modele catie shtepie 

 Online 187 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 187 lexues | 2 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

105,000 Euro
Okazion : Shitet super apartament 2+1 . Adresa : Ruga Kavajes . Shitet super apartment 2+1 (okazion)
Apartamenti eshte luks i pa banuar me pare

Okazion : Shitet Super Apartament 2+1 . Adresa : Ruga Kavajes .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartment 2+1 (okazion) apartamenti eshte luks i pa banuar me pare pallat i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tirane . rruga e kavajës . siperfaqja : 83 m2 vlera investimit 400 € per m2 shitet i mobiluar . c... 18/08/2019 17:27

74,000 Euro
2+1+2WC+Ballkon (136 m2) me Hipoteke te Rregullt ne Astir (Vila L) Pallat i Ri | me Diell | i Mobiluar Shitet Apartament 2 + 1 + 2 WC + Ballkon i Madh (136 m2) me Hipoteke te Rregullt

2+1+2wc+ballkon (136 M2) Me Hipoteke Te Rregullt Ne Astir (vila L) Pallat I Ri | Me Diell

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2 + 1 + 2 wc + ballkon i madh (136 m2) me hipoteke te rregullt ne astir (vila l - rr. stefan shundi) munedsi parkimi | pallat i ri me punime cilesore | i mobiluar | me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xha... 18/08/2019 17:22

128,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m² 128.000 Euro (SELVIA) Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 4, 128 M² 128.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhom... 18/08/2019 16:09

38,000 Euro Standart Tirane, shes apartament 1+1, kati 5, 55.5 m2 38000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Standart Tirane, Shes Apartament 1+1, Kati 5, 55.5 M2 38000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55.5 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar d... 18/08/2019 15:53

68,000 Euro Okazion: Mundesi Investimi 1+1+Ballkon (74 m2) Komuna (Kika 1) - I rikonstruktuar | PARKET Okazion, Mundesi Investimi: 1+1+Ballkon (perballe Kika 1, Kom. e Parisit) i Riko

Okazion: Mundesi Investimi 1+1+ballkon (74 M2) Komuna (kika 1) - I Rikonstruktuar | Parke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i paperdorur | me kondicioner | tavane te varura me spote | punimet e brendshme te reja: elektrike, ly... 18/08/2019 15:50

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

172,000 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENTI 4+1+2+2 TE RRUGA E ELBASNIT ME 1100EURO/M2 Super okazion. Shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te

Okazion! Shitet Apartamenti 4+1+2+2 Te Rruga E Elbasnit Me 1100euro/m2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone dhe orientimin jug-lindje-perendim. apartamenti ka nevoje per rregulli... 18/08/2019 15:48

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

93,000 Euro Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)    Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,p... 18/08/2019 15:03

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

127,000 Euro Klering-Shitet apartament 2+1,Luksoz 127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Klering Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

Si

Klering-shitet Apartament 2+1,luksoz 127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Klering tek kompleksi dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete. siperfaqe 92 m2. kati 4. pallat i ri qe perfundon per 6 muaj. punime shume cilesore fasade me ventilim,izolim akustik,dritare plastike. cmimi: 127.000 euro. ... 18/08/2019 15:02

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

95,000 Euro Shes Apartament,2+1,91 m2,95000 Eur (Kompleksi Magnet,Ish Klubi Partizani) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-li

Shes Apartament,2+1,91 M2,95000 Eur (kompleksi Magnet,ish Klubi Partizani)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, kati 8 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. e arreduar moderne, ndricim ... 18/08/2019 15:02

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

3,250,000 Leke Shitet apartament 1+1 Shitet apartament i mobiluar,ne gjendje shum te mire ne fier tek kryengritja e f

Shitet Apartament 1+1

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament i mobiluar,ne gjendje shum te mire ne fier tek kryengritja e fierit,kati i fundit kati i 4 .arsye e shitjes: emigrim mund te telefononi ne numrin : 0692757308(deri ne fund te gushtit) numri tjeter :+0039 3926101287 (itali) ose mbas ... 18/08/2019 14:56

Mobilimi:E Mobiluar

3,250,000 Leke

400,000 Euro Shitet Vile Luksoze Vila ndodhet ne zonen e Berzhites. Me infrastrukture te plote si dhe e pershtats

Shitet Vile Luksoze

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne zonen e berzhites. me infrastrukture te plote si dhe e pershtatshme dhe per biznes pasi eshte dhe afer autostrades se re. vila eshte 3 kateshe dhe rrethohet nga 2300m² toke e cila ka pishine, gjelberim dhe garazhd. ... 18/08/2019 14:54

74,900 Euro Shitet apartament 3+1 ne zonen e Laprakes Shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 107 m2 ne zonen e Laprakes.Pallati ku nd

Shitet Apartament 3+1 Ne Zonen E Laprakes

Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 107 m2 ne zonen e laprakes.pallati ku ndodhet apartamenti eshte prane qendres laprakes.apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati me ashensor dhe hipoteke .apartamenti shitet 700 euro /m2.... 18/08/2019 14:54

Mobilimi:Bosh

74,900 Euro

115,000 Euro Super Okazion: 2+1 Luks, 100% i Rikostruktuar (MYSLYM) PARKET nga Brunes | Sistem Kapot (Pallat i RI) | Kondicioner ULTRA cmim Okazion per investim 100% i Rikonstruktuar, 2 kondicionera | Pallat

Super Okazion: 2+1 Luks, 100% I Rikostruktuar (myslym) Parket Nga Brunes | Sistem Kapot (p

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe grepi i arte) i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me 2 ashen... 18/08/2019 14:49

57,000 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (95 m2) Yzberisht (Pallat i Ri me Ashensor) Mobilim i Ri | Pamje Panoramike Shitet Apt 2+1+Ballkon, i Madh (95 m2) ne Yzberisht (Eco Market) Pallat i Ri me

2+1+2bllk, I Madh (95 M2) Yzberisht (pallat I Ri Me Ashensor) Mobilim I Ri | Pamje Panoram

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | sistem led | fasad... 18/08/2019 14:47

58,000 Euro Shitet apartament 1+1 me Hipoteke Shitet apartament 1+1 me Hipoteke ne Rrugen "Qemal Stafa" (pallati i z

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi eshte i organizuar me hapesira te bollshme te ndara ne 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor, ballkon dhe zo... 18/08/2019 13:56

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

140,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial. Shitet apartament tek Liqeni Artificial.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete t

Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni Artificial.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament tek liqeni artificial. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,100 m2. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. apartamenti ju ofron pamje plot gjelberim .apart... 18/08/2019 13:51

87,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1investim i Sigurt! Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1investim I Sigurt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 87000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome... 18/08/2019 13:51

43,000 Euro Okazion!!!!Tek Ali Demi shitet 2+1 ne katin e 4 egsistues.Ulet cmimi 43000 Euro, Ali Demi, Prane ish burgut te Grave, Shitet Ap 2+1 i vitit 1992 me tulle, kati i

Okazion!!!!tek Ali Demi Shitet 2+1 Ne Katin E 4 Egsistues.ulet Cmimi 43000 Euro,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ali demi, prane ish burgut te grave, shitet ap 2+1 i vitit 1992 me tulle, kati i 4 i nje pallati egsistues, sip 90 m2 pasi e kane bere shtese dhe eshte konvertuar ne 2+1 por ne certifikate pronesie eshte 59 m2, dy dhoma, guzhine me aneks, tualet i m... 18/08/2019 13:48

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

70,000 Euro SHITET APARTAMENT PRANE PALLATIT ME SHIGJETA Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje tek Pallati me shigjeta.
Apartamenti esht

Shitet Apartament Prane Pallatit Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne shitje me vendodhje tek pallati me shigjeta. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje dhe nje tualet me dritare. ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 -te te nje pallati te ri me a... 18/08/2019 13:25

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit te thate • informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit : 77 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tualet... 18/08/2019 13:16

57,000 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (95 m2) Yzberisht (Pallat i Ri me Ashensor) Mobilim i Ri | Pamje Panoramike Shitet Apt 2+1+Ballkon, i Madh (95 m2) ne Yzberisht (Eco Market) Pallat i Ri me

2+1+2bllk, I Madh (95 M2) Yzberisht (pallat I Ri Me Ashensor) Mobilim I Ri | Pamje Panoram

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | sistem led | fasad... 18/08/2019 12:56

62,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, Tirane Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 74 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • dhom gjumi • tualeti• ballkon.cil... 18/08/2019 12:27

Mobilimi:Bosh

62,500 Euro

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

45,000 Euro shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita... 18/08/2019 12:27

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

36,000 Euro te mali i robit shitet 1+1 ne kat 1, me hipoteke ndodhet ne nje kompleks pallatesh shume te mire te mali i robit. eshte 1+1 me 1

Te Mali I Robit Shitet 1+1 Ne Kat 1, Me Hipoteke

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ndodhet ne nje kompleks pallatesh shume te mire te mali i robit. eshte 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. shittet i mobiluar. me hipoteke.... 18/08/2019 12:19

85,000 Euro TIRANE VASIL SHANTO-SHITET 2+1 ME HIPOTEKE APARTAMENTI ESHTE TE VASIL SHANTO, PALLAT I RI ME HIPOTEKE. ESHTE TEPER KOMOD D

Tirane Vasil Shanto-shitet 2+1 Me Hipoteke

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte te vasil shanto, pallat i ri me hipoteke. eshte teper komod dhe ndodhet ne nej zone teper te kerkuar prane kesh-it. vendoset ne katin 7 me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballko... 18/08/2019 12:18

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim