sa kushton shtepija edrumit 

 Online 134 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

99,000 Euro
Shitet Apartament 2+1  Shitet Apartament 2+1+ 2 ballkone.
Çmimi: 99.000 Euro
74m2 
Rruga e Durresit

99,000 Euro Shitet Apartament 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1+ 2 ballkone. Çmimi: 99.000 euro 74m2 rruga e durresit , perball ministrise arsimit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te , pallat ekzistues. sallon kuzhine 2 dhoma gjumi tualet koridor ballkon nje menyre shum... 09/07/2020 18:43... Lexo detajet..

68,000 Euro
APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE BRRYLI Apartament 2+1 ne shitje ne brryl!
Pallat egzistues!
Orientim Lindje.
Ka Hipo

68,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Te Brryli

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1 ne shitje ne brryl! pallat egzistues! orientim lindje. ka hipoteke.me kontaktoni ne whats app per cdo informacion!... 09/07/2020 18:42... Lexo detajet..

118,000 Euro
OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 3+1 TE ZOGU I ZI Okazionnn! 
Shitet super apartament 3+1 ne zog te zi .... 127 m2 .... kati 4 ba

118,000 Euro Okazion!!! Shitet Apartament 3+1 Te Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Okazionnn! shitet super apartament 3+1 ne zog te zi .... 127 m2 .... kati 4 banim...orientimi juglindje...3 dhoma gjumi...2 ballkone...2 tualete,salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit...bosh ... pallat i ri shume cilesor i ndertuar para... 09/07/2020 18:37... Lexo detajet..

114,000 Euro SUPER OKAZION !!! SHITET 3+1 TE FIORI DI BOSKO Apartamenti ndodhet ne Kompleksin “Fiori Di Bosco”. Informacion mbi apartame

114,000 Euro Super Okazion !!! Shitet 3+1 Te Fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin “fiori di bosco”. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit: 134.5. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina me vete • 3 dhoma gjumi ku dhoma matrimon... 09/07/2020 18:36... Lexo detajet..

80,000 Euro (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m² (Fresku) plus11888 Apartamenti ndodhet ne zonen e “Freskut”, tek rruga “Reshit Kuka” Aparta
2+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e “freskut”, tek rruga “reshit kuka” apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. apartamenti ka orientim veri-lindje-jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor apartame... 09/07/2020 18:30... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 85,000 € ID: plus14579 Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit . Informacion mbi a
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 104m2. • kati i 1 banim. • orientim lindje. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhom... 09/07/2020 18:29... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet, Apartament 3+1,Fresk,Tiranë. 67,000 €, PRI+16185 
Shitet, apartament 3+1, Fresku, Tiranë.
• Sipërfaqja e apartamentit: 107m
3+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

shitet, apartament 3+1, fresku, tiranë. • sipërfaqja e apartamentit: 107m2. • kati i 1 banim. • orientim jug-perëndim. • me certificatë pronësie. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 b... 09/07/2020 18:29... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku ID: plus15597 Shitet, apartament 2+1 ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut, prane Big Marketit.
I

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Id: Plus15597

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet, apartament 2+1 ne fresk, ne rrugen e teleferikut, prane big marketit. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 94 m2. • kati i 6 banim. • orientim lindje. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, am... 09/07/2020 18:29... Lexo detajet..

76,670 Euro (Future Home Opportunity +)Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës ID: plus12480 Shitet apartament në rrugën e Dibrës, tek Rezidenca Alpha pranë QSUT. Inform

76,670 Euro (future Home Opportunity +)shitet, Apartament 2+1, Rruga E Dibrës Id: Plus12480

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament në rrugën e dibrës, tek rezidenca alpha pranë qsut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 95.83 m2 • kati i 7 banim • orientim veri-lindje • në proces hipotekimi apartamenti disponon: ambjent ndenji... 09/07/2020 18:29... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

61,200 Euro Shitet, Apartament 1+1, QSUT, Tiranë 61,200 € ID: plus15851 Shitet apartament 1+1, tek Zirkon Residence në rrugën Kongresi i Manastirit, t

61,200 Euro Shitet, Apartament 1+1, Qsut, Tiranë 61,200 € Id: Plus15851

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, tek zirkon residence në rrugën kongresi i manastirit, tek qsut . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 72m2. • kati i 5 banim. • në proces hipotekimi. apartamenti disponon: ambient ndenjie, a... 09/07/2020 18:28... Lexo detajet..

52,700 Euro Shiten, Opsione Apartamentesh, Rruga Kongresi i Manastirit plus14044(FH Opportunity +) Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 t në rrugën Kongresi i Manastirit t

52,700 Euro Shiten, Opsione Apartamentesh, Rruga Kongresi I Manastirit Plus14044(fh Opportunity +)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 t në rrugën kongresi i manastirit tek kompleksi i ri, pranë spitalit nënë tereza. informacion mbi pronat: • mundësi zgjedhje në sipërfaqe duke filluar nga 62m2. • ndërtim 8-katësh (mundësi zgj... 09/07/2020 18:28... Lexo detajet..

52,500 Euro Per shitje  Apartament 1+1, QSUT Rruga Kongresi I Manastirit, ID: plus15690 Shitet apartament tek kompleksi ASL në rrugën Kongresi i Manastirit.
Informac

52,500 Euro Per Shitje Apartament 1+1, Qsut Rruga Kongresi I Manastirit, Id: Plus15690

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament tek kompleksi asl në rrugën kongresi i manastirit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 69.5m2. • kati i 7 banim (jo i fundit). • në proces hipotekimi. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambi... 09/07/2020 18:27... Lexo detajet..

55,600 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë plus15008 Shitet apartament në rrugën Kongresi i Manastirit.
Informacion mbi apartament

55,600 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë Plus15008

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament në rrugën kongresi i manastirit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 65.66m2. • kati i 6 banim. • orientim perëndim. • në proces hipotekimi. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient ga... 09/07/2020 18:27... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2 + 1, Xhamlliku, Tiranë. 85,000 €, plus16383 Shitet, Apartament 2+1, tek Xhamlliku, rruga Qemal Stafa.
Informacion mbi apart

85,000 Euro Shitet, Apartament 2 + 1, Xhamlliku, Tiranë. 85,000 €, Plus16383

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet, apartament 2+1, tek xhamlliku, rruga qemal stafa. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 90m2. • kati i 3. • orientim jug. • me hipotekë. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tual... 09/07/2020 18:27... Lexo detajet..

54,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 54,500 €, plus12088 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Ramazan Gaxherri.

Informac
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 109 m2 • kati i 3 banim • orientim jug-lindje • në proces hipotekimi apartamenti disponon: ambjent nden... 09/07/2020 18:25... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 69,000 € ID: plus12812(Future Home Opportunity +)  Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mb
3+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 111.4 m2 • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent ga... 09/07/2020 18:24... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku 50,000 € ID: plus11532 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu.
Apartamenti n
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 75m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambj... 09/07/2020 18:22... Lexo detajet..

70,000 Euro  Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 1, 107 m²  (xhamllik)plus11152 Shitet shtepi private ne Xhamllik buze rruges kryesore.Shtepia ka strukture 1-ka

70,000 Euro Tirane, Shes Shtepi 2+1+blk Kati 1, 107 M² (xhamllik)plus11152

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepi private ne xhamllik buze rruges kryesore.shtepia ka strukture 1-kateshe dhe siperfaqe ndertimi 107m2.e organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr.orientimi i tij jug-lindje-perendim mundeson sh... 09/07/2020 18:22... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

68,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Porcelan , Tiranë  plus15009 Shitet apartament në zonën e Porcelanit, në rrugën Xhanfize Keko.
Informaci

68,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Porcelan , Tiranë Plus15009

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartament në zonën e porcelanit, në rrugën xhanfize keko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 90m2. • kati i 10 banim. • orientim perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambien... 09/07/2020 18:22... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 65,000 €, plus11153 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Teleferikut.Apartamenti ndodhet

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 65,000 €, Plus11153

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut.apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 98.5m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, amb... 09/07/2020 18:21... Lexo detajet..

53,000 Euro Shitet, apartament 2+1 Fresku, në rrugën Muhamet Deliu. Shitet, apartament 2+1 Fresku, në rrugën Muhamet Deliu.
Informacion mbi apart
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet, apartament 2+1 fresku, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 92m2. • kati i 4 banim. • orientim jug-lindje apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tual... 09/07/2020 18:21... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 € ID: plus15754 Shitet, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën e Dajtit, afër Restorant Freskut.
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën e dajtit, afër restorant freskut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 93m2. • kati i 2 banim. • orientim jug-perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent n... 09/07/2020 18:21... Lexo detajet..

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

62,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 62,000 €, plus16058 Shitet, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën e Dajtit.
Informacion mbi apartam
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 116m2. • kati i 2 banim. • orientim perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dh... 09/07/2020 18:21... Lexo detajet..

61,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 61,000 € ID: plus16506 Shitet apartament në zonën e Freskut.
Informacion mbi apartamentin:
• Sip
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 103m2. • kati i 4 banim. • orientim perëndim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tua... 09/07/2020 18:20... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 60,000 €, plus16435 Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, rruga e Dajtit.
Më tepër informacion:
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga e dajtit. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 104m2. • kati i 5 (jo i fundit). • orientim veri-lindje. • me hipotekë. apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gj... 09/07/2020 18:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim