shiten banesa ne tetov

 Online 114 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 19/09/2020 23:53... Lexo detajet..

70,000 Euro

70,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek porcelani (prane tv klan) super apartament i organizuar ne menyre perfekte . apartamenti eshte i investura. ka 2 dhoma gjumi me strukture mjaft te mire, dhome ndenje te madhe dhe 2 banjo. apartamenti ka orienti... 19/09/2020 19:35... Lexo detajet..

79,000 Euro

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 20/09/2020 09:35... Lexo detajet..

55,000 Euro

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë big market. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 20/09/2020 08:48... Lexo detajet..

125,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje ne afersi te Kika2 Shitet apartament 2+1 me 2 tualete dhe verande.
Apartamenti ndodhet ne nje nga

125,000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
137 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 tualete dhe verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim te larte urban. ndodhet ne njebpallat me kapote dhe dritare te ne pvc dopioxham. siperfaqe totale 137m², e brendshme 127m² orientimi: veri/veri-per... 20/09/2020 10:38... Lexo detajet..

160,000 Euro
Ne BLLOK ( Petro Nini ) Apt 2+1+2 WC me 3 Ballkone (115m2) me sistem CHILLER i INVESTUAR ( Kati 9 - Pallat i RI) Apartament Gjigand ne SHITJE : ne BLLOK ( te Petro Nini) - 2+1 me 2 WC me 3 Ball

160,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor | pajisur me ashensor | kati 9-te - jo i fundit | jepet i mobiluar dhe i investuar | shtruar me park... 20/09/2020 10:28... Lexo detajet..

79,000 Euro
Kristal Center (Komune) Shitet Apt 2+1 Pjeserisht i Mobiluar, Mundesi Perfekte | Ashensor | Parket Tek Kristal Center (Komune) Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar, Nje Mun

79,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 20/09/2020 09:35... Lexo detajet..

95,200 Euro Shitet, Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu,Tirane. Pro+16429
Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit.
I

95,200 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati 6 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ba... 20/09/2020 09:25... Lexo detajet..

190,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Kosovareve / Prane Nobis Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo perfunduar me cile

190,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo perfunduar me cilesi te larte ndertimi , i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe 2 ballkone. per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.... 20/09/2020 09:17... Lexo detajet..

230,000 Euro APART I RRALLE: 2+1+2wc Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT, (TRIBECA) INVESTIM Marramendes + Post Parkimi APARTAMENT I RRALLE: 2+1+2WC Pallat i Ri ne Zemer te BLLOKUT vendodhje fantasti

230,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament i rralle: 2+1+2wc pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m planimenti fantastike, ndricim fantastik dhe qetesi abs... 20/09/2020 09:04... Lexo detajet..

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

64,900 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 20/09/2020 08:51... Lexo detajet..

65,800 Euro Shitet 2+1 (Rruga 5 Maji) - Pallat i Ri I Vitit 2020 - Dorezohet I Perfunduar Me Parket + Hipoteke Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri I Vitit 2020 .- Ndertimi Eshte 90% Ne Perf

65,800 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazhi rruga 5 maji * apartamenti dorezohet i perfunduar plotesisht me parket, suvatime lyerje, dy... 20/09/2020 08:51... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet,Super Apartament 1+1,Bulevardi i Ri,Unaza e Re Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

55,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë big market. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 20/09/2020 08:48... Lexo detajet..

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane (... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje ... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

74,000 Euro

Super Cmim ,apartament 1+1 Ne Shitje Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e bllokut ,ne rrugen sami frasheri .nje nga zonat elitare te qytetit te tiranes ,shum prane liqenit artificial . apa... (Premium 24.09.2020)

60,000 Euro SHITET APARTAMENT NE GOLEM, DURRES Shitet apartament ne Golem, Durres.
Apartamenti esht 100 metra nga deti, nga pe

60,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.72 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament ne golem, durres. apartamenti esht 100 metra nga deti, nga pedonalia e golemit edhe nga gjith lokalet, ka siperfaqe 77 metra katror edhe ndodhet ne katin e 1 te nji pallat 6 kate. ... 20/09/2020 08:42... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Bajram Curri, Tirane PRI+ 10416 Apartamenti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri, Informacion mbi apartamentin:

70,000 Euro

Laprake | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

... 20/09/2020 08:41... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet,Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik,Tirane PRI+17236 •Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e zonen e Kopshtit Zoologjik. •Inf

68,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

•apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e zonen e kopshtit zoologjik. •informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 1 i nje pallati 4 katesh • siperfaqja e apartamentit : 76 m2 . • orientim: veri-lindje• dokumentacioni: me hipo... 20/09/2020 08:41... Lexo detajet..

96,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tirane, AL16986 Apartamenti ndodhet tek Brryli, Tirane.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipe

96,000 Euro

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet tek brryli, tirane. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 102 m2. • kati i 7 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 2 ballkone. cilesime ... 20/09/2020 08:41... Lexo detajet..

97,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Brryli, Tirane AL16091 Apartamenti ndodhet ne zonen e Brrylit.
Informacione mbi apartamentin :
• Si

97,000 Euro

Brryli | Tirane (1.24 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e brrylit. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 108 m2. • kati i 6 banim. • organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi. • 2 tualete. detaje te tjera : • i investuar.... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

68,000 Euro 2+1+Kuzhine Vec+Ballk. - (94m2 NETO) Investuar Nga Zeroja, 100% I Ri (Kupola- Don Bosko) Ne Shitje Apartament (94m2neto te brendhsme) 2+1me Kuzhine Me Vete +Ballkon NE P
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Ne shitje apartament (94m2neto te brendhsme) 2+1me kuzhine me vete +ballkon ne pallat ekzistues kati 4- palalt 5 katesh- investuar nga zeroja, 100% i ri- ne zone midis zogut te zi dhe don boskos( te cerdhja- kupola )- fiks ideale per investim per tu ... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane PRI14302 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit . 
• Informacion

85,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit . • informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 2 i nje pallati 6katesh • siperfaqja e apartamentit : 110 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifikate p... 20/09/2020 08:40... Lexo detajet..

175,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Shitet, Apartament 2+1 Rruga e "Kosovarëve", Tiranë.

Apartamenti

175,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet, apartament 2+1 rruga e "kosovarëve", tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, 1 ballkon, totalisht i investuar, pallat i ri, orientimi: jug0-lindje. disponon certifikatë pronësie,... 20/09/2020 08:03... Lexo detajet..

41,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne Fresk Shitet Apartament 1+1 me sip,60m ne katin e 4 banim ne nje pallat te ri 6 katesh

41,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (118.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 me sip,60m ne katin e 4 banim ne nje pallat te ri 6 katesh me ashensore dhe teper cilesore.apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe pamje te lire,orientimi e ka jug perendim.ndodhet mbrapa restorant freskut afer ana market. ... 20/09/2020 06:27... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim lindje ... (Premium 24.11.2020)

135,000 Euro

[size=25][/size]shitet apartamenti unik 2+1, 115m2 ( komuna e parisit - perballe kika 2) - me planimetri dhe orientim perfekt) - e investuar deri ne d... (Premium 18.12.2020)

107,000 Euro 2+1+Bllk (123 M2) Ne Don Bosko (Ferrari) I Investuar Dhe Mobiluar Se Fundmi ** Ka mundesi per blerje GARAZHDI Ne Shitje Apartament 2+1+Ballkon (123 M2) Ne Don Bosko (Hotel Ferrari) Zone Fant
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | mundesi per blerje garazhdi ** | ndricim me spote led | kondicioner dhe cdo pajisje e re | grila nga ... 20/09/2020 00:51... Lexo detajet..

350,000 Euro Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke+ Godine 1 katshe

Godina ka 3 kate, cdo

350,000 Euro

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. mundesi shume e mire per zhvillim biznesi. me rruge deri tek dera. prona eshte e paisur me dok... 20/09/2020 00:31... Lexo detajet..

82,000 Euro NEW AP. 2+1+2Ballkone - Fiks tek SHKOLLA E BALETIT - Rr. Elbasanit (+~70 Tarace/Verande te shfrytezueshme) Shitet ne Ap. i rikostruktuar me Studio Italiane dhe nga BRUNES 2+1+2 Ballkone (

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 19/09/2020 23:53... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet apartament me prespektiv investimi Shitet apartamenti me HIPOTEK ne zonen e Yzberishtit pran KMY ne rrugen Loni Lig

63,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qarkullimin ne tirane nepermjet urbanit qe ka staciojni pran pallatit. apartamenti sipas planimetrise ... 19/09/2020 23:22... Lexo detajet..

160,000 Euro

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor ... (Premium 31.12.2020)

54,500 Euro

Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nj... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 1+1, Medrese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

apartamenti ndodhet tek medreseja prane farmacis nr.10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 72m2. • kati 7. organizimi : • ambient... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

80,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1 Me Hipoteke,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamen... (Premium 24.06.2021)

350,000 Euro

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2021)

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

280,000 Euro

💥shitet Apartament 3+1/blloku💥

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣shitet apartament ▪️apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 si dhe verande me nje siperfaqe prej 100m2. ▪️ndodhet ne katin e trete... (Premium 21.09.2020)

Mobilimi:Bosh

280,000 Euro

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra) FUTURE HOME - Integrity
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizi... (Premium 27.09.2020)

300,000 Euro

⚜️okazion/ Super Duplex Ne Shitje⚜️

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
174.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxito... (Premium 04.10.2020)

190,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Maria
2+1 Dhoma|Sallon
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament luksoz te komuna e parisit prane lulishtes! apartament i investuar dhe i mobiluar me shume klas dhe elegance. apartamenti ka n... (Premium 17.10.2020)

80,295 Euro

💥apartament 2+1+2 Ne Shitje Me Super çmim Okazion Ne Kompleks Te Ri💥

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
101.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

⚜️shitet apartament 2+1+2 ne komples te ri pallati.⚜️ 🔅apartamenti ndodhet ne katin e shtate te kompleksit . 🔅ka nje siperfaqe total... (Premium 24.09.2020)

Mobilimi:Bosh

80,295 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga s... (Premium 25.09.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

38,500 Euro 1+1 (2 Luanet - FRESK) Super Cilesor (Pallat i Sapo Ndertuar) Dokumentacion i Rregullt | Sistem Hidroizolimi & Termoizolimi | Pamje Fantastike Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug - Veri

Q1584

Sip. Tota
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokumenta ... 19/09/2020 22:39... Lexo detajet..

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

39,550 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 19/09/2020 22:38... Lexo detajet..

44,900 Euro OKAZION (670 €/m2) 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI (Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

44,900 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 19/09/2020 22:38... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim