shet blej shtepi 

 Online 215 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 215 lexues | 2 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

41,000 Euro
SHITET APARTAMENTI 2+1 (MUND TE PERDORET EDHE PER BIZNES) NE QENDER KAMEZ, NE KRYQEZIMIN E RRUGES "BERISHA" ME RRUGEN "MANH

Shitet Apartamenti 2+1 (mund Te Perdoret Edhe Per Biznes)

Kamez/Paskuqan | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne qender kamez, ne kryqezimin e rruges "berisha" me rrugen "manhatan" ne katin e trete te nje pallati 5-katesh me tulla te kuqe i ndertuar ne vitin 1999, shitet apartamenti 2+1+a+b+b, totalisht i rikonstruktuar dhe kompletuar me pajisje bashkekohore... 17/08/2019 22:36

165,000 Euro
Super ap 3+1+2+garazhd Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda 
Gjithashtu ka dhe garazh

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje e re si istalime ashtu dhe mobilim sistem ngrohje nga dyshemeja ne gjith shpine sistem audio ne... 17/08/2019 21:40

55,000 Euro
Shitet 2+1 prane Medresese Prane Medrese brenda Unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues.

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire ndenje me ambjentin e gatimit me dalje ne nje verande e cila rrethohet me nje oborr te kendshem te ... 17/08/2019 20:42

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

38,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 5, 55.5 m² 38.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 5, 55.5 M² 38.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55.5 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar d... 17/08/2019 20:30

117,900 Euro Shitet Apartament 2+1, cilesor, 131 m2, ne Rr. Irfan Tomini Ne Vasil Shanto, Rruga Irfan Tomini, pjesa afer Bulevardit Gjergj Fishta,Shitet

Shitet Apartament 2+1, Cilesor, 131 M2, Ne Rr. Irfan Tomini

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. apartamenti ndodhet ne katin e 4, pallat me ashensor, (ashensori nis nga kati ii), ka hapesira te medh... 17/08/2019 20:02

274,000 Euro Apartament 3+1, 137 m2 ne Shitje, Zona e Bllokut Apartament Okazion ne Shitje tek Rr. Pjeter Bogdani, zona e Bllokut Tirane, Kati

Apartament 3+1, 137 M2 Ne Shitje, Zona E Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament okazion ne shitje tek rr. pjeter bogdani, zona e bllokut tirane, kati 2 me ashensor, ekspozim ne zone te qete dhe te gjelberuar. perbehet nga soxhorno, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone shume i pershtatshem edhe si ambjent biznesi : ndodh... 17/08/2019 20:02

Mobilimi:Bosh

274,000 Euro

137,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje, 100 m2, afer Ring Center Tek Zogu i Zi, Pallati afer Ring Center, Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 100

Apartament 2+1 Ne Shitje, 100 M2, Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati afer ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2. kati 3. perbehet nga sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 ballkon. i pershtatshem per banim dhe investim. 137.000 euro, i diskutueshe... 17/08/2019 20:02

162,000 Euro Afer Petro Ninit dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 m2 Rruga Marko Bocari, Afer Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kati 2, Pall

Afer Petro Ninit Dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, pallat me ashensor, perbehet nga sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje te mire. shume i pershtatshem edhe per biznes. shitet me ... 17/08/2019 20:02

Mobilimi:Bosh

162,000 Euro

116,000 Euro Pazari i Ri, Apartament 2+1 ne Shitje  Afer Pazarit te Ri, Rr. Hoxha Tahsim, 
Shitet Apartament 2+1, Kati 3, me Ashens

Pazari I Ri, Apartament 2+1 Ne Shitje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Afer pazarit te ri, rr. hoxha tahsim, shitet apartament 2+1, kati 3, me ashensor, 105 m2 apartamenti perbehet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hipoteke. cmimi: 116.000 euro tel. 069 77 63 141 - albaprona ... 17/08/2019 20:01

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

73,000 Euro Apartament 2+1 afer Pazarit te Ri, 94 m2, 73.000 Euro Rruga Hoxha Tahsim, 100 m mbi Pazarin e Ri, afer Hotel Driti,
Shitet Apartament

Apartament 2+1 Afer Pazarit Te Ri, 94 M2, 73.000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga hoxha tahsim, 100 m mbi pazarin e ri, afer hotel driti, shitet apartament 2+1, 94 m2, me hapesira te medha dhe komode, ambjent i qete, kati 5 pa ashensor, pallat i ndertuar ne vitin 1996, sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma, tualet,... 17/08/2019 20:00

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

78,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 78.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 78.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 pallat ekzistues • siperfaqa e apartamentit: 60 m2 • me hipoteke. organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti me dritare • b... 17/08/2019 19:38

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

50,000 Euro Okazion! Fresk shitet apartament 2+1 Shitet super apartament 2+1 ne Fresk, ne rrugen e Thesarit, ka kurbature te rreg

Okazion! Fresk Shitet Apartament 2+1

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne fresk, ne rrugen e thesarit, ka kurbature te rregullt dhe ndertime shume cilesore, ndodhet ne katin e 5 ashensor, orjentim jug-perendim , disponon dokumenta te rregullt hipotekore. ... 17/08/2019 19:04

139,000 Euro Super 2+1+Verande, i Pabanuar me Pare(122 m2) tek Kpsh. Zoologjik | Pallat i Ri | PARKET | Spote LED Shitet Super Apartament 2+1+Verande, i Dizenjuar me Arkitekt (122 m2) dhe i Paba

Super 2+1+verande, I Pabanuar Me Pare(122 M2) Tek Kpsh. Zoologjik | Pallat I Ri | Parket |

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+verande, i dizenjuar me arkitekt (122 m2) dhe i pabanuar me pare, tek kopshti zoologjik (zone nga me te kerkuarat) ne pallat te ri me ashensor, survejim kamerash dhe administrim korrekt | shtruar me parket cilesor | sistem... 17/08/2019 18:20

60,200 Euro Shitet apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga e Elbasanit Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek Vilat Amerikane tek Rruga e Elbasanit.

Shitet Apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga E Elbasanit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek vilat amerikane tek rruga e elbasanit. ambjenti ka një sipërfaqe prej 120.3 m2, ndodhet në katin e 3 banim te nje pallati te ri. disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi, 2 tualet,2 ballko... 17/08/2019 18:05

Mobilimi:Bosh

60,200 Euro

36,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJJA 1 MAJ, FIER Shitet apartament 1+1 në lagjjen "1 Maj" Fier. Ka një sipërfaqe pre

Shitet Apartament 1+1, Lagjja 1 Maj, Fier

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjjen "1 maj" fier. ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor. organizohet në: 1 dhom, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo ,1 ballkon. shitet totalisht i mobiluar me cilës... 17/08/2019 18:05

58,000 Euro Apartament ne shitje te Fusha e Aviacionit Apartament ne shitje te ish fusha e aviacionit .
Apartamentet ndodhen ne nje pa

Apartament Ne Shitje Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje te ish fusha e aviacionit . apartamentet ndodhen ne nje pallati te ri ne ndertim dhe organizohet ne 1+1. 2+1 me siperfaqe 77 3 m .83m 99m 105 m2 .dhe ndodhe ne kate te ndryshme ne nje pallati 12 katesh. jan rrethe 60 apartamen... 17/08/2019 17:33

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 17/08/2019 16:47

104,000 Euro Super Okazion 2+1 - (Shk. e Baletit - 7 xhuxhat ) PALLAT I RI- Strukture e Mire, ME DIELL & PAMJE Shitet 2 + 1 Bosh, i Perdorur me pare si Zyre ( Shkolla e Baletit/Rr. Petro Nini

Super Okazion 2+1 - (shk. E Baletit - 7 Xhuxhat ) Pallat I Ri- Strukture E Mire, Me Diell

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi parkimi | kondicioner | ambient i vezhguar me kamera | ndricim i larte natyral | dritare dopio xham | ly... 17/08/2019 16:45

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

90,000 Euro Mundesi (Ulet cmimi 8000 Eu) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar Okazion (Ulet cmimi 8000 Eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Paz

Mundesi (ulet Cmimi 8000 Eu) 2+1 I Madh - I Ri/ Afer Pazari Ri - Pallat I Ri/investim Nga

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi perendim (me diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xha... 17/08/2019 16:45

114,000 Euro Super Okazion: 2+1 Luks, 100% i Rikostruktuar (Ish Ekspozita ) PARKET nga Brunes | Sistem Kapot (Pallat i RI) | Kondicioner ULTRA cmim Okazion per investim 100% i Rikonstruktuar, 2 kondicionera | Pallat

Super Okazion: 2+1 Luks, 100% I Rikostruktuar (ish Ekspozita ) Parket Nga Brunes | Sistem

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte - tek ish ekspozita ) i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat ... 17/08/2019 16:42

98,000 Euro Super Mundesi: 2+1 me Ballkon me Tende ( 93m2 totale) (Mine Peza - Prokuroria) Parket | Pallat i Ri | i mobiluar nga BRUNES Mundesi Perfekte: 2+1 me Ballkon me Tende ( 93m2 totale) Investim 100% i Rikonst

Super Mundesi: 2+1 Me Ballkon Me Tende ( 93m2 Totale) (mine Peza - Prokuroria) Parket | Pa

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( te mine peza - prokuroria e tiranes) i mobiluar nga brunes luksi, shtruar me parket, me veshje dhe iz... 17/08/2019 16:42

77,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 83 m² 77.000 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt. 
Informacion

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 83 M² 77.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • siperfaqe: 83.1 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • apartamenti shitet... 17/08/2019 16:42

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

73,500 Euro 2+1+2 ballkone (QENDER- Rr. e Barrikadave) (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket Shitet Apartament 2 + 1 (68 m2 Neto - 72 m2 ne Total) tek Rruga e Barrikadave (Z

2+1+2 Ballkone (qender- Rr. E Barrikadave) (mundesi Parkimi) Hipotek E Rregullt | Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake dhe parket | pamje panoramike e paster | dritare... 17/08/2019 16:41

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m² 90.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut.Apartamenti ndo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 107 M² 90.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut.apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 107m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjen... 17/08/2019 16:38

95,000 Euro Mundesi e Mire: Shitet Apt 2+1+2WC (113 m2) tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspozita (BLLOK) me Hipotek Mundesi e Mire: Shitet Apt 2 + 1 + 2 WC (113 m2) tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspo

Mundesi E Mire: Shitet Apt 2+1+2wc (113 M2) Tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspozita (bllok) Me

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Mundesi e mire: shitet apt 2 + 1 + 2 wc (113 m2) tek lulishtja 1 maj - ish ekspozita (bllok) hipotek e rregullt | pjeserisht e mobiluar | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | mure te patinuara dhe me spote | shtruar me pllake cilesore | dritare ... 17/08/2019 16:23

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim