pallatet cabej  13115 Njoftime

 Online 143 lexues | 62 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

68,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 118 m² 68.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Dajtit”. Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 118 M² 68.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:02): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “dajtit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 118 m2. apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

75,175 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 77 m² 970 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Square 21 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 6, 77 M² 970 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:01): Shitet, apartament 1+1 tek kompleksi square 21 ne rrugen e kavajes. apartamenti ka siperfaqe totale 77.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. apartamenti disponon ambjentin e gatimit, sallonin e ndenjes, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. apartamen...

Mobilimi:Bosh

75,175 Euro

103,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115.24 m² 103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga “Jordan Misja”. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 115.24 M² 103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga “jordan misja”. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 101 m2 • siperfaqja e perbashket : 14.24 m2 • siperfaqja totale : 115.24 m2. apartamenti eshte bosh dh...

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109.61 m² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit ) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Durresit. Informacion mbi apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 109.61 M² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e durresit. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 96.2 m2 • siperfaqja e perbashket : 13.41 m2 • siperfaqja totale : 109.61 m2. apartamenti eshte bosh dhe dispo...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 115.000 Euro (Brryl) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit. Informacion mbi apartamentin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 101 M² 115.000 Euro (brryl)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:59): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 101 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjum...

105,000 Euro Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1 Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament

Ne Zonen E Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:58): Ne zonen e ali demit ngjitur me ministrin e shendetsise shitet super apartament 3+1 me planimetri perfekte !! ne ali dem, shitet apartament 3+1, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe shitet i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

48,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 65 m² 48.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Inf

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 65 M² 48.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti është i pozicionuar te zona e ali demit, te markata e vjetër. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • orientimi : lindje •dokumentacioni: me hipotekë. apartamenti është pjesërisht...

159,000 Euro Apartament 2+1 me Hipoteke per shitje te Kompleksi Gener 2 Ne rrugen Jordan Misja te Kompleksi Gener2 ndertuar nga firmat me Prestigjioze n

Apartament 2+1 Me Hipoteke Per Shitje Te Kompleksi Gener 2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Ne rrugen jordan misja te kompleksi gener2 ndertuar nga firmat me prestigjioze ne shqiperi shitet apartament 2+1+2 i mobiluar. kompleksi eshte modern dhe bashkekohor me parkim nentokesor dhe me ambjente te gjelberta per familjet dhe femijet. apartame...

450,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe 380.4 m² 450.000 Euro (Rruga Bardhyl) Vila eshte e pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi vilen: •	3-kateshe

Tirane, Shes Vile 3 Katshe 380.4 M² 450.000 Euro (rruga Bardhyl)

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
380.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:58): Vila eshte e pozicionuar te rruga bardhyl. informacion mbi vilen: • 3-kateshe • siperfaqe trualli : 320 m2 • siperfaqja e viles eshte 380.4 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. vila eshte bosh dhe secili kat disponon: • salloni ndenjes • kuz...

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

175,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 175.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, afër me Liceun. Informa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 113 M² 175.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit, afër me liceun. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • orientimi : lindje •dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është pjesërisht i...

125,000 Euro Apartyament 2+1, Selvia, 125000 euro, 112 m2 Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim ne afer

Apartyament 2+1, Selvia, 125000 Euro, 112 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e katert banim te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 112 m2. apartamenti ka organizim te mire te ambje...

73,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 1+1 me Hapsira te Bollshme !!! Rruga Robert Zvarc, prane shkolles ''At Zef Pllumbi'', Shite

Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:58): Rruga robert zvarc, prane shkolles ''at zef pllumbi'', shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme, ne katin e 3 pallat te ri shume cilesor i vitit 2015, i mire-administruar dhe eshte i pajisur me kamera sigurie 24h dhe me ashensor cilesor. apartame...

165,000 Euro Tek Rruga "Jordan Misja", Prane Hipotekes, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 3+1+2 !! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje

Tek Rruga "jordan Misja", Prane Hipotekes, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:57): Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist...

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

59,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 69.16 m² 59.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit, te ish Markata e Vjeter. In

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 69.16 M² 59.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (12:57): Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, te ish markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 59.46 m2 • siperfaqja e perbashket : 9.7 m2 • siperfaqja totale : 69.16 m2 • orientimi ...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 !! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje

Shitet Apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:39): Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist...

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

85,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:39): Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d...

32,000 Euro Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 euro te M.Shyri! Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 eur te M.Shyri! Garsonieria eshte ne nje p

Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 Euro Te M.shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (12:39): Okazion|shitet garsoniere 32m2, 32000 eur te m.shyri! garsonieria eshte ne nje pallat te ri. pallati eshte ndertim shume cilesor. eshte ne katin e pare banim. garsonieria ka ndricim te mire natyral. ka nje dhome, 1 para-guzhine, 1 tualet dhe me forma...

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes shitet Apartament 1+1. Apartamenti nd

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.03.2019 (12:28): Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, te mire administruar dhe me ashensor. apartamenti eshte i projektuar me nje planimetri perfekte nepermjet te ciles investimet te ...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

94,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, me Orientim Jug-lindje ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Me Orientim Jug-lindje !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:28): Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,...

60,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe Casa Italias . Apartamenti esh

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:26): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gju...

125,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zone

Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zones square 21. ambjenti ndaher ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje plus ambjent gatimi, 2 tualete dhe ballkon. planimetria e ketij apartamenti eshte shume e rregullt cka te ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

98,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge Shitet Apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. Pallati eshte buze rr

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. pallati eshte buze rruge i mireadministruar me 2 ashensor me cip. ambjenti posedon 2 tualete 1 ballkon 2 dhoma gjumi te bollshme dhe nje sallon ndenje te bollshem. ambjenti ka orientim jug dh...

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

60,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70.05 m² 60000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M² 60000 Euro (rruga Bardhyl)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • orientimi : lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mob...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

78,000 Euro Myslym Shyri shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri, organizim shume i mire i ambientev

Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:08): Shitet apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri, organizim shume i mire i ambienteve, totalisht e rikonstruktuar, morientim jug-lindje, me hipoteke te rregullt. mundesi parkimi ne zone. ...

56,000 Euro shitet SUPER 1+1 77 m2 green city orjentim lindje Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 1+1 77 M2 Green City Orjentim Lindje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:05): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

70,000 Euro shitet 2+1 119.5 m2 perball vila apartamenti ka kubature shume te mire shitet i mobiluar ,apartamenti ka shpernda

Shitet 2+1 119.5 M2 Perball Vila

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:05): Apartamenti ka kubature shume te mire shitet i mobiluar ,apartamenti ka shperndarje me korridor tualet me dritare dhe hapsire shume te bollshme e disponueshme per dy dhoma martesore,apartamenti disponon dokumentazion t rregullt hipotekor. ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim