okazion pallate ne shitje ne fier 

 Online 86 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 86 lexues | 8 njoftime ne pritje
67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

102,000 Euro
2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 22/11/2019 00:33... Lexo detajet..

115,000 Euro
* okazion: Rast ivestimi 3+1+2 WC+ 3 BALLK ( Ose 2 apart 1+1 gati te ndara) * BLLOK - Perball SPAR * RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1

* Okazion: Rast Ivestimi 3+1+2 Wc+ 3 Ballk ( Ose 2 Apart 1+1 Gati Te Ndara) * Bllok - Perb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 22/11/2019 00:06... Lexo detajet..

145,000 Euro
😄CMIM I MIRE 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna e Parisit Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar.
Ai ka

😄cmim I Mire 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mire. dhoma matrimoniale ka nje tualet me siperfaqe te konsiderueshme si dhe dalje ne nje ballkon te ... 22/11/2019 00:04... Lexo detajet..

40,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 21/11/2019 23:43... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi 'Golden Park' Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek Kompleksi Golden P

Shitet,apartament 2+1,kompleksi 'golden Park'

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3.pallati perbehet nga dy ashensor.shkallet e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.hapsirat e perbashketa... 21/11/2019 23:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

74,250 Euro Shitet 1+1, 67m², kati 5 me ashensor, buze rruge ,me 1100€/m² SHITET APARTAMENT
➡️1+1
➡️ Vendodhja: tek vasil shanto, pallat buze rr

Shitet 1+1, 67m², Kati 5 Me Ashensor, Buze Rruge ,me 1100€/m²

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ➡️1+1 ➡️ vendodhja: tek vasil shanto, pallat buze rruge ➡️kati: 5 banim , pallat i ri me ashensor ➡️siperfaqja: 67.50m² ➡️e mobiluar shitet ➡️cmimi: me 1100€/m² ➡️per cdo informacion na kontakt... 21/11/2019 22:52... Lexo detajet..

53,000 Euro Okazion , shitet 1+1, 77m²,kati 7 me ashensor, ne yzberisht , mobiluar , 53.000€ OKAZION... SHITET APARTAMENT
➡️1+1+banjo+ballkon
➡️ Vendodhja: tek rru

Okazion , Shitet 1+1, 77m²,kati 7 Me Ashensor, Ne Yzberisht , Mobiluar , 53.000€

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion... shitet apartament ➡️1+1+banjo+ballkon ➡️ vendodhja: tek rruga engjell mashi , yzberisht ➡️kati: 7 banim , pallat i ri me ashensor ➡️siperfaqja: 77m² ➡️e mobiluar shitet,arredim i ri ➡️cmimi: 53.000€ ➡️... 21/11/2019 22:52... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet Apartamenti 2+1 tek Oxhaku!  Shitet Apartamenti 2+1 tek Oxhaku. Apartmenti pozicionohet ne katin e 6 te banim

Shitet Apartamenti 2+1 Tek Oxhaku!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti 2+1 tek oxhaku. apartmenti pozicionohet ne katin e 6 te banimit, te nje pallati qe sapo ka perfunduar. organizohet ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. apartmenti ka planimetri te rr... 21/11/2019 21:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

60,000 Euro Okazion! Shitet Apartamenti 2+1 60 mije euro, i mobiluar!!! Shitet Apartamenti ne Fresk, i arreduar. Apartmenti eshte 100 m2, ne katin e 4te

Okazion! Shitet Apartamenti 2+1 60 Mije Euro, I Mobiluar!!!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartamenti ne fresk, i arreduar. apartmenti eshte 100 m2, ne katin e 4te te nje pallati te ri. eshte i arreduar ne menyre perfekte. organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet. eshte ne proces hipotekimi. per me shume informacion ... 21/11/2019 21:16... Lexo detajet..

96,000 Euro

Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes, usluga shitet super apartament 2+1 me punime mjafte cilesore. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pa... (Premium 23.11.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

72,000 Euro Shitet apartmenti 2+1 tek pallatet Fratari, Porcelan! Shitet apartmenti 2+1 tek pallatet Fratari Porcelan. Apartmenti ndodhet ne katin

Shitet Apartmenti 2+1 Tek Pallatet Fratari, Porcelan!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartmenti 2+1 tek pallatet fratari porcelan. apartmenti ndodhet ne katin e 9 banim, ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. organizohet ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma: salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe banjo. apartme... 21/11/2019 21:16... Lexo detajet..

68,000 Euro Okazion shitet 2+1 tek Vasil Shanto! 🏠Shitet Apartament 2+1
💶Cmimi: 72000 euro, ulet ne 68 mije euro
📍Pran

Okazion Shitet 2+1 Tek Vasil Shanto!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

🏠shitet apartament 2+1 💶cmimi: 72000 euro, ulet ne 68 mije euro 📍prane ures se vasil shantos 🎯 shitet apartament 2+1 , tek shkolla “26 nentori” . apartmenti eshte ne katin e 4 nje pallati ekzistues. eshte mundesi e mire per investim... 21/11/2019 21:16... Lexo detajet..

53,000 Euro Shitet apartment 2+1 tek Pallatet e verdha, Kthesa e Kamzes Shitet Apartamenti 2+1 tek Pallatet e Verdha, ne Kamez. Apartmenti eshte me sipe

Shitet Apartment 2+1 Tek Pallatet E Verdha, Kthesa E Kamzes

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartamenti 2+1 tek pallatet e verdha, ne kamez. apartmenti eshte me siperfaqe 90 m2, ne katin e 4. organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. cmimi i apartamentit eshte 53 mije euro. per me shume informacion kontakto... 21/11/2019 21:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

500,000 Euro SHITET PENTHOUSE LUKSOZE 4+1 DHE 2 POSTE PARKIMI NE RRUGEN E KOSOVAREVE Shitet penthouase luksoze 4+1 ne Rrugen e Kosovareve me siperfaqe 360 m2 . Penth

Shitet Penthouse Luksoze 4+1 Dhe 2 Poste Parkimi Ne Rrugen E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet penthouase luksoze 4+1 ne rrugen e kosovareve me siperfaqe 360 m2 . penthouse ka arredim modern, punime cilesore elektrike dhe hidrosanitare, sistem qendror ngrohje ftohje chiller. ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me 2 ashensore. org... 21/11/2019 19:59... Lexo detajet..

140,000 Euro Super 2+1 per shitje te Komuna e Parisit! Shitet super apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga

Super 2+1 Per Shitje Te Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 te komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, me sistem qendror per ngrohje, sistemi led, i patinuar, te gjitha elektorshtepiaket ciles... 21/11/2019 19:22... Lexo detajet..

85,008 Euro Shitet apartament 2+1 ne Astir me hipoteke  Shitet apartamenti me Hipoteke ne zonen e Astirit prane rruges kryesore (prane b

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti me hipoteke ne zonen e astirit prane rruges kryesore (prane bar artistit). apartamenti eshte 2+1+1 studio dhe 2 balloken, eshte i investuar nga pronari, e patinuar dhe shitet e mobiliar. apartamenti orientohet nga lindja ne katin e... 21/11/2019 19:21... Lexo detajet..

88,000 Euro Tirane,Shitet hyrje 2+1,kati 5,Luksoz,113 m2,88.000 Eur (Rr e Durresit,Procredit Bank)  Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar ne kompleks banimi.

Apartamenti es

Tirane,shitet Hyrje 2+1,kati 5,luksoz,113 M2,88.000 Eur (rr E Durresit,procredit Bank)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar ne kompleks banimi. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit,i sapoperfunduar. termoizolim,izolim akus... 21/11/2019 19:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

140,000 Euro Dhermi,Shes Apartament elitar 1+1,Sip 204 m²,140.000 Eur(GREAN COAST RESORT) Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort ,ne Pala

Dhermi,shes Apartament Elitar 1+1,sip 204 M²,140.000 Eur(grean Coast Resort)

Radhime | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
204.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, green coast resort ,ne palase. siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti. apartameni perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande. ka edhe parkim siperfaq... 21/11/2019 19:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

188,000 Euro Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m²,188.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion--durres,shes Vile 2 Kateshe,120 M²,188.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 21/11/2019 19:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

188,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

185,000 Euro

Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -alpet) Super Pallat I 2015

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiter 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne rr mylsym shyri- mbrapa alpet, palati i vitit 2015 ( super cilesor)| shitet i mobiluar dhe i investuar, pla... (Premium 18.12.2019)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

48,000 Euro Durres,Shitet apartament i ri,panoramik,1+1,71 m2,48.000 Eur(Port) Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. 

Perbehet nga sall

Durres,shitet Apartament I Ri,panoramik,1+1,71 M2,48.000 Eur(port)

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire,perballe portit te durresit. pallat me punime cilesore. cmimi: 48.000 ... 21/11/2019 19:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

155,000 Euro Tirane,shes Apartament me hipoteke,3+1,kati 7,117 m² 155.000 Euro (Sheshi Willson) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stad

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,3+1,kati 7,117 M² 155.000 Euro (sheshi Willson)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane stadiumit dinamo siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-perendim,kati 7, me ashensore. perbehet nga salloni i bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 ba... 21/11/2019 19:01... Lexo detajet..

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,Kati 7,Sip 139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri

Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,kati 7,sip 139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi: ... 21/11/2019 18:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

60,000 Euro Shitet Apartament i ri , 2+1,100 M2,60.000 Eur (Misto Mame) Misto mame prane Spitalit Amerikan 3 shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tua

Shitet Apartament I Ri , 2+1,100 M2,60.000 Eur (misto Mame)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Misto mame prane spitalit amerikan 3 shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballkone. siperfaqe totale 100 m2, kati 2 i banimit. punime super cilesore,sistem kapote,dritare plastike,dopio tulle,ashensor modern, pozicionimi jug l... 21/11/2019 18:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

34,000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me par... (Premium 27.11.2019)

62,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, te rruga "petro nini luarasi", në një nga komplekset më të mirë të zonës. infor... (Premium 07.03.2020)

48,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

94,000 Euro Tirane,Shitet duplex luksoz  2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2.

O

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 94.000 euro. aktualisht ne faze karabin... 21/11/2019 18:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

76,000 Euro  Tirane,shes Apartament me hipoteke,1+1,Kati 9,81 m²,76.000 Eur(Kompleksi Kontakt) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,1+1,kati 9,81 M²,76.000 Eur(kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, kati 9 i banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banjo. shitet e pamobiluar, kondicioner, gr... 21/11/2019 18:55... Lexo detajet..

65,000 Euro Fresku 1+1 super shtepi. OKAZION Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 120m2, me nje verande funksionale e

Fresku 1+1 Super Shtepi. Okazion

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 120m2, me nje verande funksionale e cila mund te sherbeje si aksesor outdoor qe me arredimin e duhur kthehet ne hapesire funksionale. apartamenti ka organizim te rregullt me nje dhome gjumi matrimoniale, ... 21/11/2019 18:39... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim