re max albania 

 Online 145 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

49,000 Euro
Apartament per shitje 1+1 ne Don Bosko Shitet apartament 1+1 ne DON BOSKO .
Apartamenti është i organizuar nga një

Apartament Per Shitje 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 03/07/2020 15:05... Lexo detajet..

91,000 Euro
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apa

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek hipoteka, shitet apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me sipërfaqe 104 m/2. eshte i organizuar në një korridor me hapsirë, dy dhoma gjumi, livingu me hapsire komode, nje tualet ... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

450,000 Euro
Tek Pazari i Ri, Shitet Super Duplex 3+1 Totalisht i Mobiluar! Ne Rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri, shitet Duplex luksoz ne katin e 6-7

Tek Pazari I Ri, Shitet Super Duplex 3+1 Totalisht I Mobiluar!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne rrugen beqir luga, prane pazarit te ri, shitet duplex luksoz ne katin e 6-7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, kamera me resolution te larte, security 24 ore. kati i pare i duplexit ka nje siperfaqe neto prej 142 m2 oragnizohet... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

110,000 Euro Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Ne Rrugen e Kavajes prane Condor Center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te b

Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne rrugen e kavajes prane condor center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore. pallati ne te cilen ndodhet ky apartament eshte pallat i nje cilesie teper te larte ndertimi i ndertuar ne vitin 2007 n... 03/07/2020 15:03... Lexo detajet..

130,000 Euro Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Strukture Perfekte Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apart

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Strukture Perfekte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin in... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

100,000 Euro Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodh

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Prane 21 dhjetorit, shitet apartament 2+1 me pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese. zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

200,000 Euro Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Investuar!  Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super invest

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Investuar!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

tek liqeni i thate, ne rrugen e ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi ... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

215,000 Euro Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje Sheshi Wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. Apartamenti eshte i

Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

sheshi wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. apartamenti eshte i organizuar ne forme duplex ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne katin e 4 me nje sallon ndenje se bashku me ambientin e ga... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

197,000 Euro Tek Juridiku Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Real Tregu Tek Fakulteti Juridik, shitet apartament 2+1+2, me hapsira teper te bollshme dhe

Tek Juridiku Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Real Tregu

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fakulteti juridik, shitet apartament 2+1+2, me hapsira teper te bollshme dhe me cmim real tregu. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. apartamenti strukturohet ne nje sallon me siperfaqe teper t... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

89,500 Euro Shitet apartament 2+1 tek Garden Residence Turdiu tek fusha e Aviacionit. - 140m2 Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tiran

Shitet Apartament 2+1 Tek Garden Residence Turdiu Tek Fusha E Aviacionit. - 140m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Tek fusha e aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne tirane, garden residence turdiu, shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale te apartamentit 90m dhe verande 50m². kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga f... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,500 Euro

68,000 Euro NE FRESK SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR !!! Ne rrugen Shefqet Kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati

Ne Fresk Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar !!!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen shefqet kuka shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5 te pallati 6 katesh me ashensor, shkalle me ndricim natyral ndertim vitit 2016. apartamenti eshte organizuar si me poshte ; koridori , ambient gatimi dhe ndenjie bashke, dhome gjumi... 03/07/2020 15:02... Lexo detajet..

66,000 Euro Apartament 2+1 per Shitje Te 21 Dhjetori! Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori ne nje pallat ekzistues, ne kryqezimin e 2

Apartament 2+1 Per Shitje Te 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori ne nje pallat ekzistues, ne kryqezimin e 21 dhjetorit. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2, spacioz dhe i mireorganizuar, perkatesisht ne 2 dhoma gjumi, sallon ndjene, kuzhine, tualet me dritare dhe nj... 03/07/2020 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

125,000 Euro Shitet apartament 3+1,Te Medreseja. Shitet apartament 3+1,ndodhet në pallat të ri,ndërtim cilësor,me administrim

Shitet Apartament 3+1,te Medreseja.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1,ndodhet në pallat të ri,ndërtim cilësor,me administrim të mirë,lokacion ku ofrohen mundësi facilitetesh.apartamenti karakterizohet nga hapësira të bollshme me forma të rregullta kuadratike.pozicioni i favorshëm mundë... 03/07/2020 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

32,000 Euro Shitet garsoniere te Farmacia 10 Shitet garsoniere e pozicionuar në pallat të ri,cilësor,në zonë me akses n

Shitet Garsoniere Te Farmacia 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere e pozicionuar në pallat të ri,cilësor,në zonë me akses në rrugën kryesore.ambient i mirëorganizuar me planimetri të rregullt.në proçes hipotekimi.... 03/07/2020 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

32,000 Euro

155,000 Euro Ne Qender, Perball Gjimnazit Sami Frasheri, Shitet Ap. 3+1 Ne Qender, perball Gjimnazit Sami Frasheri, shitet super apartament 3+1+2 tuale

Ne Qender, Perball Gjimnazit Sami Frasheri, Shitet Ap. 3+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne qender, perball gjimnazit sami frasheri, shitet super apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 142 m/2 , ne katin e dyte te nje pallati kater katesh. apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme dhe komode. ai esht... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

80,000 Euro Prane Shkolles se Baletit Shitet Apartament 2+1 me Planimetri Te Regullt Prane Shkolles se Baletit ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe invest

Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Regullt

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane shkolles se baletit ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe investim shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe me shum drite. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, dhe eshte i strukturuar me sallonin e nde... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

130,000 Euro Ne Rrugen e Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!! Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazh. Apartamenti eshte i organizuar ne

Ne Rrugen E Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne ali dem shitet apartament 2+1+2 me garazh. apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me hapesira te bollshme dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe me dalje ... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

68,000 Euro Ne Fresk ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt! Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati

Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen e dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire shume te madhe ku jane bashke ambienti gatimit dhe i ndenies me 2 ballkone ... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

59,000 Euro TEK TV KLANI, SHITET APARTAMENT 2+1 ME AMBIENT GATIMI TE VECUAR !! Ne nje lagje te qete prane Televizionit Klan shitet apartament 2+1 me siperfaqe

Tek Tv Klani, Shitet Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi Te Vecuar !!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje lagje te qete prane televizionit klan shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 74 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues parafabrikat me orinetim orientim jug-lindje -perendim. apartamenti ka planimetri te rregullt dhe ka... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

45,000 Euro Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/m2!! Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperf

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/m2!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne kompleksin mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në lindje. ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik k... 03/07/2020 14:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

68,000 Euro Ne rrugen Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim! Ne Rrugen Mine Peza, Prane unazes, Shitet Apartament 2+1, ideal per investim! A

Ne Rrugen Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne rrugen mine peza, prane unazes, shitet apartament 2+1, ideal per investim! apartmaneti ndodhet ne katin e 4, eshte i oragnizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, i ci... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

103,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret perballe gjimnazit Partizani Tirane Shitet apartament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret perballe me gjimnazin Partizani me s

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen 4 Deshmoret Perballe Gjimnazit Partizani Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 4 deshmoret perballe me gjimnazin partizani me sipefaqe 105 m2 ne tirane..apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. apartame... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al16568 apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. ... (Premium 07.03.2021)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

96,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Te Materniteti I Ri,brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... (Premium 04.07.2020)

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

66,000 Euro

☑️shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran ambasades amerikane ☑️ apartamenti eshte i p... (Premium 03.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

85,000 Euro Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Veri-Lindje!! Ne Rrugen Dritan Hoxha shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhe

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Veri-lindje!!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne rrugen dritan hoxha shitet apartament 2+1 me shume drite. apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 3- te te nje pallati 11-katesh i mireadministruar. apartamenti ka orientim veri-lindje duke te ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites .o... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

90,000 Euro Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament Me Planimetri Te Rregullt  Te Pazari i Ri shitet apartament 2+1 i investuar dhe me planimetri te rregullt.

Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament Me Planimetri Te Rregullt

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

te pazari i ri shitet apartament 2+1 i investuar dhe me planimetri te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 sallon ndenje dhe 1 ambient gatimi me vehte. apart... 03/07/2020 14:56... Lexo detajet..

230,000 Euro Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Pamje Dhe Orientim Spektakolar Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Sp

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Pamje Dhe Orientim Spektakolar

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

tek ambasada amerikane, shitet super apartament 3+1+2, me orientim dhe pamje spektakolare. apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te tiranes, persa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit me zonat qendrore dhe shume elementeve te tjere. ndod... 03/07/2020 14:55... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim