libeskind rezidenc

 Online 29 lexues | 27 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
Bosh
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 21/10/2020 00:40... Lexo detajet..

Bosh

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 20/10/2020 08:33... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suvatua | ( ndodhet fiks ne krah ku do kaloj unaza e madhe) strukture shume e rregullt | tualet me hid... 20/10/2020 09:33... Lexo detajet..

E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Disponojmë apartament 2+1+verandë për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,buzë bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 7,jo i fundit • sipërfaqja e apartamentit 74m2 dhe sipërfaqja e verand... 19/10/2020 03:50... Lexo detajet..

117,000 Euro
Shitet Super Apartament tek Kontakt në 21sh Shitet apartament 2+1, 94.3 m2 tek kompleksi rezidencial kontakt. Apartamenti po

117,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1, 94.3 m2 tek kompleksi rezidencial kontakt. apartamenti pozicionohet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor dhe organizohet nga një sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi një ballkon dhe një tualet. apartamenti ofron n... 21/10/2020 02:36... Lexo detajet..

95,000 Euro
Shitet Apartament 3+1+2 Tek 21 Dhjetori Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori. Apartamenti eshte

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen frosina plaku, 21 dhjetori. apartamenti eshte 114 m2 neto, dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.... 21/10/2020 02:30... Lexo detajet..

80,000 Euro
Super Ap. Super Kompleks - 2+1+Bllk (Porcelan) PALL. Viti 2015 | Mobilim i Ri | Shume Diell dhe planimetri super  Q2414

Te dhenat e ndarjes:

🔸️- 2 Dhoma gjumi
🔸️- 1 Soxhorno + 1

80,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip totale: 103 m2 🔸️- sip neto : 89 m2 🔸️- sip perbashket : 14 m2 🔸️- kati: 7 🔸️- ... 21/10/2020 02:26... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet Apartament 2+1,105m2 ,kati 6,me Certifikate Pronesie te rregullte Shitet Apartament 2+1,105m2 ,kati 6,me Certifikate Pronesie te rregullte tek RR.

77,000 Euro

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1,105m2 ,kati 6,me certifikate pronesie te rregullte tek rr.bardhul,prane klinikes ikeda.eshte i mire investuar dhe te gjitha kushtet bashkohore qe deshiron te kete nje shtepi e rehatshme dhe shplodhese dhe ne cdo kohe te ditet ne... 21/10/2020 01:37... Lexo detajet..

82,000 Euro NEW AP. 2+1+2Ballkone - Fiks tek SHKOLLA E BALETIT - Rr. Elbasanit (+~70 Tarace/Verande te shfrytezueshme) 82.000€ Shitet ne Ap. i rikostruktuar me Studio Italiane dhe nga BRUNES 2+1+2 Ballkone (

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 21/10/2020 00:40... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION 🔥🔥🔥 🏠Shitet apartament 2+1+tualet+ballkon
📍Rr.Ferit Xhajko 
📐Sip 78m²

55,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

🏠shitet apartament 2+1+tualet+ballkon 📍rr.ferit xhajko 📐sip 78m² 💶cmimi 55.000€ ✅me certifikate pronesie 📌kati 1 banim ekzistues 🔵shitet bosh 🔴gjendja shume e mire 📞 069 4477668... 21/10/2020 00:15... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet, Apartament 1+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future16655) Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë kmy. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 63.5m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambje... 21/10/2020 00:14... Lexo detajet..

98,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Conkordi 5 Maji Shitet Apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te Qendra Concord dhe sip,verande

98,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
175 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,92m ne katin e 3 te qendra concord dhe sip,verande 80m.apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme nje sallon bashke me guzhinen,nje tualet dhe pjesa e verandes qe ka hapesire... 21/10/2020 00:08... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 mbrapa Globe Shitet Apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrik

65,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,75m ne katin e 5 ne nje pallat egzistues parafabrikat dhe teper i mirmbajtur nga banoret e pallatit.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore,eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te boll... 21/10/2020 00:08... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

68,000 Euro

Shitet super apartament te liqeni mbrapa hotel unik gambero te rruga eduard mano | me hapesire mire dhe ndricim te mire natyral | uje drita 24 ore | m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

86,000 Euro OKAZION !!! SHITET  Apartament 2+1 - KOMUNA E PARISIT !!!  APARTAMENT 2+1 NE SHITJE - KOMUNA E PARISIT

📍Prane Lulishtes

📐 Sip.

86,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1 ne shitje - komuna e parisit 📍prane lulishtes 📐 sip. 85.75m2 💶 86.000 euro apartamenti ndodhet ne nje pallat relativisht te ri ne katin e 5. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi ... 21/10/2020 00:08... Lexo detajet..

120,000 Euro Apartament 1+1+ Garazh Shitet apartament 1+1 ne Sarande ne rrugen Butrinti ne zonen me te preferuar te

120,000 Euro

Qender | Sarande (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 1+1 ne sarande ne rrugen butrinti ne zonen me te preferuar te qytetit 50m nga deti ne vijen e pare dhe prane cdo sherbimi te nevojshem(ngjitur me santaquaranta,mango beach,etj).apartamenti ka pamje anesore nga deti dhe ndodhet ne ka... 21/10/2020 00:08... Lexo detajet..

105,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Kopshti Botanik Apartamenti  ndodhet tek Kopshti Botanik. 

Informacion i pergjithshem:

105,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti  ndodhet tek kopshti botanik.  informacion i pergjithshem: • siperfaqe 104 m2 • kati 2 banim organizohet nga: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi •  2 tualete me dritare.  •  ... 20/10/2020 23:37... Lexo detajet..

43,000 Euro Okazion Shitet  Apartament 2+1! Apartament 2+1  96 meter katror 
Astir

43,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 96 meter katror astir ... 20/10/2020 23:11... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, + Garazh, Liqeni I Thatë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë

• Informa

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie • organizimi : • ... 20/10/2020 22:55... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet, Apartament 1+1 Pranë Spitalit Amerikan 3 Shitet, Apartament 1+1 Pranë Spitalit Amerikan 3, Tiranë.
Apartamenti ndodhet

50,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Shitet, apartament 1+1 pranë spitalit amerikan 3, tiranë. apartamenti ndodhet në kompleksin golden park. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, koridor, 1 ballkon, 1 tualet, totalisht i investuar, pjesërisht i mob... 20/10/2020 22:46... Lexo detajet..

165,000 Euro Shitet Apartament 3+1 tek liqeni thate i Mobiluar!! 📣📣𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐀𝐏𝐀𝐑𝐓𝐌𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐄𝐑

165,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

📣📣𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐀𝐏𝐀𝐑𝐓𝐌𝐄𝐍𝐓 𝐏𝐄𝐑 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐉𝐄 liqeni thate!! shitet apartament 3+1 me dy tualete me dritare!! ▫️apartmenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar ne nje nga zon... 20/10/2020 22:08... Lexo detajet..

120,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Kristal center i Mobiluar!! Shitet Apartament 2+1 + 2 tualete tek kristal Center!!
Organizohet ne Sallon me

120,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 + 2 tualete tek kristal center!! organizohet ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkone! apartamenti disponon hipoteke!... 20/10/2020 22:08... Lexo detajet..

52,000 Euro OKAZION VETEM PER 4 DITE !!! Apartamente 2+1 ne shitje ne Tek Astiri Property ID : 4121233

OKAZION VETEM PER 4 DITE !!! Tek Astiri, Rruga ” Teod

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121233 okazion vetem per 4 dite !!! tek astiri, rruga ” teodor keko”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2, i mobiluar, kondicioner, me ashensor, tualet, 2 ballkone... 20/10/2020 22:03... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

75,000 Euro

Kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german com... (Premium 31.12.2020)

80,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 2 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

43,500 Euro Shitet apartament 2+1 tek terminali ne tirane. Apartamenti ndodhet prane terminalit te autobusave ne Tirane dhe spitalit Hygeia

43,500 Euro

Laprake | Tirane (2.67 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet prane terminalit te autobusave ne tirane dhe spitalit hygeia. apartamenti eshte i tipologjise 1+1 por eshte konvertuar ne nje 2+1 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.... 20/10/2020 21:29... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet apartament 2+1Unaza e Re. Shitet apartament 2+1 në Unaza e Re.

Organizimi: salloni,  ambienti gatimit,

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 në unaza e re. organizimi: salloni, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone, sipërfaqe 110 m2 . ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri, apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithë ditës. dispono... 20/10/2020 21:10... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek Pazari i Ri! Apartament ne shitje tek Pazari i Ri,me nje siperfaqe 56m2,me hipoteke,i mobilua

60,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament ne shitje tek pazari i ri,me nje siperfaqe 56m2,me hipoteke,i mobiluar,ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6-katesh. per me shum informacion na kontaktoni.... 20/10/2020 20:56... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet,Apartament 1+1, Medreseja OPP17060

Apartamenti ndodhet tek Medreseja pranë farmacis nr.10. Informacion

67,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Opp17060 apartamenti ndodhet tek medreseja pranë farmacis nr.10. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 72m2. • kati 7. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dhomë gjumi. • tualet. • ballkon. detaje të... 20/10/2020 20:37... Lexo detajet..

78,000 Euro

Shitet 2+1 - (78m2) mbi pazarin e ri, tek shkolla e kuqe ne ***pallat te ri viti 2017*** ne cmim okazion , apartamenti dorezohet ndryshe nga fotot i p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

56,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 21.10.2020)

90,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje , Rr Durrsit (qender)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
84.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shesim apartament 2+1, i ndodhur te rruga e durresit (qender ). apartamenti eshte i rinovuar ne menyre moderne dhe i kompletuar me te gjitha paisje... (Premium 28.12.2020)

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

69,000 Euro

Apartamenti ne fjale ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri 10-katesh. ndodhet ne zonen e oxhakut, nga prapa aleat. perbehet prej 2 dhoma gjumi... (Premium 24.10.2020)

56,000 Euro

Apartamenti ka sip 74m2, organizohet ne 1+1 me mundesi adaptimi ne 2+1. pozicionohet ne katin 5, ne jug, siguron ndricim gjate gjithe dites, pamje e l... (Premium 22.10.2020)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

5,500,000 Leke Shitet apartament 1+1 58 m2 afer Klan tv. Shitet apartament 1+1 afer Klan tv.Apartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallat

5,500,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Shitet apartament 1+1 afer klan tv.apartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqja 58 m2 me hipoteke.shitet e mobiluar. cmimi 55 milion leke te vjetra.per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni!... 20/10/2020 20:23... Lexo detajet..

44,460 Euro Shitet,  Apartament 1+1, Fresk. PERSHKRIMI I PRONES:
2 Apartamente, ndodhet ne Rrugen „Fehim Ibrahimi“.
Ko

44,460 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Pershkrimi i prones: 2 apartamente, ndodhet ne rrugen „fehim ibrahimi“. kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis ali demit, freskut dhe shkozes. siperfaqe: 74.1 m2. ndodhem ne katin 1 dhe 2, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambie... 20/10/2020 20:22... Lexo detajet..

46,380 Euro Shitet,  Apartament 1+1, Fresk. PERSHKRIMI I PRONES:
2 Apartamente, ndodhet ne Rrugen „Fehim Ibrahimi“.
Ko

46,380 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: 2 apartamente, ndodhet ne rrugen „fehim ibrahimi“. kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis ali demit, freskut dhe shkozes. siperfaqe: 77.3 m2. ndodhem ne katin 4 dhe 5, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambie... 20/10/2020 20:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim