okazione per shtepi ne shitje 2 1 ne tirane 

 Online 193 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

98,000 Euro
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE UET! 📣Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Shefqet Musaraj prane Fakultetit Europian te

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne rrugen shefqet musaraj prane fakultetit europian te tiranes 📣ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬insitucione shteterore, 🏬supermarket dhe qendra biznesesh qe krijon f... 30/05/2020 14:41... Lexo detajet..

135,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI PANORAMA Apartamenti eshte 2+1 ndodhet ne nje nga konllekset me cilesore ne Tr.

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Panorama

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte 2+1 ndodhet ne nje nga konllekset me cilesore ne tr.... 30/05/2020 14:36... Lexo detajet..

54,000 Euro
Okazion Apartament ne Shitje Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Apartamenti ka

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor . apartamenti organizohet nga nje ne dhome ndenje /kuzhine me vete , nje dhoma gjumi dhe ... 30/05/2020 14:31... Lexo detajet..

58,700 Euro Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pare* Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pa

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 30/05/2020 14:23... Lexo detajet..

44,000 Euro 2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 30/05/2020 14:21... Lexo detajet..

86,000 Euro SHITET APARTAMENTI 3+1 NE LAPRAKE Shitet apartamenti 3+1 ne Laprak. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat

Shitet Apartamenti 3+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti 3+1 ne laprak. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 115m2. organizohet me sallon te madh ndenjie, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. ka orientim ju... 30/05/2020 14:20... Lexo detajet..

89,000 Euro OKAZION.SHITET 2+1 DHE 1 POST PARKIMI TE PERFSHIRE NE CMIM NE DON BOSKO Apartamenti ndodhet ne zonen e Don Boskos, pas Vizion Plus. Disponon ambjent nde

Okazion.shitet 2+1 Dhe 1 Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e don boskos, pas vizion plus. disponon ambjent ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe nje post parkimi ne katin -1. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndodhet ne kati e 6 banim.apartamenti ka kubat... 30/05/2020 14:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, NE GOLEM Ne shitje apartament 1+1 ne nje nga Komplekset me te mira ne zonen e Golemit. Hy

Shitet Apartament 1+1, Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne shitje apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e golemit. hyrja ka nje siperfaqe totale prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi 5-katesh. kompleksi ndodhet 200m larg detit dhe ne brendesine e kompleksit ka nje pishine ... 30/05/2020 14:20... Lexo detajet..

115,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1, TE LIQENI I THATE Shitet apartament 2+1 super cilesor te Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe

Shitet Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 super cilesor te liqeni i thate. apartamenti ka siperfaqe totale prej 105m2 dhe ndodhet ne nje pallat ne rruge kryesore. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma g... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

40,000 Euro Shiten apartamente 1+1 prane ish Tregut Ushqimor ne Selite Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri qe sapo ka filluar te ndertohet prane

Shiten Apartamente 1+1 Prane Ish Tregut Ushqimor Ne Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri qe sapo ka filluar te ndertohet prane ish tregut ushqimor. ka nje siperfaqe prej 49.63 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballko... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

50,500 Euro 1+1 Bosh (Rr.Bardhyl - Fiks tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone super | Hapesire me Ndricim  Shitet Apartament Bosh 1+1 tek Rruga Bardhyl (Zone e Mire) Planimetri e Rregullt

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndrici

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 t... 30/05/2020 14:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

45,000 Euro SUPER OKAZION Shitet Ap 2+1, Tek Fresku, Prane Thesarit, me Hipoteke, i Mobiluar Fresku, prane Thesarit, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m²,

Super Okazion Shitet Ap 2+1, Tek Fresku, Prane Thesarit, Me Hipoteke, I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Fresku, prane thesarit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 82 m², me hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, e mobiluar, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me... 30/05/2020 14:01... Lexo detajet..

105,500 Euro Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh ) Pallat i Ri me Ashensor Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (Petro Nini) Bosh - M

Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spote ndricuese q2022 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet ... 30/05/2020 13:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

48,500 Euro Shitet Apartament i ri  2+1 106 M2 ne rrugen Myslym Keta Tirane Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane, me sipefaqe totale 106 m

Shitet Apartament I Ri 2+1 106 M2 Ne Rrugen Myslym Keta Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen myslym keta tirane, me sipefaqe totale 106 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, nje koridor, nje tualet dhe nje ballkon. aprtamenti ndodhet ne nje pallat te ... 30/05/2020 13:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,500 Euro

62,000 Euro Super Okazion!Kodra e Diellit, mbrapa Eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. Super Okazion!Kodra e Diellit, mbrapa Eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. S

Super Okazion!kodra E Diellit, Mbrapa Eleonor,shitet Apartament 2+1+garderobe.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion!kodra e diellit, mbrapa eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. sip 67 m². kati 4. pallat i ri me hipoteke. apartament i kompletuar me cdo gje cilesore. cmimi 62.000 euro. #shitet #apartament #cilesi #okazion #hipoteke #kodraediellit ... 30/05/2020 13:30... Lexo detajet..

63,800 Euro Ne Shkoze, Shitet Ap.2+1 me Orientim Perfekt . Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartame

Ne Shkoze, Shitet Ap.2+1 Me Orientim Perfekt .

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te vitit 2019, te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 116 m2. organizohet ne nje sallon bashke me kend... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,800 Euro

47,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 47,000 € ID: plus15869 Shitet, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën e Thesarit, tek Shkolla e Re.
Inf

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 47,000 € Id: Plus15869

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën e thesarit, tek shkolla e re. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 87m2. • kati i 3 banim. • orientim jug-perëndim. • me hipotekë. apartamenti disponon: ambjent nden... 30/05/2020 13:27... Lexo detajet..

190,000 Euro Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim te Vitit 2019!  Ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te Tiranes, ne Rrugen e Kosovareve, s

Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Vitit 2019!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te tiranes, ne rrugen e kosovareve, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te vitit 2019. aktualisht pallati eshte ne fazen perfundimtare, i perfunduar plotesisht persa i perket rifiniturave, vendosjes se ashenso... 30/05/2020 13:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

190,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

118,000 Euro SHITET Apartament Komod 2+1 !  - Rruga Ramaxan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1 , nderti

Shitet Apartament Komod 2+1 !

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- rruga ramaxan demneri, ne zonen e tirana e re, shitet apartament 2+1 , ndertim i ri me ashensor, me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik lindje-jug-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar ,... 30/05/2020 13:26... Lexo detajet..

90,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

203,000 Euro  Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2  Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, t

Prane Shkolles "petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

prane shkolles "petro nini luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, ne nje pallat 9 katesh, te mireadministruar. ai strukturohet ne nje sallon ndenje ... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

95,000 Euro SHITET Apartament Komod 3+1 i rikonstruktuar!  - Shitet Apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me Strukture te rr

Shitet Apartament Komod 3+1 I Rikonstruktuar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

- shitet apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik jug-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar , me siperfaqe te brendshme 98 m2 (neto) dhe e... 30/05/2020 13:24... Lexo detajet..

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

88,000 Euro Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1!  Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodh

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

te komuna e parisit prane tirana bank, shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit te perbashket, 2 dhoma gjumi, njera prej t... 30/05/2020 13:24... Lexo detajet..

234,000 Euro Apartament per shitje Rruga Elbasanit Ne fillim te Rruges se Elbasanit mbi Mullirin e Vjeter ne katin e 6 te pallatit

Apartament Per Shitje Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne fillim te rruges se elbasanit mbi mullirin e vjeter ne katin e 6 te pallatit shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe eshte i gjithi i investuar me materiale super cilesore. pallati eshte i mi... 30/05/2020 13:23... Lexo detajet..

202,000 Euro Te Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 3+1 me Hapesire te Madhe! Shume prane Qendres, ne Bulevardin Zogu I Pare, shitet super apartament 3+1+2 me

Te Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesire Te Madhe!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shume prane qendres, ne bulevardin zogu i pare, shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe te madhe. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. eshte i organizuar ne nje planimetri sh... 30/05/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

202,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim