kamez shpija ne shitje 

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje
109,000 Euro

Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 Euro/m2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion! ne nje nga komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne don bosko te kompleksi vision plus shitet nje apartament 3+1. apartamenti ... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

70,000 Euro
Shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie ne zonen e Astirit ne rrugen Loni

Shitet Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie ne zonen e astirit ne rrugen loni ligori njesia administrative 14, apartamenti eshte 111,8m e mobiluar me 2 banjo nje te perbashket dhe nje ne dhomen e ciftit me nje ballkon dhe ne katin e 6, shitet sebas... 24/08/2019 00:53

100,000 Euro
Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(kopshti Zoologjik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ... 23/08/2019 23:14

135,000 Euro
Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 23/08/2019 23:13

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

64,000 Euro KLERING--Durres,shes apartament 2+1,kati 2,80 m2,64.000 Eur (VALA MAR) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Klering--durres,shes Apartament 2+1,kati 2,80 M2,64.000 Eur (vala Mar)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 23/08/2019 23:13

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

140,000 Euro Vlore,shes apart 1+1,Sip 204 m², 140.000 Eur(GREAN COAST RESORT) Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort. 

Sip

Vlore,shes Apart 1+1,sip 204 M², 140.000 Eur(grean Coast Resort)

Orikum | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
204.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, green coast resort. siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti. apartameni perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande. ka edhe parkim siperfaqe 19 m2 te... 23/08/2019 23:13

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

139,000 Euro Tirane,shes Apartament 2+1,Kati 4, 122 m² ,139.000 Eur(Kopshti Zoologjik) Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. Kati 4. Apar

Tirane,shes Apartament 2+1,kati 4, 122 M² ,139.000 Eur(kopshti Zoologjik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. kati 4. apartamenti ka 1 organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te cilat jane te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone. apartamenti ... 23/08/2019 23:12

82,000 Euro Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)                            Okazion-Shitet apartament luksoz tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore,

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete,verande e madhe . apartamenti ka nje siperfaqe ... 23/08/2019 23:12

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

109,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1,115 m²,109.000 Euro(Hipoteka) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Panorama,Hipoteka

Eshte i tipit 2+1 dhe perbehe

Klering-tirane,shes Apartament 2+1,115 M²,109.000 Euro(hipoteka)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen panorama,hipoteka eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+ngrenie,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon i madh. ka siperfaqe prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te banimit. punime cilesore,pamje nga diell... 23/08/2019 23:11

Mobilimi:Bosh

109,000 Euro

95,000 Euro Shes Apartament,2+1,91 m2,95000 Eur (Kompleksi Magnet,Ish Klubi Partizani) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-li

Shes Apartament,2+1,91 M2,95000 Eur (kompleksi Magnet,ish Klubi Partizani)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, kati 8 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. e arreduar moderne, ndricim ... 23/08/2019 23:11

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

170,000 Euro Shitet shtepi 2 kateshe Shtepia ka 2 dhoma gjumi plus kuzhina ne vete , soxhorno, para banjo dhe 1 banjo

Shitet Shtepi 2 Kateshe

Zone Periferike | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepia ka 2 dhoma gjumi plus kuzhina ne vete , soxhorno, para banjo dhe 1 banjo dhe ballkon te jashtem.gjithsej shtepia 130 m2 . ka nje garazh sa siperfaqa e shtepis dhe me oborr dhe nje pus.... 23/08/2019 22:39

90,000 Euro Shtepi private afer plazhit(VALA MARE). Shitet shtepi private ne hamallaj hidrovor me siperfaqe 72 m2 e paisur me certi

Shtepi Private Afer Plazhit(vala Mare).

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private ne hamallaj hidrovor me siperfaqe 72 m2 e paisur me certifikat pronsie .shtepia eshte e mobiluar,ka guzhine,dhome gjumi,sallon,banjo.shtepia ka projekt per 3 kate,ka nji 1000 m2 toke.ka magazine 35 m2.ka fidanishte.shtepia ndod... 23/08/2019 22:39

56,000 Euro Shiten apartamente 1+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti Shitet 4 apartamente 1+1 me pamje ballore nga deti,Pronat ndodhen ne katin e 4-t

Shiten Apartamente 1+1 Ne Sarande Me Pamje Ballore Nga Deti

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 4 apartamente 1+1 me pamje ballore nga deti,pronat ndodhen ne katin e 4-të të një ndërtimi të ri dhe cilesor,me ashensor, ne nje zone të preferuar të qytetit, në afërsi te bougainville bay resort. secili prej apartamenteve ka sipërfa... 23/08/2019 22:39

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

56,000 Euro Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti Shitet apartament me pamje ballore nga deti,Apartamenti eshte në katin e 4-të

Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Ballore Nga Deti

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament me pamje ballore nga deti,apartamenti eshte në katin e 4-të të një ndërtimi të ri dhe cilesor,me ashensor, dhe ndodhet ne nje zone të preferuar të qytetit, në afërsi te bougainville bay resort prona ka sipërfaqe totale pr... 23/08/2019 22:39

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

45,000 Euro Shitet shtepi Okazion .Shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,

Shitet Shtepi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion .shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,kati i katert i banimit.... 23/08/2019 22:39

70,000 Euro Shitet apartament 2+1(me hipoteke ,Yzberisht) Shitet apartament 2+1,me sip.96m2,kati 7,pallat i ri me ashensor.
Adresa Yzberi

Shitet Apartament 2+1(me Hipoteke ,yzberisht)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1,me sip.96m2,kati 7,pallat i ri me ashensor. adresa yzberisht disponon dokument te rregullt hipotekor cmimi 70 000 euro... 23/08/2019 21:30

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

60,000 Euro Okazion!!! Shiten 2 apartamente 1+1, Rruga 5, Sarande. Okazion!!! Shiten 2 apartamente 1+1, Rruga 5, Sarande. Apartamentet kane nje si

Okazion!!! Shiten 2 Apartamente 1+1, Rruga 5, Sarande.

Qender | Sarande
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion!!! shiten 2 apartamente 1+1, rruga 5, sarande. apartamentet kane nje siperfaqe prej 180 m2, ku 125 m2 eshte siperfaqe e brendshme,ndersa 55 m2 eshte ballkoni. apartamentet ndodhen ne katin e peste te nje pallati te ri..apartamentet jane ne k... 23/08/2019 21:25

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

35,000 Euro ME HIPOTEKE NE ASTIR 1+1 Astir, prane Vila L, shitet apartament 1+1, siperfaqe 50.7m², ne pallat te ri,

Me Hipoteke Ne Astir 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Astir, prane vila l, shitet apartament 1+1, siperfaqe 50.7m², ne pallat te ri, kati 6 (jo i fundit) me ashensor, orientimi lindje, me dokumenta te rregullta (certifikate pronesie) ndodhet ne nje zone te rregullt edhe te qete shitet 35000 euro. cel 0... 23/08/2019 21:17

38,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 5, 55.5 m² 38.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 5, 55.5 M² 38.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55.5 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar d... 23/08/2019 20:33

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

85,000 Euro

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parke

Vasil Shanto | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

33,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne plazhin e golemit (hipoteke) Shitet apartament 1+1 :
Perbehet nga :
Sallon+kuzhine 
1 dhome gjumi
1 tuale

Shitet Apartament 1+1 Ne Plazhin E Golemit (hipoteke)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 : perbehet nga : sallon+kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon me pamje nga deti kati 3 , 65.5 m , me hipoteke , pa ashensor, pjeserisht i mobiluar . add : tek rrethrrotullimi i plazhit te golemit cmimi :33.000 €... 23/08/2019 20:24

38,000 Euro Shitet apartament 1+1 prane spitalit continental Shitet apartament 1+1 
Sallon + kuzhine 
1 dhome gjumi
1 tualet
52 m , bosh,

Shitet Apartament 1+1 Prane Spitalit Continental

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 sallon + kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 52 m , bosh,kati 2 , me hipoteke , pallat ekzistues cmimi : 38.000 € add : rruga dhimiter kamarda ,prane spitalit kontinental ... 23/08/2019 20:24

Mobilimi:Bosh

38,000 Euro

28,000 Euro Shitet garsoniere ne plazhin e Golemit, Durre Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i b

Shitet Garsoniere Ne Plazhin E Golemit, Durre

Zone Periferike | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i brendshem me hipoteke. apartamenti perbehet nga: ambient ndenje ambient ngrenie ambient gatimi ambient fjetje tualet ballkon kati 2, elektroshtepiaket e reja, i... 23/08/2019 20:24

50,000 Euro Okazion.Urgjente.Shitet apartament i mobiluar ne Brryl me 2 ballkone.50000 euro Okazion..Shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..Perf

Okazion.urgjente.shitet Apartament I Mobiluar Ne Brryl Me 2 Ballkone.50000 Euro

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion..shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..perfshihet dhoma e gjumit,dhoma e pritjes .1 banjo...dhe kuzhina qe eshte e ndare nga dhoma e pritjes.ne pallat te ri me ashensor.pallati ndodhet ne brryl tek materniteti i r... 23/08/2019 20:19

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra) ©RE/MAX - Julian Kasapi
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje ndertim ekzistues shitet apartament me siperfaqe totale 67 m2. eshte ne vije te pare te rruges tefta tashko, vetem 5 min ne kembe nga pazari i ... (Premium 02.09.2019)

300,000 Euro

Tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. rr. gjin bue shpata, prone totalisht e ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta. kati i 3 dhe i... (Premium 18.07.2020)

270,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

270,000 Euro

170,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e bllokut, prane piceri "juvenilja". informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 03.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

50,000 Euro .Urgjente.Shitet apartament i mobiluar ne brryl 67 m2 me 2 ballkone.50000 euro Okazion..Shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..E mo

.urgjente.shitet Apartament I Mobiluar Ne Brryl 67 M2 Me 2 Ballkone.50000 Euro

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion..shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..e modifikuar si 2 +1 ..perfshihet dhoma e gjumit,dhoma e pritjes .1 banjo...dhe kuzhina qe eshte e ndare nga dhoma e pritjes.ne pallat te ri me ashensor.pallati ndodhet ne br... 23/08/2019 20:19

49,900 Euro Okazion shitet ap 88m2 ( 2+1) te MALI i Robit / Plazh, Durres Okazion / Shitet apartament i ri, me punime cilesore, kati pare, uje, energji, 2

Okazion Shitet Ap 88m2 ( 2+1) Te Mali I Robit / Plazh, Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Okazion / shitet apartament i ri, me punime cilesore, kati pare, uje, energji, 24h, i perbere nga 2 dhoma gjumi, ndenje + gatim, banjo + lavanderi, me nje ballkon, 100m larg plazhit. ne nje pallati te ndertuar 5 vitet e fundit,. cmimi pak i diskutue... 23/08/2019 19:46

Mobilimi:Bosh

49,900 Euro

78,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 78.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 78.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 pallat ekzistues • siperfaqa e apartamentit: 60 m2 • me hipoteke. organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti me dritare • b... 23/08/2019 19:41

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim