rruga sul bega

 Online 132 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
150,000 Euro
 Shitet vilë në rruga "Sulo Bega". Shtëpia ka strukturë 1 katëshe
3+1
Dhoma|Sallon
182 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet vilë në rruga "sulo bega". shtëpia ka strukturë 1 katëshe me sipërfaqe totale 182.9 m2 truall dhe 66.10 m2 ndërtim është e organizuar në sallon ndenjie , 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. shtëpia disponon dokumentacion të rregu... 28/04/2020 10:23... Lexo detajet..

E Mobiluar

170,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planimetria eshte me perfektja e mundshme per apartame... 26/11/2020 23:10... Lexo detajet..

E Mobiluar

118,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
132 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ne shitje apartament 3+1 me 2wc (131m2) ne zone fantastike- rr. elbasanit ( credins bank- 7 xhuxhat) - strukture e rregullte- orientim lindje- perendim - vetem 2 hyrje ne kat ( banore familjare) - 2 tualetet fringo te sapo investuara - shitet e mobil... 27/11/2020 16:14... Lexo detajet..

E Mobiluar

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë karburant "anel". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 103m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenj... 28/11/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

75,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament tek stadiumi dinamo. 🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar. organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum. 👉 siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum. - kati : 3 pallat i vjeter,apartamenti i restarua... 28/11/2020 11:25... Lexo detajet..

84,000 Euro
Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Selvise prane Gjimnazit Partizani (ID 4121465) Property id : 4121465

selvia, afer gjimnazit partizani, shitet apartament 2+1

84,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4121465 selvia, afer gjimnazit partizani, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 83 m² me dokumenta te rregullta nga firma (hipoteka del per 2 muaj), kati 4 me ashensor , tualete me aspirim, ballkon, orientimi veri – per... 28/11/2020 20:53... Lexo detajet..

140,000 Euro
Apartament 3+1+2 per shitje, M.Shyri Shitet ap 3+1 ne myslym shyri ne nje pallat me ashensor. 
3 dhoma, 2 tualete, 1

140,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
134 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet ap 3+1 ne myslym shyri ne nje pallat me ashensor. 3 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon orjentim lindje-perendim siperfaqe 134 m2 shitet i mobiluar 1050 €/m2 mundesi e mire investimi... 28/11/2020 20:46... Lexo detajet..

49,500 Euro
Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Tek Kmy Shitet apartament 2+1, 79m2 ne yzberisht prane kmy. apartamenti organizohet nga

49,500 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 2+1, 79m2 ne yzberisht prane kmy. apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. apartamenti pozicionohet ne katin 7 te nje ndertimi te ri me ashensor dhe orientohet drejt lindjes.per me... 28/11/2020 20:41... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2 Tek 21 Dhjetori Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen frosina plaku, 21 dhjetori. apartamenti eshte

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen frosina plaku, 21 dhjetori. apartamenti eshte 114 m2 neto, dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine (hapesire e vecante), 2 tualete dhe ballkon. ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.... 28/11/2020 20:40... Lexo detajet..

180,012 Euro Shes vile.... Shitet vile 3 kateshe pran qytetit te nxenesve, 300 m larg pallatit me shigjeta.

180,012 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.55 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3 kateshe pran qytetit te nxenesve, 300 m larg pallatit me shigjeta. vila ka siperfaqe trualli prej 388,3 m2, nder te cilat ndertim jan 225,7 m2. kati pare i viles organizohet ne 2+1 me siperfaqe 125,7 m2. kati dyte i viles organizohet... 28/11/2020 20:05... Lexo detajet..

330,000 Euro Shitet penthouse Komuna e Parisit Shitet penthouse, kati i fundit i nje pallati 3 katesh. apartamenti eshte 3+2+2

330,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.56 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet penthouse, kati i fundit i nje pallati 3 katesh. apartamenti eshte 3+2+2 me nje verande te madhe dhe oxhak. eshte rreth 300 m2. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.... 28/11/2020 19:34... Lexo detajet..

550,000 Euro Shitet, Vilë, Sauk, Tiranë, PRI+18716 Vila është e pozicionuar në zonën e saukut.
• informacion mbi vilën:

550,000 Euro

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
500 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vila është e pozicionuar në zonën e saukut. • informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh. • 500 m2 ndërtim. • 400 m2 truall. • organizimi: • sallon ndenje. • ambinet gatimi. • 8 dhoma gjumi. • 5 tualete. • 4 ballk... 28/11/2020 19:34... Lexo detajet..

68,000 Euro shitet apartamenti 2+1 laprak Shitet apartamenti 2+1 ne laprak
ndodhet mbas pallateve blu te kryqezimi laprak

68,000 Euro

Laprake | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne laprak ndodhet mbas pallateve blu te kryqezimi laprakes apartamenti eshte i pajisur me: -2 dhoma -1 kuzhine -1 ballkon ... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

165,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115 m² 165.000 Euro (Petro Nini) Apartamenti ndodhet prane gjimnazit "petro nini luarasi" ne nj

165,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet prane gjimnazit "petro nini luarasi" ne nje nder zonat me elitare te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

82,000 Euro

shitet super apartament ne nje nga komplekset me te reja ne tirane dhe me cilesori me standartimn me te larte- shume me cilesor dhe se kompleksi deli... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

62,000 Euro

2+1 Me Cmim Fantastik Ne Don Bosko - Ne Gjendje Shume Te Mire Dhe I Mobiluar | Mundesi Per Banim Dhe

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet ap.2+1 me cmim fantastik ne don bosko kati 4 pallat i vjeter me tulla ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar,fantastike per banim dhe investim... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

60,000 Euro

Property id : 4111213 kodra e diellit, afer njesise bashkiake nr. 13, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 56 m² me hipoteke, kati 2 m... (Premium 06.11.2021)

75,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Pll I Ri Rr Qemal Stafa Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

☑️shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me hipotek ne rrugen qemal stafa ne porcelan i mobiluar dhe me pozicion shume te mire ☑️apartame... (Premium 20.12.2020)

95,000 Euro Okazion shitet 1+1 te Delijorgji Shitet apartament i mobiluar 1+1 te komplexi delijorgji 73m2 95'000€

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament i mobiluar 1+1 te komplexi delijorgji 73m2 95'000€ ... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet shtepia 1+1 tek Unaza E Re Shtepia eshte e kompletuar ne gjendje shume te mire me gjitha dokumentat e nevoj

45,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shtepia eshte e kompletuar ne gjendje shume te mire me gjitha dokumentat e nevojshme ndodhet afer bulevardit te ri ne astir ne nje zone te aksesueshme... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

160,000 Euro Vile ne shitje, Krrabe, 15 minuta larg TEG-ut, BH 3151009 , shitet vile 3-kateshe, siperfaqe totale 230 m2, dhe ndertim 196 m2 me hipoteke

160,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (17.50 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
230 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

, shitet vile 3-kateshe, siperfaqe totale 230 m2, dhe ndertim 196 m2 me hipoteke. vila pozicionohet buze rruge, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane pikes turistike “syri i ciklopit”. kati i 1, organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

81,000 Euro OKAZION Apartament ne shitje Te hipoteka 113 m2 Shitet apartament 2+1 te hipoteka e mobiluar me nje siperfaqe 113 m2. ndodhet ne

81,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 te hipoteka e mobiluar me nje siperfaqe 113 m2. ndodhet ne pallat te ri me ashensor. cmimi 81.000€... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

73,000 Euro Apartament 1+1 per shitje te Tregu Elektrik Apartamenti ndodhet ne rrugen "petro nini luarasi" prane tregu

73,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen "petro nini luarasi" prane tregut elektrik. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati qe ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones. apartamenti eshte totalisht ... 28/11/2020 19:33... Lexo detajet..

85,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, rruga myslym shyri  🏡

💶 s

85,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, rruga myslym shyri 🏡 💶 shitje : 85.000 euro 📌vendndodhja : rruga myslym shyri 📐sipërfaqe: 83 m² 🏡apartament në shitje 2+1 në tiranë, rruga myslym shyri, apartamenti ndo... 28/11/2020 19:11... Lexo detajet..

80,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 3+1 🏡 apartament në shitje 3+1 në tiranë, rruga aleksandër moisiu, përball a

80,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.18 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament në shitje 3+1 në tiranë, rruga aleksandër moisiu, përball arkivit të filmit 🏡 💶 shitje : 80.000 euro 📌vendndodhja : rruga aleksandër moisiu 📐sipërfaqe: 113 m² 🏡apartament në shitje 3+1 në tiran... 28/11/2020 19:11... Lexo detajet..

60,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1, pranë kthesës së kamzës 🏡

💶 shitj

60,000 Euro

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1, pranë kthesës së kamzës 🏡 💶 shitje : 60.000 euro 📌vendndodhja : rruga arben broci, pranë kthesës së kamzës 📐sipërfaqe: 104m² 🏡apartament në shitje 2+1 rruga arben broci, pranë ... 28/11/2020 19:11... Lexo detajet..

120,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, zogu i zi, pranë ring center 🏡

120,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, zogu i zi, pranë ring center 🏡 💶 shitje : 120.000euro 📌vendndodhja : zogu i zi, pranë ring center 📐sipërfaqe: 100m² 🏡apartament në shitje 2+1 zogu i zi,pranë ring center, ... 28/11/2020 19:11... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

48,000 Euro

- shitet apartament 1+1 me ballkon ( kati 4) me planimetri perfekte ne xhamllik ( te spari ose rosman lala) - hapsire e bollshme| ka orientim te mir... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

76,000 Euro

Shitet Super 1+1 E Mobiluar 89m2 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.90 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka hapsire te bollshme lehtesishte te konvertueshme ne 2+1 ndodhet e je nga komplekset me punimet me cilesore te zones te fushes se aviaci... (Premium 24.02.2021)

78,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 18.12.2020)

60,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 1+1 🏡 apartament në shitje 1+1, rruga e kavajës, pranë spitalit gjerman 🏡

60,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament në shitje 1+1, rruga e kavajës, pranë spitalit gjerman 🏡 💶 shitje : 60.000 euro 📌vendndodhja : rruga e kavajës, pranë spitalit gjerman 📐sipërfaqe: 58m² 🏡apartament në shitje 1+1, rruga e kavajës ... 28/11/2020 19:10... Lexo detajet..

63,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1, rruga e thesarit, përball me shkollën 17 shkur

63,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1, rruga e thesarit, përball me shkollën 17 shkurti🏡 💶 cmimi ; 63.000 euro m2 📌vendndodhja : rruga e thesarit, përball me shkollën 17 shkurti 📐sipërfaqe: 126m² 🏡apatament në shitje 2+1, ... 28/11/2020 19:10... Lexo detajet..

57,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 🏡 apartament në shitje 2+1 rruga e dibrës, pranë medreses🏡

💶shitj

57,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 rruga e dibrës, pranë medreses🏡 💶shitje : 57.000 euro 📌vendndodhja : rruga e dibrës 📐sipërfaqe: 50m² 🏡apatament në shitje 2+1 pranë medreses, rruga e dibrës, apartamenti shitet totali... 28/11/2020 19:10... Lexo detajet..

100,800 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1 tiranë, në laprakë 🏡

💶 shitje : 100.

100,800 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 tiranë, në laprakë 🏡 💶 shitje : 100.800 euro 📌vendndodhja : laprakë 📐sipërfaqe: 112 m² 🏡apartament në shitje 2+1 tiranë, në hyrje të laprakës, apartamenti ndodhet në katin e 2 - ... 28/11/2020 19:09... Lexo detajet..

40,000 Euro

Garzoniere Pjeserisht E Mobiluar Ne Vendndodhje Fantastike (mozaiku - 21 Dhjetor)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
45.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet garzoniere pjeserisht e mobiluar ne super vendndodhje (mozaiku - 21 dhjetor) fantastike | hapesire e rregullt | ndricim shume i mire | ballkon ... (Premium 31.12.2020)

65,000 Euro

- super okazion ne astir - yzberisht - rruga 3 deshmoret ( big marketi) shitet bosh ose i mobiluar | apartament 2+1 me ballkon i investuar bere per... (Premium 31.12.2020)

65,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp+18243 shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga e dajtit, pranë qesarakës. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 96m2. • kati i... (Premium 07.03.2021)

87,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

60,000 Euro

Apartament 1+1 Ne Shitje, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Property Invest Albania
1+1 Dhoma|Sallon
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e kodres se diellit,prane eleonor . apartamenti ka nje siperfaqe prej 56 m2, e organizuar ne sallon/kuzhine nje d... (Premium 28.12.2020)

57,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 6 ne nje objekt me 11 kate ne nje nga zonat me te preferuara per jetese dhe investim. lartesia e katit 2.95 m. apartament... (Premium 29.11.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

82,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1, kati i trete, pallati i ndertuar ne vitin 1995. planimetri shume e mire me kende gatimi me vete, i investuar sipas kohes, apartament m... (Premium 30.11.2020)

54,000 Euro

Apartament 1 +1 Ne Shitje Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra) Remax Infinity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Aparatament ne shitje 1+1ne kompleksin mangalem! ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor brenda nje kompleksi qe ofron te gjitha facilitet dhe admin... (Premium 04.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

43,500 Euro

Apartament 1+1 Te Xhamlliku, 43500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
51.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 tek xhamlliku prane sheshit shtraus. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2. ... (Premium 05.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

44,000 Euro

Kati: 3 orientimi: jug sip.: 57.4m2 lartesia e katit 2.95 m planimetri e rregullt 1 tualet shkalle me ndricim natyral ambiente te gjelberuara, ... (Premium 07.12.2020)

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

159,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, sheshi willson përball fakultetit j

159,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 në tiranë, sheshi willson përball fakultetit juridik🏡 💶 shitje : 159,000 euro 📌vendndodhja : sheshi willson 📐sipërfaqe: 95 m² 🏡apartament në shitje 2+1 në tiranë, sheshi willson, p... 28/11/2020 19:08... Lexo detajet..

70,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 🏡 apartament në shitje 2+1 tiranë, rruga gjergj legisi laprakë🏡

💶

70,000 Euro

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament në shitje 2+1 tiranë, rruga gjergj legisi laprakë🏡 💶 shitje : 70,000 euro 📌vendndodhja : rruga gjergj legisi, laprakë 📐sipërfaqe: 88 m² 🏡apartament në shitje 2+1 në tiranë, rruga gjergj legisi, la... 28/11/2020 19:08... Lexo detajet..

135,000 Euro 🔴 SUPER OKAZION!! 135000€ 🔴 Shitet apartament 2+1 TEG “Secret Garden” Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme. siperfaqe totale e apartamentit 10... 28/11/2020 18:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim