shitet apartament 2 1 ne fresk 

 Online 166 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 166 lexues | 15 njoftime ne pritje
84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

42,000 Euro
Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi. Shitet apartament 1+1 ne zone e Ali Demi-t prane shkolles Kushtrimi i Lirise. Hy

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zone e ali demi-t prane shkolles kushtrimi i lirise. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. totalisht e investuar dhe rikonstruktuar. suvatime dhe rifinitura te reja. orientimi veri-jug ben qe apartamenti te kete drite... 09/04/2020 19:12... Lexo detajet..

34,000 Euro
SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21! Apartament 1+1 per vetem 34.000 euro! Apartament me siperfaqe 44.8 m2, me orientim veri-perendm. Sa hyn ne apartament

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21! Apartament 1+1 Per Vetem 34.000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me siperfaqe 44.8 m2, me orientim veri-perendm. sa hyn ne apartament ne te djathte eshte i pzicionuar tualetime tej eshte i pozicionuar kendi i gatimt dhedhoma e ndenjes e cila ka akses edhe ne llozhen e apartamentit. apartamenti ka nje si... 09/04/2020 19:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

34,000 Euro

125,000 Euro
21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 09/04/2020 18:29... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 09/04/2020 18:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

45,500 Euro OKAZION!!!1 Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Okazion!!!1 Shitet Apartament 1+1 Tek Rezidenca Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 70 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesu... 09/04/2020 18:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,500 Euro

61,000 Euro Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pare* Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pa

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 09/04/2020 18:10... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet,SUPER Apartamenti 2+1,Kompleksi Green City Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësor

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja totale : 105.8 m2 . apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhomat e gjumit... 09/04/2020 18:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 09/04/2020 18:02... Lexo detajet..

16,000 Euro  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 56 m² e organizuar në kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. shitet me çmimin prej 16 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në p... 09/04/2020 17:33... Lexo detajet..

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

60,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MISTO MAME Apartamenti ndodhet ne zonen e Kombinatit, shume prane Kompleksit Cabej. Apartam

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kombinatit, shume prane kompleksit cabej. apartamenti ka nje siperfaqe prej 118m2. eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenje, kend gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe tualet. ndodhet ne katin e peste te nje pa... 09/04/2020 17:19... Lexo detajet..

55,000 Euro Yzberisht shitet apartament 2+1 Shitet apartament 2+1., i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati cilesor. Apart

Yzberisht Shitet Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1., i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati cilesor. apartamenti ka siperfaqe te pklote , me hapesira te rregullta kuadratike i thjeshte per mobilim . planimetri e rregullt. orientim juglindje. per kete dhe prona te tjera na k... 09/04/2020 17:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

59,999 Euro SUPER OKAZION!!  Shitet apartament 2+1 Yzberisht Shitet Super Apartament 2+1 Yzberisht tek KMY i pademtuar nga termeti super i mo

Super Okazion!! Shitet Apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 yzberisht tek kmy i pademtuar nga termeti super i mobiluar super i investuar dhe shume komod. shitet i mobiluar. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmim okazion!!!... 09/04/2020 17:10... Lexo detajet..

59,000 Euro OKAZION 2+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT Shitete apartament, ndodhet në zonën e Yzberishtit,prane Ecco Market • Infor

Okazion 2+1 Me Hipoteke Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitete apartament, ndodhet në zonën e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqa e apartamentit : 95 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi ... 09/04/2020 17:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

44,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Rruga Besim Alla 44000 euro Shitet apartament 2+1 tek Rruga Besim Alla Kompleksi Derveni
Aprtamenti ndodhet

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Besim Alla 44000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga besim alla kompleksi derveni aprtamenti ndodhet ne katin e 5 banim , siperfaqe totale 76 m2 . organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare... 09/04/2020 17:07... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet,  apartament 2+1+BLK Kati 3, 113 m² 155.000 Euro (Ish Ekspozita) Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Ekspozites tek Trendafili I Bardhe.
Informac

Shitet, Apartament 2+1+blk Kati 3, 113 M² 155.000 Euro (ish Ekspozita)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish ekspozites tek trendafili i bardhe. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqe 115 m2. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. ... 09/04/2020 17:01... Lexo detajet..

170,000 Euro SUPER OKAZION !!!! Vile 2 Kateshe Gjiri Lalzit Vala Mar Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozi

Super Okazion !!!! Vile 2 Kateshe Gjiri Lalzit Vala Mar

Gjiri i Lalzit | Durres (18.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
423.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 2 kateshe ne rezidencen vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit. kompleksi “vala mar residence” po ndertohet ne nje zone elitare te detit adriatik, prane gjirit te lal... 09/04/2020 16:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

115,000 Euro Shitet Apartament. 2+1 ne Rr.Trandafili i bardhe afer kopshtit botanik Tirane Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe ndertimi 106 m2 ne rrugen Trandafili i bardhe

Shitet Apartament. 2+1 Ne Rr.trandafili I Bardhe Afer Kopshtit Botanik Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe ndertimi 106 m2 ne rrugen trandafili i bardhe,prane rezidences "kodra e diellit" nje nga zonat me te preferuara te tiranes, zone e qete dhe komforte. apartamenti ndodhet ne pallat i ndertuar se fundmi ne katin e dyt... 09/04/2020 16:24... Lexo detajet..

102,000 Euro Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2 afer me Gji

Shitet Aprtament 2+1 Ne Rrugen 4 Deshmoret Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 deshmoret me sipefaqe totale 105 m2 afer me gjimnazin partizani ne tirane.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. aprtame... 09/04/2020 16:21... Lexo detajet..

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

49,000 Euro Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor ( ME HIPOTEKE ) NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 09/04/2020 16:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

35,000 Euro Shitet shtepia ne astir 1+1  me hipotek  Shitet apartamenti ne astir perball vila l,shtepia eshte 55m2 e mobiluar,me hipo

Shitet Shtepia Ne Astir 1+1 Me Hipotek

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartamenti ne astir perball vila l,shtepia eshte 55m2 e mobiluar,me hipotek te perfunduar. ndodhet ne katin e 3dhe eshte ne gjendje shume te mir .na kontaktoni ne numrin e meposhtem ... 09/04/2020 16:03... Lexo detajet..

19,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa e apartament

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Gafurr MuÇo, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen gafurr muço, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organizuar në dhomë gjumi, kuzhinë dhe tualet. apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një palati me 3 kate. shitet me çmimin prej 19 000 €/t... 09/04/2020 15:45... Lexo detajet..

79,000 Euro Shitet apartament ne bllok afer Ami Event Hyrje komplet e rikonstruktuar, ne nje zone shume te mire si per investim dhe ba

Shitet Apartament Ne Bllok Afer Ami Event

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Hyrje komplet e rikonstruktuar, ne nje zone shume te mire si per investim dhe banim, hapsire e regullt dhe hyrje me diell. pallat egzistues kati i 2.... 09/04/2020 15:34... Lexo detajet..

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 55,000 € Id: Plus15006

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

55,000 Euro

Apartament Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir ne rrugen mikel maruli. apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te mireadministruar, eshte i or... (Premium 15.04.2020)

40,000 Euro SHITET SHTËPI PRIVATE NË TOSHKËZ, LUSHNJE Shitet shtëpi private në fshatin Toshkëz, Lushnje.
Ka sipërfaqe 130 m² e o

Shitet ShtËpi Private NË ToshkËz, Lushnje

Zone Periferike | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtëpi private në fshatin toshkëz, lushnje. ka sipërfaqe 130 m² e organizuar në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë, sallon, 2 ballkone, tualet. shitet me çmimin prej 40 000 €/total. pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na k... 09/04/2020 15:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

40,000 Euro OKAZION!! SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Apartamenti ka sipërfaqe 93

Okazion!! Shitet Apartament 3+1 NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
3+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në lagjen loni dhamo, lushnje. apartamenti ka sipërfaqe 93 m² me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i organizuar në sallon, kuzhinë dhomë pritje, dhomë gjumi, 2 ballkone dhe tualet. ndodhet në katin e 5 në k... 09/04/2020 15:34... Lexo detajet..

42,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Apartamenti ndodhet përball Planet Bar. Është në katin e 8-të të një pall

Shitet Apartament 2+1 NË Lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet përball planet bar. Është në katin e 8-të të një pallati 10-katësh, ka administrim të rregullt, ashensor si dhe disponon dokumentacion të plotë hipotekor. apartamenti organzohet në sallon, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 2 b... 09/04/2020 15:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim