyral. disponon hipoteke!...

39,435 Euro Shitet | Apartament 1+1 , 71.7 m2, me 550 euro\m2, tek nje kompleks i ri, ne Linze! Shitet | Apartament 1+1 , 71.7 m2, me 550 eurom2, tek nje kompleks i ri, ne Linz

Shitet | Apartament 1+1 , 71.7 M2, Me 550 Euro\m2, Tek Nje Kompleks I Ri, Ne Linze!

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (20:10): Shitet | apartament 1+1 , 71.7 m2, me 550 eurom2, tek nje kompleks i ri, ne linze! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + ambjent gatimi , 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe nje ballkon.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje p...

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

95,000 Euro OKAZION! Shitet apartament 2+1 te ish Parku i autobusve me super cmim. OKAZION!!! Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira te Tiranes, te ish

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Te Ish Parku I Autobusve Me Super Cmim.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (20:09): Okazion!!! apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira te tiranes, te ish parku i autobuseve zona e universitet europian te tiranes. apartamenti eshte i organizuar 2+1 me nje orjentim jug -perendim dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartam...

57,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Avicionit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ba

Shitet, Apartament 1+1, Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (20:08): Shitet apartament 1+1 tek fusha e avicionit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale prej 66.22 m2. apartamenti ka nje orientim shume te mire. apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambjenti gatimi, dhoma e gjumit, tualeti. bal...

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

59,500 Euro Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe (pas

Shitet Apartament 1 + 1 (58 M2) Me Hipoteke Te Rregullt, Tek Shkolla E Kuqe - I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (20:08): Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndircim shume te mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol...

60,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne misto mame shitet apartament 2+1 ne misto mame te rruga besim alla. Me nje siperfaqe prej 1

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.05.2019 (19:44): Shitet apartament 2+1 ne misto mame te rruga besim alla. me nje siperfaqe prej 108 m2. ndodhet ne kate te 2,me hipotek,shitet i mobiluar. per me shum info kontaktoni 0697873301...

59,500 Euro Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe (pas

Shitet Apartament 1 + 1 (58 M2) Me Hipoteke Te Rregullt, Tek Shkolla E Kuqe - I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (19:44): Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndircim shume te mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol...

59,000 Euro shitet SUPER 1+1 Ish parku autobuzave me hipotek apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bol

Shitet Super 1+1 Ish Parku Autobuzave Me Hipotek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.05.2019 (19:44): Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit.apartamenti ...

80,000 Euro shitet 2+1 114.6 m2 shitet dhe me keste apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug

Shitet 2+1 114.6 M2 Shitet Dhe Me Keste

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (19:34): Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim juglindje ,tualet me dritare me dy ballkone ne dhome gjumit dhe sallon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

80,000 Euro shitet SUPER 2+1 118.3m2 ne kompleks te ri shitet dhe me keste apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug

Shitet Super 2+1 118.3m2 Ne Kompleks Te Ri Shitet Dhe Me Keste

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (19:34): Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim juglindje me dy tualete nje me ditare nje pa dritare si dhe dy ballkone,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i p...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

79,700 Euro shitet 2+1 113.8 m2 kompleksi green city apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesi me te larte ndertimi.komplek

Shitet 2+1 113.8 M2 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (19:34): Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesi me te larte ndertimi.kompleksi ka standart te larte ndertimi i veshur me sistem kapot dhe sistem ngrohje ftohje i instaluar.kompleksi ka standarte te larta jetese ka dy pishina dhe shume gjelberim ...

Mobilimi:Bosh

79,700 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

59,500 Euro id:104558 - Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar

Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | ha... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

77,000 Euro shitet SUPER 2+1 106.9 M2 green city Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 2+1 106.9 M2 Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (19:34): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

81,500 Euro shitet SUPER 2+1 113 m2 GREEN CITY kati i 6 Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 2+1 113 M2 Green City Kati I 6

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.05.2019 (19:33): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

81,500 Euro

88,000 Euro shitet super 2+1 118m2 kompleksi sima com apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore tualet me dritar

Shitet Super 2+1 118m2 Kompleksi Sima Com

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (19:33): Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore tualet me dritare dhe orjentim juglindje ballkon ne dhome te gjumit dhe sallon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese me gjelb...

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

76,500 Euro shitet 2+1 102m2 kompleks te ri apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug

Shitet 2+1 102m2 Kompleks Te Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.05.2019 (19:33): Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug te gjitha ambjentet e apartamentit kan ndricim nga djelli,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar ...

Mobilimi:Bosh

76,500 Euro

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

93,000 Euro id:72839 - Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon nde... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 99 m² 100.000 Euro (Rruga e Dibres)

Shitet apartament 2+1 tek "rruga e dibres" perballe sparit. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe tota... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

47,600 Euro shitet SUPER 1+1 70 M2 kompleksi TURDIU 680 euro/m2 Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 1+1 70 M2 Kompleksi Turdiu 680 Euro/m2

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (19:32): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

47,600 Euro

77,000 Euro shitet SUPER 2+1 113.6 M2 750 euro/m2 i perfunduar kompleksi Turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga kompleks

Shitet Super 2+1 113.6 M2 750 Euro/m2 I Perfunduar Kompleksi Turdiu

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.05.2019 (19:32): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geber...

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

63,000 Euro shitet SUPER 2+1 98M2 yzberishte apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka guzhinen qe te

Shitet Super 2+1 98m2 Yzberishte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.05.2019 (19:32): Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka guzhinen qe te gjitha grate enderrojn te ndare nga salloni.ka hapsire shume te shfrytezuar i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar me kondicioner dhe elektroshtepiake disponon organi...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim