sale shes blej 

 Online 123 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 123 lexues | 1 njoftime ne pritje
53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

53,500 Euro
Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 08/04/2020 09:45... Lexo detajet..

55,000 Euro
OKAZION!!! SHITET APARTAMENT NE ASTIR!!! Shitet apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, ne kat

Okazion!!! Shitet Apartament Ne Astir!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir. apartamenti ndodhet buze rruges kryesore, ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh. apartamenti organizohet me nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi, tualet me kolone ajrimi dhe ballkon te bollshem. apartamenti ndodhet ... 08/04/2020 09:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

119,000 Euro
Bulevardi Zogu I, afer Fakultetit te Shkenvace te Natyres, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri,Property ID :4121153 Property ID :4121153

Bulevardi Zogu I, afer Fakultetit te Shkenvace te Natyre

Bulevardi Zogu I, Afer Fakultetit Te Shkenvace Te Natyres, Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id :4121153 bulevardi zogu i, afer fakultetit te shkenvace te natyres, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 91.6 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor, tualete, orientimi me diell, shitet bosh, pallat i... 08/04/2020 09:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

120,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje... 08/04/2020 09:22... Lexo detajet..

57,700 Euro Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 08/04/2020 09:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

83,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m² (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 5, 105 M² (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 08/04/2020 09:18... Lexo detajet..

36,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJJA 1 MAJ, FIER Shitet apartament 1+1 në lagjjen "1 Maj" Fier. Ka një sipërfaqe pre

Shitet Apartament 1+1, Lagjja 1 Maj, Fier

Patos | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjjen "1 maj" fier. ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor. organizohet në: 1 dhom, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo ,1 ballkon. shitet totalisht i mobiluar me cilësi... 08/04/2020 09:15... Lexo detajet..

57,000 Euro  SUPER OKAZION TE FRESKU 2+1, 57000euro!!!! .Cmimi i shitjes është okazion, vetëm 57000 Euro.
SUPER OKAZION!SHITET APART

Super Okazion Te Fresku 2+1, 57000euro!!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

.cmimi i shitjes është okazion, vetëm 57000 euro. super okazion!shitet apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne zonen e freskut prane shkolles se re.apartamenti ndodhet ne katin e trete banim.shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

115,000 Euro SHITET: Vilë 2KT/ rruga: "Qemal Stafa & Sadik Petrela ▪︎️Vila aktualisht funksionon për banim, ndodhet buzë rruge dhe ka një

Shitet: Vilë 2kt/ Rruga: "qemal Stafa & Sadik Petrela

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

▪︎️vila aktualisht funksionon për banim, ndodhet buzë rruge dhe ka një mundësi perfekte dhe e përshtatshme për shfrytëzim biznesi. ▪︎sip. trualli është 73m2, secili kat ka një sip.prej 68 m2, i mobiluar totalisht, i rikonstruktua... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

110,000 Euro SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa totale ësh

Shitet NdËrtesË + Truall NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
3+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa totale është 850 m², ku 500 m² janë tokë truall, vila është e organizuar në 3 kate, kati i parë dhe i dytë janë nga 150 m² ndërsa kati i trestë është 80 m². shite... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

134,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "29 NËNTORI" FIER Shitet apartament 2+1 në katin e tretë të një obiekti tre katësh privat.Apa

Shitet Apartament 2+1 NË Lagjen "29 NËntori" Fier

Patos | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 në katin e tretë të një obiekti tre katësh privat.apartamenti është i organizuar: 2 dhoma, 2 banjo, i rrethuar me ballkon, tërësisht i mobiluar, me shkallë të brendshme dhe me vend parkimi në hyrje të godinës.tarac... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

42,000 Euro OKAZION:Shitet apartament 1+1/Pogradec 
▪︎ Apartamenti ndodhet tek pallati i hotel "Pogradec".
▪︎ S

Okazion:shitet Apartament 1+1/pogradec

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

▪︎ apartamenti ndodhet tek pallati i hotel "pogradec". ▪︎ sipërfaqe e brendshme prej 68m2, sipërfaqe totale prej 76 m2, në katin e iii-të banim. ▪︎ apartamenti përbëhët nga një sallon ndenje dhe kuzhinë sëbashku, korridor, 1... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

237,000 Euro SHITEN: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish PAM. 
▪︎Apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të Tiranës, ofrojnë n

Shiten: Apartamente 3+1/zona: Liqeni Artificial - Ish Pam.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
183.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

▪︎apartamentet kanë pamje mbi liqenin artificial të tiranës, ofrojnë një vend të qetë, ajër të pastër. ▪︎hapësira të ndriçuara, standarte të larta në ndërtim, ngrohje-ftohje qëndrore etj. ▪︎apartamentet kanë një sip... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

237,000 Euro

221,000 Euro OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko 
▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe p

Okazion: Super Duplex Në Shitje /zona; Don Bosko

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

▪︎apartamenti ndodhet tek rezidenca "don bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në kt e x-të dhe xi-të banim, si dhe veranda prej 190m2. ▪︎organizohet nga një sallon i madh ndjenje, kuzhine gatimi, dhomë gjumi, garderobë, korridor dhe tu... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

221,000 Euro

31,000 Euro  SHITET  OKAZIONN I DISKUTUSHEM SHITET APARTAMENTI ME SIPERFAQE 58m2 
NE KATIN E DYTE I MOBILUAR KOMPLET
VETEM

Shitet Okazionn I Diskutushem

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti me siperfaqe 58m2 ne katin e dyte i mobiluar komplet vetem 2 minuta nga bregu detit . ndodhet ne diamma resort prane grand fafa. cmimi : 31000 euro i diskutushem kontakt ne foto... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

63,000 Euro SHITET 1+1 TE KOMUNA E PARISIT Shitet apartament 1+1 te komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje zone e cil

Shitet 1+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 te komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojme per jetese komode. pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar. per me teper info na kontaktoni !!!... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

64,000 Euro 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐕𝐢𝐥𝐞̈ 𝐈𝐈𝐈- 𝐤𝐚𝐭𝐞̈𝐬𝐡𝐞/𝐒𝐇𝐄𝐍𝐆𝐉𝐈𝐍 – 𝐙𝐎𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐍𝐄 E përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me ve

𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐕𝐢𝐥𝐞̈ 𝐈𝐈𝐈- 𝐤𝐚𝐭𝐞̈𝐬𝐡𝐞/

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

E përbërë vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me vete secila. dy apartamente janë dupleks, me sip totale prej 92m² secila dhe përbëhen nga një sallon ndjenje dhe kuzhinë sëbashkë, korridor, tualet. në katin e s... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

160,000 Euro Shitet Vilë 2 KT" Kombinat" ▪︎️Vila ka një sip trualli prej 182m2, ndërtim prej 107m2 secili kat.

Shitet Vilë 2 Kt" Kombinat"

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

▪︎️vila ka një sip trualli prej 182m2, ndërtim prej 107m2 secili kat. ▪︎️kati i-rë ka një sip prej 107m2, përbëhet nga sallon i madh ndjenje, oxhak dhe kuzhine sëbashku, 2 dhoma gjumi, korridor i madh, 2 tualete, verandë. ▪︎... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

150,000 Euro SHITET: Apartament 2+1/ Qendër_ Përballë Taivanit. 
▪︎Pallat ekzistues, ndodhet tek shallvaret me pamje nga parku Rinia.
▪

Shitet: Apartament 2+1/ Qendër_ Përballë Taivanit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

▪︎pallat ekzistues, ndodhet tek shallvaret me pamje nga parku rinia. ▪︎️shitet i mobiluar, aktualisht me qeradhënie nga të huaj. ▪︎sip. totale prej 75 m², kt iv-të banim. ▪︎sallon ndenje dhe kuzhine së bashku. ▪︎2 dho... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

16,000 Euro  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 56 m² e organizuar në kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. shitet me çmimin prej 16 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në p... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

500,000 Euro SHITEN VILA ; NE REZIDENCEN "Quiet Lake" - Farkë ▪︎Një kompleks prestigjoz me siguri maksimale, me pamje fantastike nga liqe

Shiten Vila ; Ne Rezidencen "quiet Lake" - Farkë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 08/04/2020 09:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

500,000 Euro

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 08/04/2020 09:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

165,000 Euro

Shitet, apartament 3+1, pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e ambientit: 137 m2 • pozicionuar ne katin 2. •ka 2 tualete.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon  KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 08/04/2020 09:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 08/04/2020 09:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

279,000 Euro Mundesi e vecante : 3+1+2wc+ 2 Ballk.  (+Garazhd**) ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :3+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT *+ G

Mundesi E Vecante : 3+1+2wc+ 2 Ballk. (+garazhd**) Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Druri Ita

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.61 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Mundesi e vecante :3+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut *+ garazh* ne cmim (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i ... 08/04/2020 09:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim