rezidenca kodra e diellit 

 Online 146 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

40,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 VIJE E PARE ME DETIN! Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenjeje dhe tualeti. Ndodhet n

40,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Vije E Pare Me Detin!

Plepa | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenjeje dhe tualeti. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati i cili nuk disponon ashensor. dhoma e ndenjes dhe nje nder dhomat e gjumit kane ballkon i cili ofron pamje ballore me detin. shitet gjysem i mo... 09/07/2020 16:22... Lexo detajet..

49,200 Euro
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 d

49,200 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek Rrota E Kuqe!

Plepa | Durres (3.13 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi dhe tualet. te dyja dhomat kane dalje ne ballkon i cili ka pamje nga rruga kryesore. shitet totalisht i mobiluar dhe arredimin e ka modern me... 09/07/2020 16:22... Lexo detajet..

94,500 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 d

94,500 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Deti Te Rrota E Kuqe!

Plepa | Durres (3.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. dhoma e ndenjes dhe nje nder dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon ku ofrohet pamje fantastike nga deti. shitet totalisht i mob... 09/07/2020 16:22... Lexo detajet..

42,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE FUSHA RONES! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati parafabrikat. Orga

42,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Te Fusha Rones!

Qender | Durres (1.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati parafabrikat. organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe nje depo 13 m2. eshte i gjithi i restauruar, gjithashtu dhe tarraca eshte e izoluar se fun... 09/07/2020 16:22... Lexo detajet..

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket  Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pallat Te Ri Me Ashensor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 09/07/2020 16:06... Lexo detajet..

159,000 Euro Apartament te Liqeni Artificialv Apartament kati i parafundit.
Apartamenti ka tre orientime dhe kubature lehtesi

159,000 Euro Apartament Te Liqeni Artificialv

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartament kati i parafundit. apartamenti ka tre orientime dhe kubature lehtesisht te ndryshueshme duke patur mundesi per te krijuar deri ne 3 dhoma dhe 2 tualete. investimi i fundit ka qene para 7 vitesh. ndertimi eshte i vitit 2001 dhe ashensori... 09/07/2020 16:02... Lexo detajet..

370,000 Euro Shitet penthouse mbi Kopshtin Botanik Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te viteve te fundit.
Siperfaqe

370,000 Euro Shitet Penthouse Mbi Kopshtin Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.22 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
371 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te viteve te fundit. siperfaqe e brendshme eshte e mjaftueshme per te ofruar komoditet dhe hapesira per nje jete te cilesise se larte. ka sallon te madh dhe kend gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, dho... 09/07/2020 16:01... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 i mobiluar tek Liqeni i Thate ! Apartamenti 2+1+2+Garazh ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi ndertimi sh

150,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Tek Liqeni I Thate !

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti 2+1+2+garazh ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi ndertimi shume cilesor, i perfunduar ne vitin 2014. ndertesa ka termoizolim sistem kapot, mure dopio tulle, sistem kondicionimi multisplit super cilesor + instalime per chiller. pal... 09/07/2020 16:01... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne kat

100,000 Euro Shitet Apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim ver... 09/07/2020 15:59... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

88,000 Euro Shitet| apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha, Lap

88,000 Euro Shitet| Apartament 2+1, 112m2, 88000 Euro Me Hipoteke Ne Laprake!

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1, 112m2, 88000 euro me hipoteke ne rrugen dritan hoxha, laprake! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i viteve te fundit me punime teper cilesore. edhe rreth pallatit jane sistemuar siperfaqe... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartament 1+1 74m2, 62000Euro te Rruga e Kavajes! Shitet apartament 1+1 74m2 , 62000Euro te Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet t

62,000 Euro Shitet Apartament 1+1 74m2, 62000euro Te Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 74m2 , 62000euro te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te rruga e kavajes prane policise bashkiake. apartamenti ka nje hapesire prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne nje sal... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke tek Tregu Elektrik 83000euro! Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke, i arreduar, tek Tregu Elektrik 83000e

83,000 Euro Shitet Apartament 3+1, 108m2, Me Hipoteke Tek Tregu Elektrik 83000euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1, 108m2, me hipoteke, i arreduar, tek tregu elektrik 83000euro! apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me tulla silikate prane tregut elektrik. ka nje hapesire prej 108m2 te organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma, nje... 09/07/2020 15:58... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te Rruga e Kavajes! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e Kavajes! Apar

73,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 73000 Euro I Arreduar Te Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te ish parku i autobuzave shume prane rruges kryesore. ka nje hapesire prej 81 m2 te mireorganizuar dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ... 09/07/2020 15:57... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet apartament 1+1, 74m2 me hipoteke tek Komuna e Parisit 67500 euro! Shitet apartamenti 1+1 tek Komuna e Parisit 67500 euro! Apartamenti ndodhet ne k

67,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 74m2 Me Hipoteke Tek Komuna E Parisit 67500 Euro!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartamenti 1+1 tek komuna e parisit 67500 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri tek komuna e parisit fare prane qendres kristal. ka nje hapsire prej 74m2, te organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit... 09/07/2020 15:57... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 108m2 Afer Vila L Astir -- 65,000 € Shitet Apartament 2+1, 108m2, 65000 euro, me hipoteke Astir-Afer Vila L! Apartam

65,000 Euro Apartament 2+1 108m2 Afer Vila L Astir -- 65,000 €

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1, 108m2, 65000 euro, me hipoteke astir-afer vila l! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe punime shume cilesore.apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzh... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet apartament 2+1 112m2 ne Yzberisht! Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne Yzberisht 68000€ . Apartamenti ndodhet ne

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1 112m2 Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke ne yzberisht 68000€ . apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim shume te mire, kamera sigurie ne cdo kat .apartamenti ka ndricim te mire natyral,ka nje hapesire pre... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

43,000 Euro Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek Ali Demi! Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek Ali Demi! Apartamenti ndo

43,000 Euro Shitet Apartament 1+1, 52m2 Me Hipoteke 43000 Euro Tek Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, 52m2 me hipoteke 43000 euro tek ali demi! apartamenti ndodhet ne zonen e ali demit, ne katin e 5te te nje pallati ekzistues te mirmbajtur prane shkolles "kushtrimi i lirise". ka nje hapesire prej 52m2 dhe eshte i organizuar ne ... 09/07/2020 15:56... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet apartament luksoz 4+1, te Sheshi Wilson Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

300,000 Euro Shitet Apartament Luksoz 4+1, Te Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
233 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti eshte i tipologjise 4+1 dhe ka siperfaqe 233 m2. apartamenti eshte i organizuar n... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

49,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia OPP16706
Apartamenti ndodhet tek Casa Italia. Informacione mbi apartamentin :

49,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet,Apartament SUPER 2+1+Verandë,Unaza e Re Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

83,000 Euro Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
139 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja totale e apartamentit është 139m2 ku 40m2 është veranda. ... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apar

83,000 Euro Shitet, Super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni.... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama  OPP16670
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Panorama prane Stacionit te Trenit.

123,860 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

opp16670 apartamenti ndodhet ne kompleksin panorama prane stacionit te trenit. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 112.6 m2. • kati 4. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • b... 09/07/2020 15:54... Lexo detajet..

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

37,000 Euro Lushnje, shes truall 856 m² 4,500,000 Leke (Rrapez) Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga auto

37,000 Euro Lushnje, Shes Truall 856 M² 4,500,000 Leke (rrapez)

Zone Periferike | Lushnje (55.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati rrapez, lushnje, 60 m nga autostrada. shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar. cmimi i diskutueshem. cel. : 0698881623 ... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 prane Proper Pizza ne Astir Shitet Apartament 2+1 në zonën e Unazës së Re,pranë Proper Pizza ne Astir .

71,500 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Prane Proper Pizza Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e unazës së re,pranë proper pizza ne astir .ka sipërfaqje totale 102 m2.,apartamenti ka hapësirë të bollshme dhe të mirë organizuar.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone si dhe sallonin me a... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

83,000 Euro Apartament ne shitje 2+1,Kodra e Diellit! Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare

83,000 Euro Apartament Ne Shitje 2+1,kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensor,zone elitare ofron mundesi facilitetesh.apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.orientim jug-lin... 09/07/2020 15:52... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim