okazion per shtepi ne durres  19147 njoftime

 Online 94 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
181,000 Euro id:98325 - Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tersisht I Mobiluar!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane 21 dhjetorit shitet apartament fantastik 3+1+2, tersisht i mobiluar!! mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.ky apartament ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy... Lexo detajet..

72,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar oslos. ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentaci... Lexo detajet..

119,000 Euro id:28549 - Okazion Mund. Investimi: Penthouse (168 m2) 2+1+Verande+2bllk (Kika 1)- I rikonstruktuar

Okazion Mund. Investimi: Penthouse (168 M2) 2+1+verande+2bllk (kika 1)- I Rikonstruktuar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Okazion: mundesi investimi - penthouse (168 m2) 2 + 1 + verande + 2 ballkone tek komuna e paristi (kompleksi kika 1) | apartamenti eshte i dizenjuar me arkitekt dhe i pabanuar me pare | shtruar i gjithi me park... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

155,000 Euro Shitet apartament te rezidenca Kodra 1 Shitet apartament ne nje nga zonate me te qeta te qytetit te Tiranes, te kodra e

Shitet Apartament Te Rezidenca Kodra 1

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.02.2019 (08:57): Shitet apartament ne nje nga zonate me te qeta te qytetit te tiranes, te kodra e djellit residenca 1, apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave, perbehet nga tre dhoma gjumi, salloni bashk me guzhinen, dy... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet apartament Rr. Dritan Hoxha Shitet apartament 2+1 te Rruga Dritan Hoxha, apartamenti ndodhet ne katin e 7-te

Shitet Apartament Rr. Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.02.2019 (08:57): Shitet apartament 2+1 te rruga dritan hoxha, apartamenti ndodhet ne katin e 7-te pallat me ashensor, apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave, eshte me dy tualete si dhe dy ballkone, apartamenti ka nje s... Lexo detajet..

240,000 Euro Rruga e Kavajes Shitet apartament Shitet apartament te kompleksi me i mir i qytetit te Tiranes. Delijorgji, aparta

Rruga E Kavajes Shitet Apartament

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
201.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

22.02.2019 (08:57): Shitet apartament te kompleksi me i mir i qytetit te tiranes. delijorgji, apartamenti ka nje siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te ka tre dhoma gjumi nje holl te madh, guzhine me vete, ka tre tualete, es... Lexo detajet..

63,000 Euro shitet ne Don Bosko Shitet apartament 2+1 me nje tualet ne Don Bosko, apartamenti ndodhet te kullat

Shitet Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.02.2019 (08:57): Shitet apartament 2+1 me nje tualet ne don bosko, apartamenti ndodhet te kullat e arabit ne katin e 6-te pallat me ashensor, apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave, ka dy ballkone, apartamenti ka nje s... Lexo detajet..

80,000 Euro Dublex per shitje Shitet apartament 2+1 dublex me nje siperfaqe 116 m2 81200 euro i diskutushem, a

Dublex Per Shitje

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.02.2019 (08:56): Shitet apartament 2+1 dublex me nje siperfaqe 116 m2 81200 euro i diskutushem, apartamenti ka punime cilesore dhe nje pamje panoramike, apartamenti disponon certifikate pronesie, ndodhet ne katin e 4-te banim t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

86,000 Euro Ap per shitje 2+1+2 tualete Shitet Apartament 2+1 i mobiluar totalisht me nje mobilim teper komod, apartamen

Ap Per Shitje 2+1+2 Tualete

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.02.2019 (08:56): Shitet apartament 2+1 i mobiluar totalisht me nje mobilim teper komod, apartamenti ndodhet ne katin e 3 pallat i rri me ashensor ka nje pamje panoramike nga qyteti i tiranes, apartamenti ka nje organizim perfek... Lexo detajet..

157,000 Euro Apartament 3+1+2 per shitje Shitet apartament te Komuna e Parisit, apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes t

Apartament 3+1+2 Per Shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.02.2019 (08:56): Shitet apartament te komuna e parisit, apartamenti ndodhet ne hyrje te komunes te kika, ndodhet ne katin e 6-te pallat me ashensor, apartamenti ka nje siperfaqe 144 m2, me certifikate pronesie, apartamenti esht... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet apartament Rruga e Kavajes Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pall

Shitet Apartament Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

22.02.2019 (08:56): Shitet apartament 1+1 te rruga e kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat me ashensor, apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekore, shitet i mobiluar totalishte me nje mobilim shum te mire, ... Lexo detajet..

83,000 Euro 2+1+2wc prane liqenit te thate(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne nje nga palllat me rifinitura cilesore ne zonen e liqenit

2+1+2wc Prane Liqenit Te Thate(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (23:31): Apartamenti ndodhet ne nje nga palllat me rifinitura cilesore ne zonen e liqenit te thate, ne aktin 4 me ashensor. perbehet nga 1 ambient spacioz ndenje-ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. o... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

71,000 Euro 3 + 1 tek Rr. Bardhyl - Bosh ose i Mobiluar | Kondicioner | Ndricim shume i Mire

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl - Bosh Ose I Mobiluar | Kondicioner |

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso... Lexo detajet..

79,000 Euro 2+1 i Vecant -127 m2 ne zonen e Liqenit (Rr. Peti) | me Mobilim Modern, Cilesor | PARKET

2+1 I Vecant -127 M2 Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Me Mobi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuara |... Lexo detajet..

87,000 Euro Tek Kopeshti Zologjik, shitet Apartament 1+1, me Mobilim Modern & Pamje Perfekte !

Tek Kopeshti Zologjik, Shitet Apartament 1+1, Me Mobilim Mod

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kopeshti zologjik, ne rrugen peti, tek kompleksi grek, shitet apartament 1+1, ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sal... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone Shitet Apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne Porcelan (Rr. Hysen Gjura) - Apartamenti eshte n

Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Parkim Ne Zon

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (23:31): Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera... Lexo detajet..

48,000 Euro Shitet ap 2+1 103m2 Okazion!!Shitet apartament 2+1 103m2 kati i 3 lagjia 13 plazh Durres.Apartame

Shitet Ap 2+1 103m2

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (23:31): okazion!!shitet apartament 2+1 103m2 kati i 3 lagjia 13 plazh durres.apartamenti disponon hipoteken ,ka ashensor i mobiluar 48000euro whats up 0699706762... Lexo detajet..

85,545 Euro Shitet apartament 3+1 Unaza e Re Shitet apartament 3+1 i perfunduar me siperfaqe totale 127.68m2 ne Unazen e re n

Shitet Apartament 3+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2019 (22:33): Shitet apartament 3+1 i perfunduar me siperfaqe totale 127.68m2 ne unazen e re ne kompleksin e ri te ndertimit sima-com. cilesi mjaft e mire ndertimi. ndodhet prane karburant kastratit ne rrugen teodor keko. ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,545 Euro

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian Shitet 2 + 1 (80 m2) ne Don Bosko tek Shkolla e Katarit i Super Investuar ne Pal

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (21:53): Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.02.2019 (20:59): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet apartament 1+1 Tek Liqeni Shitet apartament 1+1 ne fillimin e rruges Peti tek Liqeni Artificial.
Apartame

Shitet Apartament 1+1 Tek Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (20:20): Shitet apartament 1+1 ne fillimin e rruges peti tek liqeni artificial. apartamenti ka organizim dhe orientim shume te mire.pallati eshte nga me cilesoret ne zone. ne perendim sheh nga liqeni,kopeshti zoologji... Lexo detajet..

41,600 Euro Shitet apartament 2+1 ne Kamez Shitet apartament 2+1 tek kthesa e Kamzes prane Casa Italia.
Apartameni ka sipe

Shitet Apartament 2+1 Ne Kamez

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (20:19): Shitet apartament 2+1 tek kthesa e kamzes prane casa italia. apartameni ka siperfaqe totale 100m2.kati i 3 banim me orientim nga jug-perendimi. pallati eshte ne proces hipotekimi. per me shume informacion na... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,600 Euro

95,000 Euro Shitet 2+1 Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet buze rruges se Kavajes ngjitur me qendren e biznesit Gkam pe

Shitet 2+1 Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (20:19): Apartamenti ndodhet buze rruges se kavajes ngjitur me qendren e biznesit gkam perballe conad.pallat egzistues kati i 2. salloni dhe nje dhome gjumi kane pamje nga rruga kryesore. i pa rikonstruktuar. i pershta... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

132,600 Euro Shitet aparament 3+1 Bulevardi Bajram Curri Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Bajram Curri ngjitur me Hotel Diplomatin. Sipe

Shitet Aparament 3+1 Bulevardi Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (20:19): Apartamenti ndodhet ne bulevardin bajram curri ngjitur me hotel diplomatin. siperfaqe totale 156m2. kati 5 banim. totali i kateve 6. apartamenti eshte i rikonstruktuar me punime cilesore. kontaktoni per me sh... Lexo detajet..

49,000 Euro shitet SUPER 1+1 67m2 te dy rotondot

Shitet Super 1+1 67m2 Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet saktesisht te rrethrrotullimi i dyt te unaza e re ne nje nga pallatet me cilesore te zones.me pamje nga rotondo e dyte.e pershtatshme per nje f... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ... Lexo detajet..

59,000 Euro Okazion: 1+1 68m2 i kompletuar, mundesi e arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Okazion: 1+1 68m2 I Kompletuar, Mundesi E Arte ( Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 | 68 m2 | rr. e dibres, prane rajoni te policise nr.4 | i mobiluar | i restauruar | ballkon | ne gjendje shume te mire | parkim | pallat i ri + ashensor te dhenat: -siperfaqja:67.63 m... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

145,000 Euro Shitet Shtepi private Tek Hipoteka Shitet shtepi private ne rrugen Panorama prane Hipotekes.Siperfaqe banimi 100m2

Shitet Shtepi Private Tek Hipoteka

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2019 (20:19): Shitet shtepi private ne rrugen panorama prane hipotekes.siperfaqe banimi 100m2 e ndare ne 2 apartamente 1+1 te lena te dyja me qera.siperfaqe trualli 200m2. prona disponon hipoteke. na kontaktoni per me shum... Lexo detajet..

24,000 Euro Shitet hyrje Shitet hyrje 1+1 e kompletuar me plçka

Shitet Hyrje

Qender | Elbasan
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (19:42): Shitet hyrje 1+1 e kompletuar me plçka ... Lexo detajet..

109,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike, i mobiluar , prane Teleferikut!! Ne rrugen Ali Deliu , prane teleferikut shitet Apartament 3+1+2 i mobiluar ne ka

Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike, I Mobiluar , Prane Teleferikut!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.02.2019 (19:29): Ne rrugen ali deliu , prane teleferikut shitet apartament 3+1+2 i mobiluar ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore. ne certifikate siperfaqja eshte 106 m2 por realisht eshte 1... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Shkolles "Vasil Shanto" Ne zonen e bllokut te Vasil Shanto shitet apartament 2+1. 
Apartamenti me siper

Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles "vasil Shanto"

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (19:29): Ne zonen e bllokut te vasil shanto shitet apartament 2+1. apartamenti me siperfaqe 124 m2 ka nje organizim shume te mire te brendshem me dy dhoma gjumi, nje ambient ndenjie te bollshme bashke me ambientin e g... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... Lexo detajet..

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | drita... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

90,000 Euro AP 2+1, Brryli, 90000 euro, 95 m2  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit. Informacion mbi apart

Ap 2+1, Brryli, 90000 Euro, 95 M2

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.02.2019 (19:29): apartamenti është i pozicionuar në zonën e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 7, jo i fundit • sipërfaqja e apartamentit neto/ bruto: 86/95 m2 • orientimi veri-lindje • dokume... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet super apartament 1+1 te kodrra e diellit Shitet Apartament 1+1, tek rruga Xhon Kenedi.
Apartamenti eshte me siperfaqe 80

Shitet Super Apartament 1+1 Te Kodrra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.18 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (19:29): Shitet apartament 1+1, tek rruga xhon kenedi. apartamenti eshte me siperfaqe 80.6m2 , shitet i mobiluar, eshte i organizuar ne sonxhorno + ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet , ballkon i bollshem . orien... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet apartament 1+1, Kompleksi Panorama 
Shitet nje hyrje 1+1 ne kompleksin Panorama prane Hipotekes.
Apartamenti ka n

Shitet Apartament 1+1, Kompleksi Panorama

Tjeter zone | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (19:29): shitet nje hyrje 1+1 ne kompleksin panorama prane hipotekes. apartamenti ka nje siperfaqe 76.6m2 dhe ndodhet ne katin e trete. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe me cdo fasilitet te m... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim