sa kushton nje shtepi prej druri 

 Online 70 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

160,000 Euro
Apartament Modern te Myslym Shyri Shitet apartament modern i investuar. Apartamenti ndodeht ne rrugen M.Shyri dhe

Apartament Modern Te Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament modern i investuar. apartamenti ndodeht ne rrugen m.shyri dhe ka nje siperfaqe 105 m2. apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. apartamenti ndodhet ne katin e 3.... 29/05/2020 11:58... Lexo detajet..

90,000 Euro
100 m2, 90,000 euro, okazion... Shitet apartament me siperfaqe 100 m2 me certifikate te regullt pronesie, aparta

100 M2, 90,000 Euro, Okazion...

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 100 m2 me certifikate te regullt pronesie, apartamenti ka organizim te mire, dy dhoma gjumi, salloni bashke me ambjentin e gatimit, dy tualete si dhe nje ballkon, apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 11 kates... 29/05/2020 11:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

74,900 Euro
Shitet apartament 2+1+2, 107 m2. Shitet apartament me siperfaqe 107 m2 kati 2 teknik, i pari banim, organizohet n

Shitet Apartament 2+1+2, 107 M2.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 107 m2 kati 2 teknik, i pari banim, organizohet ne dy dhoma gjumi, salloni bashk me ambjentin e gatimit, dy tualete si dhe dy ballkon, apartamenti ndodhet ne katin e dyte pallat i ri i bere se fundmi, ne proces legalizi... 29/05/2020 11:55... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 65,000 € ID: plus15902 Shitet, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën Muhamet Deliu.
Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 65,000 € Id: Plus15902

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 117m2. • kati i 4 banim. • orientim jug-lindje. • me hipotekë. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gati... 29/05/2020 11:53... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 78,000 € ID: plus14329 Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit . Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 78,000 € Id: Plus14329

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 105m2. • kati i 7 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma g... 29/05/2020 11:53... Lexo detajet..

64,440 Euro Apartament per shitje,Gjiri i Lalezit. Apartament 1+1 ne shitje ne Gjirin e Lalezit. Apartamenti me siperfaqe 71.6 m2 n

Apartament Per Shitje,gjiri I Lalezit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne gjirin e lalezit. apartamenti me siperfaqe 71.6 m2 ndodhet ne katin e 1-re banim ne rezidencen me punimet me cilesore ne zone "vala mar" e cila ofron qetsi absolute dhe ajer te paster. organizohet ne sallon ndenje + kend g... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

86,000 Euro Te Tregu Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1 ! Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 ne katin e 7- te te nje pallati te mirea

Te Tregu Elektrik, Shitet Super Apartament 1+1 !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te tregu elektrik shitet apartament 1+1 ne katin e 7- te te nje pallati te mireadminisruar me 2 ashensore. apartamenti eshte i strukturuar ne sallonin e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi matrimoriale dhe nje tualet. apartamenti ndodhet ne... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

52,290 Euro Apartament per shitje,Gjiri i Lalezit. Shitet apartamenti 1+1 me sipërfaqe totale 58.1 m² në rezidencen turistike &q

Apartament Per Shitje,gjiri I Lalezit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 me sipërfaqe totale 58.1 m² në rezidencen turistike "vala mar" në hamallaj, gjiri i lalzit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 1-re banim dhe organizohet ne sallon ndenje + kend gatimi + 1 dhome gjumi + 1 banjo d... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

85,000 Euro Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!  Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne kati

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e ali dem-it shitet super apartament 2+1+2! apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2. eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen ne 2 ambiente, sallon ndenje i bollshem se bashku m... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

73,000 Euro

Ne kompleksin mangalem ne zonen e ali dem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis jugut dhe lindjes. hyrja e apartamentit të ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

67,000 Euro

Mundesi perfekte - okazion: apartament 2+1+ballkon (100 m2) tek fusha e aviacionit) me hipoteke te rregullt - ne pallat te ri me vend parkimi garant |... (Premium 31.12.2020)

150,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek ''Gjiri i Lalzit'' Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzi”. Apartament në shitje në

Shitet Apartament 2+1 Tek ''gjiri I Lalzit''

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1 në shitje në "gjirin e lalzi”. apartament në shitje në një kompleks rezidencial në gjirin e lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te durresit, zhvilluar ne nje zone te virgjer dhe t... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, ID:PRI15975 Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit.
Informacion mbi apartamentin: • Sip

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Id:pri15975

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 75 m2 • kati 7 banim • organizimi: • ambient ndenje • ambjent gatimi • 1 dhomë gjumi • 1 tualet me dritare •detaje të tjera: • i mobiluar • p... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

137,500 Euro Super apartament 2+1 në shitje tek "Gjiri i Lalzi”.  Apartament në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, një n

Super Apartament 2+1 Në Shitje Tek "gjiri I Lalzi”.

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartament në shitje në një kompleks rezidencial në gjirin e lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te durresit, zhvilluar ne nje zone te virgjer dhe te rrethuar nga pishat e vilat elitare, i cili ka ... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

96,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë  AL15974 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit.
Informacion mbi apart

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë Al15974

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 106.8m2 • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. organizimi : • salloni i nd... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

96,000 Euro

103,000 Euro Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Veri-Jug!  Shitet apartament prane 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati shtate kate

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Veri-jug!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shitet apartament prane 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati shtate katesh te mireadministruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orientim veri-jug. apartamenti organizohet ne: sallon ndenje i cili ka siperfaqe teper te madhe dhe me pamje nga jugu, 2 d... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet super apartament  Pallat i ri dhe punime cilesore, hyrje me hapsire te rregullt dhe me diell, ne n

Shitet Super Apartament

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat i ri dhe punime cilesore, hyrje me hapsire te rregullt dhe me diell, ne nje zone shume te kerkuar dhe shume afer bllokut si dhe liqenit, apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari me cdo gje cilesore, i modifikuar ne 2+1. me hipoteke... 29/05/2020 11:51... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, 85.000 euro, Pro15145 Pro15145 

Apartamenti ndodhet ne Don Bosko.
Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, 85.000 Euro, Pro15145

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 29/05/2020 11:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

143,000 Euro Apartament 2+1 në shitje në  Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzi”. Apartament në shitje në

Apartament 2+1 Në Shitje Në

Vore | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 në shitje në "gjirin e lalzi”. apartament në shitje në një kompleks rezidencial në gjirin e lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te durresit, zhvilluar ne nje zone te virgjer dhe t... 29/05/2020 11:50... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI SHITET apartament ne katin 5 te nje pallati egzistues 6 katesh .I mobiluar ne vi

Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne katin 5 te nje pallati egzistues 6 katesh .i mobiluar ne vitet e fundit ,me kubatur te rregullt dhe orientim nga dielli . ka nje siperfaqe prej 54 m2 ,me hipoteke .organizohet ne dhome ndenje /kuzhone ,nje dhome gjumi ,nje tuale... 29/05/2020 11:49... Lexo detajet..

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

50,000 Euro OKAZION APARTAMENT 1+1 (MBRAPA DIPLOMAT 2) Shitet apartament 1+1 ne rrugen irfan tonini ,organizohet ne sallon ndenje /kuzh

Okazion Apartament 1+1 (mbrapa Diplomat 2)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen irfan tonini ,organizohet ne sallon ndenje /kuzhine ,koridor,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe ballkon .apartamenti ndodhet ne katin e 5 te fundit nje pallati egzistues ,ka nje siperfaqe prej 57 . ... 29/05/2020 11:49... Lexo detajet..

55,000 Euro apartament per shitje Vasil shanto 55.000 euro Shitet apartament 1+1 Prane Vasil Shanto 57 m2 ,i organizuar ne koridor dhome gj

Apartament Per Shitje Vasil Shanto 55.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 prane vasil shanto 57 m2 ,i organizuar ne koridor dhome gjumi dhome ndenje ,kuzhine me vete nje tualet .apartamenti shitet bosh . per me teper informacione mund te na kontaktoni.... 29/05/2020 11:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

80,000 Euro Apartament per shitje Uji Ftohte,Vlore. Apartament per shitje 2+1 + garazh, Uji i Ftohte, Vlore.
Ndodhet ne katin e 5 t

Apartament Per Shitje Uji Ftohte,vlore.

Uji i ftojte | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1 + garazh, uji i ftohte, vlore. ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial pallatesh me pamje nga deti. zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi 80.000euro i negociushem. per me shume informacione na ko... 29/05/2020 11:44... Lexo detajet..

71,000 Euro Apartament ne shitje,Rruga 5-Maji. Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5-Maji prane qendres Concord. 
Siperfaqe 104

Apartament Ne Shitje,rruga 5-maji.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5-maji prane qendres concord. siperfaqe 104 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim ,me orientim lindje-perendim. shitet bosh dhe disponon dekumentacion te rregullt pronesie. cmimi 71.000 i diskutueshem. ... 29/05/2020 11:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

57,700 Euro Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2, AL13670. Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, te Komplek

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2, Al13670.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • am... 29/05/2020 11:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

135,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri 135,000 € ID: OPP15349 Shitet apartament 2+1, Bulevardi i Ri
Informacion mbi apartamentin:
• Sipër

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri 135,000 € Id: Opp15349

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1, bulevardi i ri informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 122.09 m2 • kati i 6 banim. apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon • ... 29/05/2020 11:28... Lexo detajet..

173,000 Euro SHITET VILE 2 KATESHE NE RRUGEN YMER BQEQIRI  TIRANE Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri, NE ZONEN E RRUGES 5 MAJI.Vila eshte e ndare n

Shitet Vile 2 Kateshe Ne Rrugen Ymer Bqeqiri Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile ne rrugen ymer beqiri, ne zonen e rruges 5 maji.vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. ... 29/05/2020 11:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim