leskovik

 Online 23 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

168,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

- apartament unik i kuruar ne detaje , nje njen nga vendodhjet me te mira ne komunen e parisit, dhe me nje pamje te lire, ne gjelberim dhe nje pamje nga dajti fantastike! q2399 - apartament me hapsire open space, perfekte per te krijuar stili... 25/10/2020 16:53... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 25/10/2020 19:37... Lexo detajet..

Pjeserisht
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german computers) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim... 25/10/2020 19:29... Lexo detajet..

E Mobiluar

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 25/10/2020 14:31... Lexo detajet..

83,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi  ID: al12740 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

83,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 26/10/2020 01:33... Lexo detajet..

32,000 Euro
Shtëpi në shitje në Nish, Serbi Shtëpi në shitje në Nish, Serbi. Shtëpia është e vendosur në komunën e P

32,000 Euro

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shtëpi në shitje në nish, serbi. shtëpia është e vendosur në komunën e palilula afër stacionit të trenit. për më shumë informacion telefononi në +381631518412. telefononi pas orës 3 pasdite.... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

140,000 Euro
Shitet shtepi private dy kate ne Durres per arsye emigrimi. Super Okazion  Shtepia eshte 2 kate dhe ne total eshte 200m2.  Cdo kat i shtepis ka nga dy dhom

140,000 Euro

Zone Periferike | Durres (2.61 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepia eshte 2 kate dhe ne total eshte 200m2. cdo kat i shtepis ka nga dy dhoma gjumi, ka nga nje sallon ku salloni ka dhome ndenje dhe guzhinen. po ashtu cdo kat ka nga nje banjo secili dhe nga nje koridor te brendshem. gjithashtu shtepia ka nje... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

140,000 Euro Tiranë shitet shtëpi private në  Babrru Babru, te Kafe rremës, Shtëpi private, sipërfaqe trualli 500m2, cdo kat sipë

140,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
500 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Babru, te kafe rremës, shtëpi private, sipërfaqe trualli 500m2, cdo kat sipërfaqe 250m2. shtëpia është pranë rrugës kryesore. cmimi 140.0000€ i diskutueshëm. kontakt agjent pronash ... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

145,000 Euro Tiranë shitet shtëpi private te Fusha Ali Demi. Ngjitur me Fushën Ali demi, 2 Shtëpi private, sipërfaqe trualli 340m2, sipër

145,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
340 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Ngjitur me fushën ali demi, 2 shtëpi private, sipërfaqe trualli 340m2, sipërfaqe banimi, njëra 70m2, tjetra, 140m. shtëpitë janë shtëpi tradicionale një-katëshe me qerpiç. shiten të dyja sëbashku. cmimi 145.000€ .kontakt agjent prona... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

35,000 Euro Okazion Shitet 2+1 sip 90 m2 kati i 2  Shitet apartament 2+1 kati i dyte sip 90 m2 
i organizuar ne dy dhoma gjumi kor

35,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (6.38 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 kati i dyte sip 90 m2 i organizuar ne dy dhoma gjumi koridor banje ballkon guzhin me cati me hipotek cmimi 35000 eur vendndodhja ne yrshek prane klinikes syrit per cdo informacion konmtaktoni agjensi real estate tana ... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

75,000 Euro 2+1+2 tualete+2 ballkon pran oslos okazion -Apartamenti ka nje lokacion perfekt pran rruges kryesore ku po zhvillohen punim

75,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

-apartamenti ka nje lokacion perfekt pran rruges kryesore ku po zhvillohen punimet e unazes se re ku do jet nje vend me prespektive te larte dhe shum i arsyeshem per cimin pasi ne zone cmimet jan me te larta per shkak te kerkeses se larte ! pamje per... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet shtepi 1 kateshe ne Rrugen Siri Kodra ne fund te Bulevardit te ri te Tiranes. Shitet shtepi 1 kateshe ne Rrugen Preng Doci ne fund te Bulevardit te ri te Tira

59,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (2.21 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepi 1 kateshe ne rrugen preng doci ne fund te bulevardit te ri te tiranes.shtepia ka 300 m2 truall. shtepia dhe trualli kane hipotek.per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne nr e publikuar.... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

62,000 Euro 2+1 shume pran rruges kryesore okazion ! -Apartamenti ka nje lokacion perfekt pran rruges kryesore ku po zhvillohen punim

62,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

-apartamenti ka nje lokacion perfekt pran rruges kryesore ku po zhvillohen punimet e unazes se re ku do jet nje vend me prespektive te larte ! -ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode prane qendres shendetesore, sup... 26/10/2020 01:02... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

68,000 Euro

Shitet super apartament te liqeni mbrapa hotel unik gambero te rruga eduard mano | me hapesire mire dhe ndricim te mire natyral | uje drita 24 ore | m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

67,000 Euro shitet 1+1 e mobiluar te rruga e durresit apartamenti ndodhet te rruga e durresit. vendoset ne katin 1 pallat egzistues. p

67,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet te rruga e durresit. vendoset ne katin 1 pallat egzistues. perbehet nga 1 koridor, 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. shitet i mobiluar. ka siperfaqe 60 m2 neto. eshte me hipoteke ... 26/10/2020 01:01... Lexo detajet..

130,000 Euro shitet 3+1 te komuna e parisit  Apartamenti ndodhet ne rrugen medar shtylla, prane kredins bank te komuna e pari

130,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen medar shtylla, prane kredins bank te komuna e parisit. vendoset ne katin 6 me ashensor, pallat i ri. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. punimet e brendeshme ja... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

105,000 Euro shitet 2+1+verande perball Spitali Amerikan 3 apartamenti ndodhet te Kompleksi Golden Park, ne katin 8 te fundit. perbehet nga

105,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti ndodhet te kompleksi golden park, ne katin 8 te fundit. perbehet nga ambienti i bollshem i ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone si dhe nje super verande me siperfaqe 135 m2. siperfaqja e apartamentit eshte 115m2. ... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

65,000 Euro shitet 2+1 me hipoteke(rruga e dajtit Fresk) apartamneti ndodhet prane rruges kryesore te Restorant Qesaraka, zona e freskut

65,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamneti ndodhet prane rruges kryesore te restorant qesaraka, zona e freskut ne rrugen e dajtit. perbehet nga 1 koridor lidhes, dhoma e ndenje-ngrenie gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet i bollshem me dritare dhe 1 ballkon. orientimi i apartamentit e... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

86,000 Euro Tirane, te kodra e diellit shitet 2+1 me hipoteke Te kodra e diellit prane big market shitet apartamenti 2+1 me 2 tualete dhe 1 ba

86,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Te kodra e diellit prane big market shitet apartamenti 2+1 me 2 tualete dhe 1 ballkon. me hipoteke... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

80,000 Euro shitet apartament 2+1 te liqeni i thate apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate. vendoset ne katin 3 te nje pall

80,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit te thate. vendoset ne katin 3 te nje pallati te ri pese katesh. perbehet nga 1 ambient ndenje ne te cilin ndodhet edhe kendi i gatimit i cili mund te vecohet lehtesisht. ka dy dhoma gjumi, 2 tualetete ku njeri e... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

120,000 Euro shitet 3+1 te petronini(me hipoteke) Apartamenti ndodhet perball petroninit, ne katin 2 pallat egzistues. perbehet ng

120,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet perball petroninit, ne katin 2 pallat egzistues. perbehet nga 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 tualet. eshte i rikonstruktuar. me hipoteke. cmimi i negociueshem... 26/10/2020 01:00... Lexo detajet..

70,000 Euro Shite 2+1 me punime bashkekohore(fresk-tirane) Apartamenti ndodhet te fresku rruga e thesarit prane hipo market, nje nje zone q

70,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet te fresku rruga e thesarit prane hipo market, nje nje zone qe ofron qetesi dhe ajer te paster, te gjitha fasilitetet. pallati eshte i ri me punime supercilesore. shite pjeserisht e mobiluar dhe nuk eshte banuar me pare. ka pamje t... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

67,000 Euro shitet 1+1 me hipoteke te don bosko Apartamenti nodhet te don bosko ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim,

67,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti nodhet te don bosko ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim, kati 4. siperfaqja totale 89m2. e brendeshme. 61.5m2. m2. 19.3m2 verande dhe 8.5m2 te perbashetat. eshtre 1+1 me 1 tualet dhe 1 verande. orientimi veri perendim. me hipo... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

57,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

85,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE OXHAKU(ME HIPOTEKE) Apartamenti ndodhet ne zonen e oxhakut, ne katin 4 te nje ndertimi te ri cilesor

85,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e oxhakut, ne katin 4 te nje ndertimi te ri cilesor me hipoteke. eshte 2+1me 2 tualete. ka siperfaqe totale 122m2. ka pamje te lire. punimet jane cilesore dhe ne cmim perfshihen punimet e pa mbaruara. ... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

182,000 Euro 2+1+verande te Kristal center Apartamenti eshte super i investuar(mbi 40000 euro) investim i brendeshem. Ndodh

182,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
168 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti eshte super i investuar(mbi 40000 euro) investim i brendeshem. ndodhet prane kristal center kati 5 pallat i ri. organizohet 2+1 me 2 tualete 1 ballkon dhe nje verande te madhe e cila mund te mbyllet lehtesisht e te behet papafingo. ne ras... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

85,000 Euro shitet apartament 2+1 ne laprake apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ndertuar se fundmi ne zonen e l

85,000 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ndertuar se fundmi ne zonen e laprakes. eshte 2 +1 me 2 tualete dhe nje ballkon. orientohet jug- perendim. punime te brendeshme cilesore. dhomat e gjumit me parket. siperfaqja totale 125m2, e brendeshm... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet 2+1 te liqeni i thate(me hipoteke) Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, ne katin 2 te nje pallati te ndertuar koh

115,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, ne katin 2 te nje pallati te ndertuar kohet e fundit me rifinitura cilesore. ka organizim shume te mire dhe perbehet nga nje koridor i madh, nje ambient spacioz ndenje ngrenie gatim i cili dhe mund te vecohet, ... 26/10/2020 00:59... Lexo detajet..

78,000 Euro

Shitet 2+1 - (78m2) mbi pazarin e ri, tek shkolla e kuqe ne ***pallat te ri viti 2017*** ne cmim okazion , apartamenti dorezohet ndryshe nga fotot i p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

68,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me punime shume cilesore. siperfaqa totale ... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke apartamenti ndodhet te restorant fresku, kati 7 jo i fundit, i nje pallati me as

70,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet te restorant fresku, kati 7 jo i fundit, i nje pallati me ashensor. perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkone i bollshem me pamje fantastike nga tirana. ka organizim dhe orientim shume te mire. me hipote... 26/10/2020 00:58... Lexo detajet..

190,000 Euro shitet 3+1 te sheshi Willosn(me hipoteke) apartamenti ndodhet prane sheshit Willson ne katin 6 oallat i ri me ashensor. pe

190,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
134 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet prane sheshit willson ne katin 6 oallat i ri me ashensor. perbehet nga salloni i ndenje-ngrenie-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. eshte i mobiluar dhe punimet e brendeshme jane teper cilesore. me hipoteke.... 26/10/2020 00:18... Lexo detajet..

39,000 Euro SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1  Unaza e Re 620 euro m2 -Adresa: Rr.29 Nentori,
-Tipi:1+1,
-Kati:4,
-Sip.Apartamenti:52.7 m2,
-Sip.

39,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

-adresa: rr.29 nentori, -tipi:1+1, -kati:4, -sip.apartamenti:52.7 m2, -sip. e perbashket : 10.1 m2, -sip.totale e apartamentit: 62.8 m2 ... 25/10/2020 22:56... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim