pallatet malajziane

 Online 222 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 25/10/2020 19:37... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor | pajisur me ashensor | kati 9-te - jo i fundit | jepet i mobiluar dhe i investuar | shtruar me park... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 14:32... Lexo detajet..

75,000 Euro
Okazion! Apartament 2+1 ne shitje Kodra e diellit Rruga Rrapo Hekali (ID 4121467) Property ID : 4121467

Kodra e Diellit, Rruga Rrapo Hekali, shitet Apartament

75,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121467 kodra e diellit, rruga rrapo hekali, shitet apartament 2+1, pallat i ri, siperfaqe 97 m² total, 84 m2 siperfaqja e brendshme me hipoteke, kati 2, organizohet nga nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma... 27/10/2020 15:16... Lexo detajet..

245,000 Euro
Apartament 3+1 tek gjimnazi Apartamenti ndodhet në katin e dytë të njërit prej objekteve më prestigjoz

245,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të njërit prej objekteve më prestigjozë në rrugën e “barrikadave”, objekt me arkitekturë moderne dhe teknologji ndërtimi sipas standarteve më bashkëkohore të ndërtimit, ambjente të përbashkëta ... 27/10/2020 15:15... Lexo detajet..

60,000 Euro
Shitet apartament 2+1 ne Astir. Shitet apartament ne astir 2+1 i pa mobiluar. Me nje siper faqe 84m2 apartamenti

60,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament ne astir 2+1 i pa mobiluar. me nje siper faqe 84m2 apartamenti eshte me hipoteke dhe i mire organizuar. ndodhet ne katin e 3 banim me orjentim jug. cmimi 60000€... 27/10/2020 15:02... Lexo detajet..

55,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TEK ISH HOTEL ROLAND! Shitet nje apartament 1+1 mbrapa ish Hotel Roland. Apartamenti shitet pjeserisht

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shitet nje apartament 1+1 mbrapa ish hotel roland. apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe eshte i organizuar nga nje sallon, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti eshte ndertim i ri dhe disponon ashensor. ndodhet ne nje komp... 27/10/2020 14:59... Lexo detajet..

54,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne Misto Mame ne rrugen Besim Alla ne Tirane (ID 4111179 ) Property ID : 4111179

Misto Mame, rruga Besim Alla, shitet Apartament 1+1 ne

54,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.80 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Property id : 4111179 misto mame, rruga besim alla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat, apartame... 27/10/2020 14:54... Lexo detajet..

50,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje Yzberisht Apartamenti ndodhet ne Yzberisht.

• Siperfaqe 70 m2

• Kati 5 banim

50,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne yzberisht. • siperfaqe 70 m2 • kati 5 banim oraganizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • dhome gjumi • tualeti • ballkoni apartamenti shitet i mobiluar. ndertim i ri me ashensor. ... 27/10/2020 14:53... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet apartament 1+1+Ballkon 🔐Shitet apartament 1+1+Ballkon
📍Tek Ish-Ekspozita
📌Kati 7
🏢Pallat

72,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

🔐shitet apartament 1+1+ballkon 📍tek ish-ekspozita 📌kati 7 🏢pallat i ri ✅pjeserisht e mobiluar 📝me certifikate pronesie 📐siperfaqe 67m² 💶cmimi 72.000€ shitet apartament 1+1+ballkon tek ish-ekspozita. apartamenti e... 27/10/2020 14:50... Lexo detajet..

49,000 Euro Shitet apartament ne Xhamllik 🏠Shitet apartament 1+1+ballkon
📍Xhamllik, prapa pallatit Rosmman&Lala

49,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

... 27/10/2020 14:50... Lexo detajet..

178,500 Euro Shitet Vile 3 Kateshe ne Berzhite SHITET VILE 3 KATE NE BERZHITE !
Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne pe

178,500 Euro

Zone Periferike | Tirane (11.24 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
373 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3 kate ne berzhite ! vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit, nje zone mjaft e preferuar kohet e fundit per nje jetese komode, ne te cilen mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. vila ka nje siperfaqe trualli p... 27/10/2020 14:50... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

109,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza E Re Disponojmë Apartament 3+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 14:32... Lexo detajet..

72,000 Euro 1+1 tek Kompleksi Panorama (St. Trenit) 900 euro/m2 - Rast Perfekt Investimi | 2 Ashensor | Super Pamje, Kati 13 Shitet 1+1 Ne Pallat Te Vitit 2006 Jashte Mase Cilesor, Tek Kompleksi Panorama

72,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
13
Kati

Shitet 1+1 ne pallat te vitit 2006 jashte mase cilesor, tek kompleksi panorama afer ish stacionit te trenit. kati 13 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me pamje panoramike te lire, ne nje nga lagjet e preferuara te tiran... 27/10/2020 14:23... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Kodra e Diellit, PRI+ 9384 Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mbi apartament

110,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 1 • siperfaqa e apartamentit : 100 m2 • orientimi: jug – perendim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 d... 27/10/2020 14:23... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, 100 m2,  PRI+ 9384 Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mbi apartament

110,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 1 • siperfaqa e apartamentit : 100 m2 • orientimi: jug – perendim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 d... 27/10/2020 14:23... Lexo detajet..

52,000 Euro 🔴 Shitet apartament 1+1 Unaza e Re Shitet apartament 1+1 i pozicionuar në zonën e Unazës së Re.
Informacion m

52,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 1+1 i pozicionuar në zonën e unazës së re. informacion mbi apartamentin: kati i 6 sipërfaqja e apartamentit 71 m2. apartamenti disponon: sallonin e ndenjes, ambjenti i gatimi,t dhoma e gjumit, 1 tualet, 1 ballkon, shitet bos... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

133,000 Euro Shitet apartament 2+1 Liqeni Thatë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë tek Diga e Liq

133,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
128 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë tek diga e liqenit. informacion mbi apartamentin: kati 2 banim i 3 nga toka, sipërfaqja e apartamentit 128 m2. apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambjenti i gatimit, 2 dhoma gj... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77.06 m2 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit

85,000 Euro

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77.06 m2 tek rezidenca lura 3, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turist... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartamenti 3+1 Rruga Mine Peza Apartamenti ndodhet ne rrugen Mine Peza.
Informacion mbi apartamentin: kati 2,

85,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen mine peza. informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja 93 m2 organizimi: ambjenti gatimit, salloni, 3 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone, 1 magazinë. apartamenti ka dokumentacion të rregullt të hipotekës. per... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

101,150 Euro Shitet apartament 2+1 tek Ish Fusha e Aviacionit Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

101,150 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe garderoba. e pozicionuar ne nje zone lehtesi... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

90,000 Euro Shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate

90,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (56.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri tek liqeni i thate me siperfaqe 84 m2 i cili organizohet ne nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me t... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

465,000 Euro Vila është e pozicionuar në Rrugën e Kavajes prane policise bashkiake. Vila është e pozicionuar në Rrugën e Kavajes prane policise bashkiake.
Info

465,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
410 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vila është e pozicionuar në rrugën e kavajes prane policise bashkiake. informacion mbi vilën : 3-katëshe, 410 m2, me hipotekë. organizimi: kati i 1 funksionon si servis dhe eshte 4 m i larte ndersa 2 katet e tjera perbehen nga 2 dhoma ndenje... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

145,750 Euro Shitet apartament 2+1 Rrugen e Kavajes tek ‘Square21’ Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne T

145,750 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
132 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne tirane ne rrugen e kavajes tek ‘square21’ me siperfaqe totale 132.5 m2 ku 115.3 m2 siperfaqe ndertimi 17.2 siperfaqe e perbashket 1.5 m2 gjelberim. organizimi: sallon... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

162,000 Euro Apartament 3+1 Ish Fusha e Aviacionit Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit t

162,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.49 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
180 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Shitet apartament 3+1 tek rezidenca turdiu ne zonen e ish fushes se aviacionit tek rruga benjamin kruta me siperfaqe totale 180 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon qe pershkon dho... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

82,225 Euro Shitet apartament 2+1, Rruga Aleksander Moisiu ne zonen e Kinostudios. Shitet apartament 2+1, Rruga Aleksander Moisiu ne zonen e kinostudios.
Apartame

82,225 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1, rruga aleksander moisiu ne zonen e kinostudios. apartamenti është i pozionuar në katin e 2 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 126.5 m2. apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gju... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

9,200,000 Leke Shitet apartament 2+1 21 Dhjetorit Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit tek Rruga Ylbere Bylykbashi me sip

9,200,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 dhjetorit tek rruga ylbere bylykbashi me siperfaqe totale 75.5 m2, kati 1 me hipoteke, pallat ekzistues 2 katesh. organizimi: salloni i ndenjejes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon,... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

180,000 Euro Shitet vile në zonën e Kombinatit tek Rruga Baba Tomorri. Shitet vile në zonën e Kombinatit tek Rruga Baba Tomorri.
Vila ka strukturë

180,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile në zonën e kombinatit tek rruga baba tomorri. vila ka strukturë 2-katëshe plus papafingo , me sipërfaqe ndertimi 250 m2, siperfaqe trrualli 500 m2. disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor. vil... 27/10/2020 14:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim