shiten apartamente te kthesa kamzes 

 Online 202 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 202 lexues | 7 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

90,000 Euro

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

72,000 Euro Shitet apartament 2+1 Ne Nje Nga Komplekset me Cilesore. Perballe Spitalit Amerikan 3, ne nje kompleks shume cilesor shitet apartament 2+

Shitet Apartament 2+1 Ne Nje Nga Komplekset Me Cilesore.

Vasil Shanto | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:59): Perballe spitalit amerikan 3, ne nje kompleks shume cilesor shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te kompleksit i cili sapo ka perfunduar dhe eshte i organizuar ne sallon te madh + kend kuzhine me vehte, dy dhoma...

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut, ne katin e 4 te nje pallati te ri

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Teleferikut.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:59): Shitet apartament 2+1 tek rruga e teleferikut, ne katin e 4 te nje pallati te ri 7 katesh me orientim nga jug-perendimi. apartamenti ka nje organizim shume te mira te dhomave te cilat shperndahen me njera tjetren nepermjet koridorit.perbehet nga 1 sa...

150,000 Euro Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim! Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planim

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (15:59): Tek rruga e elbasanit, prane ambasades amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullta, soxhorno + kend gatimi (ka nje dritare prane e cila mund te shfrytezohet gjate procesit te gatimi...

61,500 Euro Shitet apartament 2+1 perball Hilton Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues . Ka nje planimetri

Shitet Apartament 2+1 Perball Hilton

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:58): Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues . ka nje planimetri shume te mire, me 2 dhoma gjumi dhe nje sallon ndenje te bollshem dhe nje korridor, nje tualet me ajrim natyral. pronari ka bere investime shtese ne apartament si, kondi...

128,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m² 128.000 Euro (SELVIA) Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 4, 128 M² 128.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:57): Shitet apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhom...

85,000 Euro Shitet | Apartament 2+1 , 84 m2 , cmim 85000 euro te fusha e Aviacionit Shitet | Apartament 2+1 , 84 m2 , 85000 euro te fusha e Aviacionit. Apartamenti

Shitet | Apartament 2+1 , 84 M2 , Cmim 85000 Euro Te Fusha E Aviacionit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:57): Shitet | apartament 2+1 , 84 m2 , 85000 euro te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te viteve te fundit i cili eshte pjese e nje kompleksi pallatesh . eshte i perbere nga nje soxhiorno dhe dy dhoma gjumi , nje banjo , nje ball...

77,000 Euro Shitet super apartament 2+1 ne rr. Qemal Stafa, prane Oxhakut. Shitet super apartament 2+1 ne rr. Qemal Stafa, prane Oxhakut. Apartamenti ka nj

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Rr. Qemal Stafa, Prane Oxhakut.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:57): Shitet super apartament 2+1 ne rr. qemal stafa, prane oxhakut. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, ku organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi te vecuar, nje salle ndenje, 2 ballkone , 1 tualete. apartamenti disponon dokumentacion te rre...

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

90,000 Euro Mundesi (Ulet cmimi 8000 Eu) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar Okazion (Ulet cmimi 8000 Eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Paz

Mundesi (ulet Cmimi 8000 Eu) 2+1 I Madh - I Ri/ Afer Pazari Ri - Pallat I Ri/investim Nga

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:57): Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi perendim (me diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xha...

53,000 Euro Tirane, Shes, Apartament 1+1, kati 4, 100 m2, 53000 Euro (Kamez) Shitet apartament 2+1ne Kamez prane gjimnazit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Tirane, Shes, Apartament 1+1, Kati 4, 100 M2, 53000 Euro (kamez)

Kamez/Paskuqan | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:57): Shitet apartament 2+1ne kamez prane gjimnazit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballk...

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

81,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 81.000 Euro (Myslym Shyri) Shitet apartament 2+1 ne hyrje te Rruges Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 94

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 81.000 Euro (myslym Shyri)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:57): Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges don bosko. apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. organizimi: salloni i ndenjes, ambjneti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. ...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

70,000 Euro Super Okazion!!!! Apartament 1+1 tek Lidhja Shkrimtareve Apartament ne shitje 1+1 te Rruga e Kavajes.
Ndodhet ne katin e 2 banim te nje

Super Okazion!!!! Apartament 1+1 Tek Lidhja Shkrimtareve

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:56): Apartament ne shitje 1+1 te rruga e kavajes. ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues [ jo parafabrikat]. apartamenti ka nje planimetri shume te mire,ku shperndarja e dhomave behet me anen te korridorit,tualeti eshte me ajrosje natyrale,g...

61,500 Euro Super okazion! Shitet apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta Shitet apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta. Ka nje siperfaqe prej 73 m2, si d

Super Okazion! Shitet Apartament 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:56): Shitet apartament 2+1 tek pallati me shigjeta. ka nje siperfaqe prej 73 m2, si dhe nje ballkon i cili ka sip.extra. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me granil. ka nje planimetri shume te mire, me 2 dhoma gjumi dhe nje sal...

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1, kati 3, 92 m2 39000 Euro (Shkolla e Bashkuar) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Riza Cerova". Apartamenti ndodhet ne

Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 92 M2 39000 Euro (shkolla E Bashkuar)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (15:54): Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati i ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. ...

29,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 50m2 te zona Astire Tek 2 palmat pallati esh

Shitet Apartament 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (15:51): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 50m2 te zona astire tek 2 palmat pallati eshte ne faze ndertimi momentalisht ne katin e 4, pallati eshte 8 kate dhe apartamenti ndodhet ne katin e 6 per me shum informacion kontaktoni...

Mobilimi:Bosh

29,000 Euro

71,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:46): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit te thate • informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 82 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tualet...

58,000 Euro Shitet| Apartament 2+1 , siperfaqe 71 m2 , 58000 euro ne gjirin e Lalzit Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dykateshe ne zonen turistike te

Shitet| Apartament 2+1 , Siperfaqe 71 M2 , 58000 Euro Ne Gjirin E Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres (22.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:46): Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dykateshe ne zonen turistike te gjirit te lalzit dhe eshte pjese e nje kompleksi turistik i bere vitet e fundit. ka dy dhoma gjumi dhe nje soxhiorno si dhe nje ballkon te madh. zona eshte me nje infrast...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

100,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 100.000 Euro (Rruga Zenel Baboçi) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Zenel Baboçi" prane Qendres . Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 90 M² 100.000 Euro (rruga Zenel Baboçi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:45): Shitet apartament 2+1 tek rruga "zenel baboçi" prane qendres . apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri (ndertuar ne vitin 2017). apartamenti ka siperfaqe totale prej 90 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gati...

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

128,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 128 m² 128.000 Euro (Selvia) Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 128 M² 128.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:45): Shitet apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhom...

63,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L 63000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme lehtesishte te mobilueshme,ndodhet prane pallatit vila l dhe disponon dokumentacion t... (Premium 15.10.2019)

45,000 Euro

Shitet apartament 1+1+ballkon (60 m2) ne ali dem (rr. bajo topulli-kmy) me hipoteke te rregullt | mobilim cilesor | shtruar me pllake | ndricim perfek... (Premium 18.12.2019)

81,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

47,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

26,000 Euro Tirane, shes gasoniere, Kati 1, 40 m² 26.000 Euro (Ali Demi) Gasonierja eshte e pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi

Tirane, Shes Gasoniere, Kati 1, 40 M² 26.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:45): Gasonierja eshte e pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi gasonieren: • kati 1 • siperfaqja : 40 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. gasonierja eshte e mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes me amb...

70,000 Euro shitet SUPER 2+1 102 M2 pran bar oslo 70000 euro apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira t

Shitet Super 2+1 102 M2 Pran Bar Oslo 70000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.07.2019 (15:45): Apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira te bollshme te pershtatshme per nje familje te madhe ka orjentim nga lindja per personat qe u pelqen djelli i mengjesit.disponon nje depo dhe dy dhoma te bollshme....

75,000 Euro 2+1+Ballkon (79 m2) Don Bosko (Vizioni) Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim i Ri | Kondicioner Inverter Shitet Super Apartament 2+1+Ballkon (79 m2) prane Kompleksit Vizion (Don Bosko)

2+1+ballkon (79 M2) Don Bosko (vizioni) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim I Ri | Kondicione

Don Bosko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:45): Shitet super apartament 2+1+ballkon (79 m2) prane kompleksit vizion (don bosko) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim + pajisje elektroshtepiake te reja | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | dritare ...

90,000 Euro Mundesi (Ulet cmimi 8000 Eu) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar 2+1 i Madh - I Ri/ afer Pazari Ri - Pallat i ri/investim Nga BRUNES- i Mobiluar Okazion (Ulet cmimi 8000 Eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i Madh - I Ri/ afer Paz

Mundesi (ulet Cmimi 8000 Eu) 2+1 I Madh - I Ri/ Afer Pazari Ri - Pallat I Ri/investim Nga

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:44): Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi perendim (me diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xha...

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ... (Premium 09.08.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne rrugen tefta tashko pran pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati 9katesh me ashensor. punime te reja... (Premium 21.07.2019)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati i ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92... (Premium 07.03.2020)

75,000 Euro

2+1+ballkon (79 M2) Don Bosko (vizioni) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim I Ri | Kondicioner Inverter

Don Bosko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+ballkon (79 m2) prane kompleksit vizion (don bosko) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobil... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 108.64m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri i perfunduar,apartamenti dispon 2 dhoma gjumi,2 banjo... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

99,000 Euro Ap, 2+1+2, Shitet OKAZION Shitet Apartament.
2+1+2.
Me punime cilesore.
E investuar me parket.
Pjeseri

Ap, 2+1+2, Shitet Okazion

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:44): Shitet apartament. 2+1+2. me punime cilesore. e investuar me parket. pjeserishte e mobiluar. orjentim jug perendim. me certifikate pronesie. kati i 5-te. pallat me ashensor. rruga panorama. ngjitur me hipoteken e tiranes. apartamenti ka si...

76,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen “Emin Harizaj”, tek fusha “Ali Demi”.

Shitet Apartament 2+1 Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:44): Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen “emin harizaj”, tek fusha “ali demi”. apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi te perfshire, nje dhome gjumi, tualetin dhe ballkon te bollshem. aktualisht po kry...

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

73,000 Euro Shitet apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk ! Shitet apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne Fresk ! Apartamenti ndo

Shitet Apartament 3+1, 138 M2, 73000 Euro Me Hipoteke Ne Fresk !

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:44): Shitet apartament 3+1, 138 m2, 73000 euro me hipoteke ne fresk ! apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka planimetri te rregullt dhe te mire organizuar. pllakat, hidrosanitaret, dyert dhe lyerjet jane te ...

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1 në Shkozë, Dajt.

Apartamenti ka një hapësirë të o

Shitet Apartament 2+1

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (15:44): Shitet apartament 2+1 në shkozë, dajt. apartamenti ka një hapësirë të organizuar një sallon ndjenje me ambjent gatimi të përfshirë, 1 dhomë gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone të bollshëm. i gatshëm për banim. karakteristikat e apar...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

174,000 Euro Shitet 3+1 te kompleksi dinamo, afer olimpikut. Me vendodhje tek Rruga Muharrem Butka, Kopshti Botanik, Tirane.
Apartamenti org

Shitet 3+1 Te Kompleksi Dinamo, Afer Olimpikut.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (15:43): Me vendodhje tek rruga muharrem butka, kopshti botanik, tirane. apartamenti organizohet ne 3+1, me siperfaqe totale 164 m2. shitet pjeserisht i mobiluar. ...

125,000 Euro Papafingo ne shitje tek Fresku! Shitet papafingo 3+1 ne zonen e Freskut. Papafingo ndodhet ne kat te 6-te te nje

Papafingo Ne Shitje Tek Fresku!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
257.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (15:43): Shitet papafingo 3+1 ne zonen e freskut. papafingo ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati me ndertime mjaft cilesore. ka hapesira te bollshme me siperfaqe 257 m2. eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno e madhe, 2 tualete dhe 1 verande prej 11...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

115,000 Euro Shitet Vile ne Peze Shitet Vile ne Peze prane fshatit, e pershtatshme per biznes si agro-turizem pas

Shitet Vile Ne Peze

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (15:43): Shitet vile ne peze prane fshatit, e pershtatshme per biznes si agro-turizem pasi zona permbush te gjitha kriteret. mund te sherbeje dhe per banim, apo destinime te tjera, vjen me nje cmim mese te mire per zonen dhe perspektiven qe ka. vila ka dy ...

105,000 Euro Shitet apartament 2+1+ garderobe. Rruga Jordan Misja. Mos e humbisni rastin te beni tuajin kete SUPER apartament, me kushte super te m

Shitet Apartament 2+1+ Garderobe. Rruga Jordan Misja.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (15:43): Mos e humbisni rastin te beni tuajin kete super apartament, me kushte super te mira, e te projektuar dhe mobiluar me arkitekt ne forme te vecante. parket, termoizolim, kondicioner, dekor i posaçem dhe çdo cilesi tjeter e komoditetit bashkekohor, du...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim