shiten shtepi ne misto mame 

 Online 153 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 153 lexues | 0 njoftime ne pritje
66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 3 te nje pallati te mire ... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

114,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1+garazh,liqeni I Thate,tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 83.5 m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

114,000 Euro

111,000 Euro
SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT, I PABANUAR  Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek Magneti,

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti, korr... 23/02/2020 11:42... Lexo detajet..

41,000 Euro
Okazion!!! Shitet apartament 1+1 ne Laprake. Apartament per shitje 1+1 ne Laprake prane shkolles Aleks Buda. Hyrje e bollshme

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake.

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament per shitje 1+1 ne laprake prane shkolles aleks buda. hyrje e bollshme me kubature te rregullt. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 3-te te nje pallati egzistues. vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon lehtesira te shumta, staci... 23/02/2020 11:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,000 Euro

38,500 Euro
SHES SUPER APARTAMENT  1+1 TE ARREDUAR NE MENYRE MODERNE, TEK ARDENO, ME MOBILIM TE PERFSHIRE Shes apartamentin 1+1 tek Ardeno, totalisht te arreduar ne menyre moderne, me mo

Shes Super Apartament 1+1 Te Arreduar Ne Menyre Moderne, Tek Ardeno, Me Mobilim Te Perfsh

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shes apartamentin 1+1 tek ardeno, totalisht te arreduar ne menyre moderne, me mobilimin te pershire ne cmim. apartaenti organizohet nga salloni, kuzhina, nje dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e trete me ashensor dhe dispo... 23/02/2020 11:41... Lexo detajet..

36,000 Euro Shitet apartament sp 55 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2.
Adresa: Misto Mame .Ti

Shitet Apartament Sp 55 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2. adresa: misto mame .tirane. cmimi 36.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 23/02/2020 11:39... Lexo detajet..

28,500 Euro Shitet Apartament 1+1 56m2 tek Newz 24 Shitet Apartament 1+1 56.m2 Tek Newz 24, prane ish uzinës! 
Apartamenti eshte

Shitet Apartament 1+1 56m2 Tek Newz 24

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 56.m2 tek newz 24, prane ish uzinës! apartamenti eshte ne kate te 3-te banimi me adhensor! eshte i perbere nga sallon+dhome gjumi, qe te dyja dhomat kane dalje ne ballkon+tualet+ballkoni. pallati i ri,edhe me parking! ... 23/02/2020 11:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

28,500 Euro

34,000 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE....AP.1+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4...

Super Okazion Tek Unaza E Re....ap.1+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 11:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

34,000 Euro

48,500 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...AP.2+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6...

Super Okazion Tek Unaza E Re...ap.2+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 11:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,500 Euro

56,000 Euro Shitet super apartament 2+1+Verand te Blv i Ri afer Ysberisht. Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Super Apartament 2+1+verand Te Blv I Ri Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit. perbehet nga nje sallon i ,guzhina,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. punimet e brendshme jane bere vete jashte firmes ndertuese. dyer drita... 23/02/2020 11:32... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION super apartament ne vasil shanto  Shitet apartament ne vasil shanto 1+1 60 m2. Apartamenti eshte pjeserishte e mob

Okazion Super Apartament Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne vasil shanto 1+1 60 m2. apartamenti eshte pjeserishte e mobiluar. pallat i ri me ashensor kati i pare banimi. cmimi 55.000€... 23/02/2020 11:21... Lexo detajet..

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

265,000 Euro

Dupleksi eshte i pozicionuar ne qender te tiranes. informacion i pergjithshem: • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit 159 m2 •... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

265,000 Euro

99,275 Euro Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, Cmimi i Diskutueshem!! Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne D

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Kompleksin Residencial ‘fiori Di Bosco’, Cmimi I Diskut

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim. organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 1 tualet d... 23/02/2020 11:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,275 Euro

90,800 Euro Apartament 2+1 Rezidenca ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.Cmimi i Diskutueshem Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne D

Apartament 2+1 Rezidenca ‘fiori Di Bosco’, Ne Don Bosko Kulla E Edil Al.cmimi I Diskut

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 95.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete d... 23/02/2020 11:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,800 Euro

110,000 Euro Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos. Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos.
Apartamenti disponon sipe

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Zonen E Vasil Shantos.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e vasil shantos. apartamenti disponon siperfaqe totale 123 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim mundesi shfrytezimi tarrace. organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantast... 23/02/2020 11:17... Lexo detajet..

66,000 Euro Shiten apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres. Shiten apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres.
Apartamentet ndodhen ne katin e

Shiten Apartamene 1+1 Rruga Taulantia, Durres.

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shiten apartamene 1+1 rruga taulantia, durres. apartamentet ndodhen ne katin e 5 i 1 etj banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 82 m2 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. me hip... 23/02/2020 11:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

68,400 Euro Shiten apartamente 2+1 Rruga Taulantia Durres Shiten apartamente 2+1 Rruga Taulantia, Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e

Shiten Apartamente 2+1 Rruga Taulantia Durres

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shiten apartamente 2+1 rruga taulantia, durres. apartamenti ndodhet ne katin e 1, 3, 18 banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 85.4m2 118 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni... 23/02/2020 11:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,400 Euro

125,500 Euro Shitet Super 3+1 Fiore Di Bosko Cmimi i Diskutueshem Shitet apartament 3+1 ne katin e 1 banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e a

Shitet Super 3+1 Fiore Di Bosko Cmimi I Diskutueshem

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 3+1 ne katin e 1 banimi, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko. apartamenti disponon sipe... 23/02/2020 11:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

125,500 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 Sheshi Willson. Shitet apartament 1+1 Sheshi Willson.
Informacion mbi apartamentin: Kati 4 i nj

Shitet Apartament 1+1 Sheshi Willson.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 sheshi willson. informacion mbi apartamentin: kati 4 i nje godine 5 kateshe, siperfaqe 45.7 m2, 1 dhome gjumi nje dhome ndenje , me certifikate pronesie. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. detaje te tje... 23/02/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

85,000 Euro Shitet Super Okazion!! Apartament 2+1 Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara tek Komuna e Parisit.
A

Shitet Super Okazion!! Apartament 2+1 Komuna E Parisit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara tek komuna e parisit. apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 107, ndodhet ne katin e 4 teknik ose i 3 banim dhe ka orientim lindje. eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje-gatimi te perb... 23/02/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

76,000 Euro Super Okazion!! Apartament 2+1 Fiori Di Bosko Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre aks

Super Okazion!! Apartament 2+1 Fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko. apartamenti disponon siperfaqe totale: 91 m2 ... 23/02/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

155,000 Euro Shitet Super apartament dupleks në zonën e Freskut Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut.
Aparta

Shitet Super Apartament Dupleks Në Zonën E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
430.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament dupleks në zonën e freskut pranë restorant freskut. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 276.4 m2 dhe është i organizuar si në ... 23/02/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

155,000 Euro

59,900 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2+2 BALLKONE, TEK RESTORANT FRESKU Okazion! Shitet Aparament 2+1+2+2 ballkone vetem 100m larg restorant Freskut tek

Okazion! Shitet Apartament I Mobiluar 2+1+2+2 Ballkone, Tek Restorant Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion! shitet aparament 2+1+2+2 ballkone vetem 100m larg restorant freskut tek pasticeri melisa. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte 115m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, ... 23/02/2020 11:02... Lexo detajet..

60,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE FRESK Jepet apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Rrugen e Teleferikut ne Fr

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e teleferikut ne fresk ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt edhe ne gjendje te mire. apartam... 23/02/2020 11:01... Lexo detajet..

70,000 Euro Shiten super okazione.... Po kerkoni apartamentin tuaj ideal...
-1+1
-2+1
-3+1
Kemi opsione per ju ne

Shiten Super Okazione....

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Po kerkoni apartamentin tuaj ideal... -1+1 -2+1 -3+1 kemi opsione per ju ne c'do cep te kryeqytetit, pershtatur sipas kerkesave dhe buxhetit tuaj. zonat: -blloku -komuna e parisit -kodra e diellit -sheshi willson -liqeni/liqeni i thate -... 23/02/2020 10:55... Lexo detajet..

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Pranë Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

77,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

66,900 Euro Super Apartament 2+1 i Rikonstruktuar 100% ne Ali Dem (Rr. Kryesore) Parket dhe Cdo Gje e RE SUPER !!  APARTAMENT 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investim

Super Apartament 2+1 I Rikonstruktuar 100% Ne Ali Dem (rr. Kryesore) Parket Dhe Cdo Gje E

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket ) /super pamje pergjate fushave te ali demit /zona ofron parkim / mundesi investimi per lenje me qira... 23/02/2020 10:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

130,000 Euro 💥Super Okazion! Shitet 4+1 te rr.Elbasanit ULET CMIMI NGA 170.000 NE 130.000
Super Okazion. Shitet nen cmimin e references

💥super Okazion! Shitet 4+1 Te Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
197.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi nga 170.000 ne 130.000 super okazion. shitet nen cmimin e references. shitet apartamenti ne zonen me te mire te tiranes, ne rrugen e elbasanit nen cmimin e references. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ... 23/02/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

78,000 Euro Shitet super okazion prane Eleonores. Kodra e Dielit, prane fondacionit Eleonor,
Shitet apartament 2+1, 100 m2.
Apar

Shitet Super Okazion Prane Eleonores.

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kodra e dielit, prane fondacionit eleonor, shitet apartament 2+1, 100 m2. apartamenti eshte i super mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 3. me hipoteke.... 23/02/2020 10:41... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim