kompleksi delijorgji 

 Online 160 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 160 lexues | 10 njoftime ne pritje
62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

35,000 Euro
Gazoniere Duplex per shitje 1+1 Shitet gazoniere Duplex 1+1 ne zonen e siri kodres ne katin e pare te nje pallat

Gazoniere Duplex Per Shitje 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet gazoniere duplex 1+1 ne zonen e siri kodres ne katin e pare te nje pallati te ri apartamenti esht i investuar ne menyre te persosur... 26/01/2020 16:14... Lexo detajet..

79,000 Euro
Apartament ne shitje Shitet Apartament 2+1 ne zone e Vasil Shanto mbrapa keshit.Ndodhet ne katin e ka

Apartament Ne Shitje

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zone e vasil shanto mbrapa keshit.ndodhet ne katin e kater te nje pallati te ri.i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.per nje vizite ne prone na kontaktoni.... 26/01/2020 16:09... Lexo detajet..

63,000 Euro
Super apartament 1+1 afer 21 Dhjetorit. CMIMI I DISKUTUESHEM Apartament 1+1 ne Kompleksin Magnet.
Apartamenet 1+1 me sipërfaqe 56.8m2. Form

Super Apartament 1+1 Afer 21 Dhjetorit. Cmimi I Diskutueshem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 1+1 ne kompleksin magnet. apartamenet 1+1 me sipërfaqe 56.8m2. forma e pastër kuadratike dhe ndarja e zonës së ditës nga zona e natës në mënyrë korrekte, e bëjnë këtë apatament të pëlqyeshëm për jetesë. një avantazh shu... 26/01/2020 15:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

120,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 26/01/2020 15:58... Lexo detajet..

54,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje mbrapa globe shitet apartament 1+1 mbrapa globe 53 m2 
Apartamenti eshte i sapo rikonstruktu

Apartament 1+1 Ne Shitje Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 mbrapa globe 53 m2 apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me standartet e fundit mundesi ideale banimi dhe investimi ... 26/01/2020 15:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

41,500 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Misto Mame  (ID 4121315 ) Property ID : 4121315

Misto Mame, prane Spitalit Amerikan 3, shitet Apartamen

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Misto Mame (id 4121315 )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4121315 misto mame, prane spitalit amerikan 3, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 83 m², me hipoteke, kati 1 banimit me ashensor, tualet, ballkon, ndertimi eshte i ri dhe cilsor, orientimi lindje – jug. shitet 500... 26/01/2020 15:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

37,500 Euro Shitet,Garsionere,Unaza e Re(future13323) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re,prane 2 Rotondeve. A

Shitet,garsionere,unaza E Re(future13323)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re,prane 2 rotondeve. apartamenti ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 50.2 m2. apartamenti ka një orientim te mire ne lidhje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipote... 26/01/2020 15:50... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet,  apartament 2+1+BLK Kati 3, 113 m² 155.000 Euro (Ish Ekspozita) Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Ekspozites tek Trendafili I Bardhe.
Informac

Shitet, Apartament 2+1+blk Kati 3, 113 M² 155.000 Euro (ish Ekspozita)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish ekspozites tek trendafili i bardhe. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqe 115 m2. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. ... 26/01/2020 15:39... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Alidem Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. 
Pozicionuar ne kat te 3, ne nje

Shitet Apartament 2+1 Ne Alidem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. pozicionuar ne kat te 3, ne nje pallat te ri qe sapo ka mbaruar se ndertuari. siperfaqe totale 80 m2. organizim perfekt, shfrytezuar ne maximum cdo cep. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallo... 26/01/2020 15:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

55,000 Euro ULET CMIMI   SHITET 1+1 TEK MBIKALIMI,KOMUNA E PARISIT Apartament ne shitje Komuna e Parisit,tek mbikalimi.
Ndodhet ne nje pallat me a

Ulet Cmimi Shitet 1+1 Tek Mbikalimi,komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje komuna e parisit,tek mbikalimi. ndodhet ne nje pallat me ashensor ne vije te pare te rruges kryesore. me hipoteke!... 26/01/2020 15:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

58,000 Euro Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1 Super Cmim  Mbrapa Casa Italia Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te

Prane Casa Italia, Shitet Apartament 2+1 Super Cmim

Zone Periferike | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

mbrapa casa italia shitet apartament 2+1+2. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri 8-katesh. zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme duke qene se ka prane qendren tregtare casa italia, spitalin hygea dhe a... 26/01/2020 15:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

75,000 Euro Shitet Ap 2+1 me 2 tualete Unaze e re Astir  Shitet Apartament 2+1 me 2 tualete Unaze e re Astir me siperfaqe 93m2 te organiz

Shitet Ap 2+1 Me 2 Tualete Unaze E Re Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 tualete unaze e re astir me siperfaqe 93m2 te organizuar me nje sallon , ambjent gatimi kundrabufe, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku njeri eshte me dritare. ka orientim lindje veri perendim cka mundeson ndricim natyral dhe di... 26/01/2020 15:14... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,Yzberisht(Future Home Real Estate) Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit,tek Pallati Dilo 1. Informacion mbi

Shitet, Super Apartament 2+1,yzberisht(future Home Real Estate)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit,tek pallati dilo 1. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 98.63m2 • kati 6 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni... 26/01/2020 14:42... Lexo detajet..

41,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame.Apartamenti ndodhet 100m poshte Spitalit Ame

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame.apartamenti ndodhet 100m poshte spitalit amerikan 3.... 26/01/2020 14:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

47,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Porcelan Cmimi: 47,000 € ID: plus13731 Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko. Informacion

Shitet, Apartament 1+1, Porcelan Cmimi: 47,000 € Id: Plus13731

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e porcelanit në rrugën xhanfize keko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit:54 m2. • kati i 2 banim • orientim perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, d... 26/01/2020 14:29... Lexo detajet..

120,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje... 26/01/2020 14:26... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje prane Hotel Diplomat 2. Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te stacioni i fundit i Tiranes se re.
Apa

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Hotel Diplomat 2.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te stacioni i fundit i tiranes se re. apartamenti ka siperfaqe 69.4 n2 neto. eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines tualet me dritare, koridor dhe ballkon. ka orientim... 26/01/2020 14:22... Lexo detajet..

52,500 Euro Në shitje Ap. 2+1, Astir! Në shitje Ap. 2+1, Astir! 

Apartamenti ka një sipërfaqe të përgjithshme

Në Shitje Ap. 2+1, Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Në shitje ap. 2+1, astir! apartamenti ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 87.5 m2. ai ndodhet në katin e 8-të, ka 1 tualet, dy dhoma gjumi dhe një sorxhorno të madhe. apartamenti është tërësisht i mobiluar! për çdo të in... 26/01/2020 14:18... Lexo detajet..

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

55,000 Euro OKAZION apartament 2+1 ne shitjr Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne Yzberisht ne Rrugen Jok

Okazion Apartament 2+1 Ne Shitjr

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne yzberisht ne rrugen joklin persi pran rruges 3 deshmoret. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. apart... 26/01/2020 14:16... Lexo detajet..

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 26/01/2020 14:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

94,000 Euro Tirane,Shitet Duplex luksoz  2+1,Sip 106 m2,Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem kapote,dritare... 26/01/2020 14:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

73,700 Euro Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature
Shitet apartame

Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament 2+1 rezidenca turdiu super cmim super kubature shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla e. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambien... 26/01/2020 13:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro OKAZION!!! Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Shitet apartament në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës-L. Informacion mbi a

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti • 3 ... 26/01/2020 13:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

85,000 Euro te kopshti botanik shitet 2+1 me hipotek apartamenti ndodhet te kopshti botanik, ne katin 5 pallat me rifinitura teper ci

Te Kopshti Botanik Shitet 2+1 Me Hipotek

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti botanik, ne katin 5 pallat me rifinitura teper cilesore. perbehet nga 1 dhome ndenje, ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. me hipoteke... 26/01/2020 13:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

117,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1, liqeni i thatë, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, me super pamje fantastike nga liqeni, disponon certifikatë pronësie, i po... 26/01/2020 13:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim