njoftimet e fundit per apartamente ne shitje 

 Online 183 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 183 lexues | 9 njoftime ne pritje
97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

139,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË ISH-BLLOKUT, TIRANË Shitet apartament 2+1 Rruga Gjin Bue Shpata, pranë ish-bllokut, Tiranë. Aparta

Shitet Apartament 2+1 PranË Ish-bllokut, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga gjin bue shpata, pranë ish-bllokut, tiranë. apartamenti ka sipërfaqe prej 91 m² dhe ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, me punime tepër cilësore dhe lokacion të favorshëm. organizohet në: sallon +... 15/11/2019 18:42... Lexo detajet..

73,000 Euro
SHITET APARTAMENT 1+1 RR. ARTAN LENJA, TIRANE Apartamenti me sipërfaqe 69 m² ndodhet në kompleksin Kontakt, në katin e par

Shitet Apartament 1+1 Rr. Artan Lenja, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti me sipërfaqe 69 m² ndodhet në kompleksin kontakt, në katin e parë, i mobiluar ne mënyrë bashkëkohore. një ndër komplekset më të mira dhe të kërkuara të tiranës. shitet bashke me garazh per 73.000 €. na kontaktoni për nj... 15/11/2019 18:41... Lexo detajet..

110,000 Euro
Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2 i Sapoinvestuar Plot Drite ! Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2 i Sapoinvestuar Plot Drite !! Apart

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoinvestuar Plot Drite !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

te komuna e parisit shitet apartament 2+1+2 i sapoinvestuar plot drite !! apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 11 katesh te mire administruar te pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 metra katror dhe orga... 15/11/2019 18:22... Lexo detajet..

77,400 Euro Shitet Apartament Ne Yzberisht 2+1+2  Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Misto Mame, me nje siperfaqe prej 146 m2. Apar

Shitet Apartament Ne Yzberisht 2+1+2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

shitet super apartament 2+1+2 ne misto mame, me nje siperfaqe prej 146 m2. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembajtur. planimetria e ketij apartamenti eshte e rregullt, e shfrytezuar shume mire dhe qe perbehet nga... 15/11/2019 18:22... Lexo detajet..

68,000 Euro NE FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 ME SIPERFAQE TE MADHE DHE PJESERISHT I MOBILUAR Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 2+1, me siperfaqe te madhe i pabanuar

Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Madhe Dhe Pjeserisht I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rrugen muhamed deliu shitet apartament 2+1, me siperfaqe te madhe i pabanuar , pjeserisht i mobiluar me siperfaqe neto 106.70 m2, ne katin e 3 te te pallati te ri te vitit 2008 me ashensor.apartamenti eshte organizuar si me poshte : koridori me sh... 15/11/2019 18:22... Lexo detajet..

400,000 Euro Vile per shitje e investuar. Shitet Vila brenda Unazes se vogel te Tiranes. Vila eshte 2 kateshe dhe shume e

Vile Per Shitje E Investuar.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vila brenda unazes se vogel te tiranes. vila eshte 2 kateshe dhe shume e investuar, 350 m2 dhe 100 m2 garazh i cili per vec parkimit te makines perdoret dhe per magazinim. vila eshte e investuar me termo izolim 10 cm, e shtruar me parket, drit... 15/11/2019 18:22... Lexo detajet..

143,000 Euro Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shumë cilësor & Orientim Jug-Perëndim Rruga Margarita Tutulani, ne zonen pranë Shkollës Petro Nini Luarasi, Shitet S

Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Investim Shumë Cilësor & Orientim Jug-perë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga margarita tutulani, ne zonen pranë shkollës petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik jug-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 9-katesh te mireadministru... 15/11/2019 18:22... Lexo detajet..

90,000 Euro Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 2+1+2 Ndertim i Ri  Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me plani

Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 2+1+2 Ndertim I Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

rruga xhanfize keko perballe kompleksit xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke sipas modeleve dhe standarteve europiane. implementimi i inovacioneve të fundit në projektim dh... 15/11/2019 18:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

163,000 Euro Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2! Ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te Tiranes, ne Rrugen e Kosovareve, s

Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te tiranes, ne rrugen e kosovareve, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te vitit 2019. aktualisht pallati eshte ne fazen perfundimtare, i perfunduar plotesisht persa i perket rifiniturave, vendosjes se ashenso... 15/11/2019 18:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

163,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

188,000 Euro Ne nje nga zonat me Prestigjoze te Tiranes Shitet Super Apartament 1+1! Shitet Apartamenti 1+1 i pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume a

Ne Nje Nga Zonat Me Prestigjoze Te Tiranes Shitet Super Apartament 1+1!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti 1+1 i pozicionuar ne nje nga zonat me prestigjoze dhe shume afer qendres se tiranes dhe parkut te liqenit, ku duke bere vetem pak metra mund te shijoni nje ecje apo vrapim ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster te ketij parku. n... 15/11/2019 18:17... Lexo detajet..

85,000 Euro Tek Shkolla Baletit, Shitet Super Apartament 1+1, I investuar ! Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe inves

Tek Shkolla Baletit, Shitet Super Apartament 1+1, I Investuar !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane shkolles se baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe investim shitet apartament 1+1 i sapo investuar me cmim tregu. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti esht... 15/11/2019 18:17... Lexo detajet..

459,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Qender Apartamenti ndodhet në Qender. Informacion mbi Apartamenti: • Kati 3 buzë rr

Shitet, Apartament 3+1, Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në qender. informacion mbi apartamenti: • kati 3 buzë rruge • sipërfaqa e ambjenti: 170 m2 • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • sistem kondicionimi. i investuar për ta vizituar na ... 15/11/2019 18:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

459,000 Euro

230,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane Apartamenti ndodhe ne zonën e Bllokut, Tiranë. Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhe ne zonën e bllokut, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit: 109 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. apartamenti dispono... 15/11/2019 18:06... Lexo detajet..

90,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET, TIRANË Shitet super apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet, rr. Artan Lenja, Tiranë. Apar

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Magnet, TiranË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament 2+1 tek kompleksi magnet, rr. artan lenja, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 8-të me 2 ashensor, në një nga zonat më të mira të tiranës për të jetuar. Është 92 m², organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ... 15/11/2019 18:06... Lexo detajet..

220,000 Euro Shitet, Vile, Qerret, Kavaje Shitet vile në Qerret. Informacion mbi vilen: Ndodhet ne Kompleksin Diell. Str

Shitet, Vile, Qerret, Kavaje

Qerret | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
172.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile në qerret. informacion mbi vilen: ndodhet ne kompleksin diell. strukture 2-kateshe. cdo kat me siperfaqe 86 m2. organizimi: kati i pare, salloni i ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualleti dhe veranda. kati i dytë, 2 dhoma gj... 15/11/2019 18:06... Lexo detajet..

198,400 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 124 m² 198.400 Euro (Qender) Shitet apartament 2+1 ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ban

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 124 M² 198.400 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi te ri me siperfaqe totale 124 m2. apartamenti ka shperndarje fantastike te dhomave te cilat lidhen nepermjet korridorit, salloni i ndenjes dhe ambjenti... 15/11/2019 18:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

198,400 Euro

230,400 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 144 m² 230.400 Euro (Qender) Shitet apartament 3+1 ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ban

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 6, 144 M² 230.400 Euro (qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1 ne qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi te ri me siperfaqe totale 144 m2. apartamenti ka shperndarje fantastike te dhomave te cilat lidhen nepermjet korridorit, salloni i ndenjes dhe ambjenti... 15/11/2019 18:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

230,400 Euro

81,740 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 74 m² 71.740 Euro (Jordan Misja) Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Jordan Misja, tek Hipoteka. 
Info

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 74 M² 71.740 Euro (jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën jordan misja, tek hipoteka. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 2 banim • sipërfaqa e apartamentit: 74.31 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • dhoma e gjumi... 15/11/2019 18:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,740 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

320,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 320 m² 320.000 Euro (Selite) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Selites. 
Informacion mbi apartament

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 320 M² 320.000 Euro (selite)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
320.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e selites. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 7 banim • siperfaqa e apartamentit: 320 m2 • me çertifikate pronesie • i investuar • i mobiluar • apartamenti disponon:• ... 15/11/2019 18:04... Lexo detajet..

131,000 Euro Tirane, shes apartament Dublex Kati 11, 105 m² 131.000 Euro (Don Bosk Duplexi eshte i pozicionuar ne Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus. Informacion

Tirane, Shes Apartament Dublex Kati 11, 105 M² 131.000 Euro (don Bosk

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Duplexi eshte i pozicionuar ne don bosko tek kompleksi vizion plus. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati i 11 dhe i 12 • siperfaqa e apartamentit 105.5 m2 • verande 96 m2. organizimi: • salloni • ambjenti i gatimit • 2 dho... 15/11/2019 18:03... Lexo detajet..

95,000 Euro SUPER OKAZION !!! Vile Selite Vila eshte e pozicionuar ne Selite . Informacion mbi vilen: • 1-kateshe • Si

Super Okazion !!! Vile Selite

Zone Periferike | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vila eshte e pozicionuar ne selite . informacion mbi vilen: • 1-kateshe • siperfaqja e viles: 100 m2 • siperfaqe trualli : 290 m2. vila eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina me vete • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni ... 15/11/2019 18:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

250,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 113 m² 250.000 Euro (Bllok) Apartamenti ndodhe ne zonen e Bllokut, Tirane. 
Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 113 M² 250.000 Euro (bllok)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhe ne zonen e bllokut, tirane. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit: 113 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete me dritare • ballkoni. apart... 15/11/2019 18:03... Lexo detajet..

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 1, 119.8 M² 62000 Euro (brryli)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

185,000 Euro Shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 116 m² 185.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti ndodhet ne zonen e Myslym Shyrit. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet Apartament 2+1+blk Kati 4, 116 M² 185.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 banim. siperfaqja e apartamentit 116 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjent ... 15/11/2019 18:02... Lexo detajet..

95,000 Euro Okazion! Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt. 95.000 euro Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi K

Okazion! Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt. 95.000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, rruga artan lenja tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqa e apartamentit: 108 m2 . apartamenti disponon: • salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit • 2 dh... 15/11/2019 18:02... Lexo detajet..

220,000 Euro Shitet, Apartament 3+1 Blloku, Tiranë. Apartamenti ndodhet ne zonën e Bllokut,tek Rruga Ismail Qemali Tiranë. Informa

Shitet, Apartament 3+1 Blloku, Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonën e bllokut,tek rruga ismail qemali tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit: 116 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • ballk... 15/11/2019 18:01... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim