okazion per shtepi ne durres 

 Online 208 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 208 lexues | 2 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

252,000 Euro
Shitet vilë 3 katëshe Dhermi Shitet vilë 3 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.
Vila disponon një sip

Shitet Vilë 3 Katëshe Dhermi

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vilë 3 katëshe në green coast resort, dhermi. vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 ndertim, 4 m2 verandë, 245.4 m2 parcelë. organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. green coast resort, një inve... 21/08/2019 15:33

Mobilimi:Bosh

252,000 Euro

64,000 Euro
KLERING--Durres,shes apartament 2+1,kati 2,80 m2,64.000 Eur (VALA MAR) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Klering--durres,shes Apartament 2+1,kati 2,80 M2,64.000 Eur (vala Mar)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 21/08/2019 15:33

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

48,000 Euro
Tirane,shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 74 m² 48.000 Euro (Unaze e Re) Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, G

Tirane,shes Apartament 1+1+a+blk Kati 7, 74 M² 48.000 Euro (unaze E Re)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, green city. e vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne projektimin e hapesirave optimal te banimit, te kuruara me estetikisht me kubature te regull... 21/08/2019 15:32

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

81,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1,Kati 9, 81 m², 81.000 Euro (Kompleksi Kontakt) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-

Tirane, Shes Apartament 1+1,kati 9, 81 M², 81.000 Euro (kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, kati 9 i banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banjo. shitet e pamobiluar, kondicioner, grila plastik... 21/08/2019 15:32

78,000 Euro KLERING--Tirane,shes apartament 2+1,111 m² 78.000 Euro (UNAZA E RE,Kastrati) Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m

Klering--tirane,shes Apartament 2+1,111 M² 78.000 Euro (unaza E Re,kastrati)

Tjeter zone | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e unazes se re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. cmimi : 78.000 euro. vendparkim me vlere 10.000 euro extra... 21/08/2019 15:32

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

56,000 Euro Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (55 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe... 21/08/2019 15:22

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

56,000 Euro Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (55 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe... 21/08/2019 15:21

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

55,000 Euro 1+1 per shitje te Medreseja  1+1 per shitje te Medreseja.
Ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit) te nje pallati

1+1 Per Shitje Te Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 per shitje te medreseja. ndodhet ne katin e 4 (jo i fundit) te nje pallati egzistues. ka nje siperfaqe prej 55m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon,dhome gatimi e vecuar me dritare natyrale,nje dhome gjumi,nje tualet me... 21/08/2019 15:19

104,000 Euro Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Partizani! Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit Partizani!
Apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Gjimnazit Partizani!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit partizani! apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje ndertimi te ri. ka siperfaqe 104 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni bashke me kuzhinen, tualeti, korridori dhe 2 ballkone te bollshme. es... 21/08/2019 15:03

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

60,000 Euro Apartament 2+1 perballe Helios Catering ne Misto Mame!  Zona ku ndodhet apartamenti ka marre zhvillim vitet e fundit dhe eshte e preferu

Apartament 2+1 Perballe Helios Catering Ne Misto Mame!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zona ku ndodhet apartamenti ka marre zhvillim vitet e fundit dhe eshte e preferuar per te banuar per shkak te qetesise qe ofron dhe afersise me stacionet e urbaneve dhe njesite e sherbimit perreth. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ... 21/08/2019 15:03

69,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Mangalem 21 ne Ali Dem !  Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane Tregut Elektrik dhe nje nga zonat me me

Shitet Apartament 2+1 Tek Mangalem 21 Ne Ali Dem !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane tregut elektrik dhe nje nga zonat me me perspektive per tu zhvilluar. ndodhet jo shume larg nga qendra e tiranes, e rrethuar nga male, nga qetesia dhe gjelberimi. projekti mangalem 21 eshte konceptuar si nje ... 21/08/2019 15:03

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

83,000 Euro Okazion: 3+1 - pas Amb. Amerikane - HIPOTEKE - BALLKON -Kati 3- me Diell- Mundesi Parkimi Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | Rr. Pjeter Budi pas ambasades amerikane | HIPOTEK

Okazion: 3+1 - Pas Amb. Amerikane - Hipoteke - Ballkon -kati 3- Me Diell- Mundesi Parkimi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone e sigurt dhe e qete | *********ulet cmimi********** te dhenat: -siperfaqja: 85 m2 -kati ... 21/08/2019 14:58

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

116,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Pazari i Ri Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane (ID 4121241 ) Property ID : 4121241

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet apartament 2+1

Apartamente 2+1 Ne Shitje Pazari I Ri Rruga Hoxha Tahsim Ne Tirane (id 4121241 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121241 pazari i ri, rruga hoxha tahsim, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 105 m², me hipoteke, kati i 2 me ashensore, 2 tualete, koridor, ballkon, 2 kondicioner, orientim me diell. cmimi i shitjes 116000 eu... 21/08/2019 14:57

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

38,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne

Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent ... 21/08/2019 14:57

57,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Shefqet Kuka. Apartamenti ndodh

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e shefqet kuka. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, amb... 21/08/2019 14:56

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, tek rruga Reshit Kuka. Apartamenti eshte

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, tek rruga reshit kuka. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. apartamenti ka orientim veri-lindje-jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti dispon... 21/08/2019 14:56

153,000 Euro 3+1+2WC+2Ballkone (144 m2) ne Bllok (Petronini)  PARKET | Pallat i Ri | Ashensor me Cip  Apartament 3+1+2WC+2Ballkone, Gjigand (144 m2) ne Bllok (Rr.Marko Bocari - Petro

3+1+2wc+2ballkone (144 M2) Ne Bllok (petronini) Parket | Pallat I Ri | Ashensor Me Cip

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1+2wc+2ballkone, gjigand (144 m2) ne bllok (rr.marko bocari - petronini) zone me prestigj | pallat i ri | ashensor me cip | shtruar me parket dhe pllake cilesore | ndricim perfekt me spote dhe led | muret e sapo lyer + punime gipsi | d... 21/08/2019 14:55

57,000 Euro 1+1 Modern, 100% i Investuar dhe i Dizenjuar me Arkitekt (GLOBE-Rr. e Kavajes) Mobilim i Ri dhe Cilesor  1+1 i Investuar dhe i Dizenjuar me Arkitekt (Globe - Rr. e Kavajes) Zone qe Ofro

1+1 Modern, 100% I Investuar Dhe I Dizenjuar Me Arkitekt (globe-rr. E Kavajes) Mobilim I R

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 i investuar dhe i dizenjuar me arkitekt (globe - rr. e kavajes) zone qe ofron parkim | mobilim cilesor i ri | kondicioner | pllake cilesore e delta-s | sistem ndricimi me spote led | tavane te varura / punime gipsi | termoizolim | hidroizolim | i... 21/08/2019 14:55

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

85,000 Euro

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parke

Vasil Shanto | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

53,000 Euro 1+1+Ballkon me Hipoteke te Rregullt (Fush. e Aviacionit) Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Modern Shitet Apartament 1+1+Ballkon (59 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Fusha e Aviac

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim

Tjeter zone | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe modern | shtruar me pllake cilesore te deltas | ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | izol... 21/08/2019 14:55

180,000 Euro SHITET VILE 2K PRANE TREGUT ELEKTRIK Shitet Vile 2 KATESHE tek TREGU ELEKTRIK ne nje zone VILASH prane Kompleksit GRA

Shitet Vile 2k Prane Tregut Elektrik

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile 2 kateshe tek tregu elektrik ne nje zone vilash prane kompleksit grand. te jetosh ne privatesie me cmimin e nje apartamenti. vila ka mundesine e shteses se nje kati te 3. siperfaqja e ndertimit eshte 220m2 me certifikat te rregullt pro... 21/08/2019 14:55

Mobilimi:Bosh

180,000 Euro

120,000 Euro 4+1 ne shitje Ideal per investim dhe banim OKAZION Okazion 
4+1 ne shitje per investim dhe banim

4+1 Ne Shitje Ideal Per Investim Dhe Banim Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion 4+1 ne shitje per investim dhe banim... 21/08/2019 14:55

77,000 Euro OKAZION,SHITET AP 2+1+V NE ZONEN E DON BOSKOS SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1+VERANDE ne nje nga zonat me te kerkuara ne T

Okazion,shitet Ap 2+1+v Ne Zonen E Don Boskos

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super okazion,shitet apartament 2+1+verande ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,ne zonen e don boskos. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te shkelqyer dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,guzhine+dhome ndenjie,2 tualete, verande. p... 21/08/2019 14:55

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

50,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH NE GOLEM Apartamenti ndodhet ne Golem perballe Hotel "Pameba", ka organizim ne

Shitet Apartament 2+1+garazh Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne golem perballe hotel "pameba", ka organizim ne soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti shitet i mobiluar bashke me garazhin dhe ka certifikate pronesie. per nje vizite ne prone mos hezitoni te na konta... 21/08/2019 14:55

49,000 Euro Apartament Fresk Apartamenti ndodhet perball Restorant Fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .

Apartament Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet perball restorant fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur.ka nje orjentim lindje.apartamenti shitet ... 21/08/2019 14:55

120,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 21/08/2019 14:50

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim