shitet banese ne tetove 2018 

 Online 141 lexues | 27 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 141 lexues | 27 njoftime ne pritje
110,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 3 te nje pallati te mire ... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

114,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1+garazh,liqeni I Thate,tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 83.5 m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

114,000 Euro

127,500 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parsit, Tirane, PRI14694 Apartamenti eshte i pozicionuar tek Kompleksi Kika 2. Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parsit, Tirane, Pri14694

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 97.8 m2 . • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi : • salloni i ndenjes • ambjent... 23/02/2020 15:02... Lexo detajet..

44,000 Euro
SUPER SUPER SUPER OKAZION TEK FRESKU...AP..2+1...! SUPER SUPER OKAZION TEK FRESKU...!!!
Shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e 3.

Super Super Super Okazion Tek Fresku...ap..2+1...!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super super okazion tek fresku...!!! shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e 3... apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, prane qesarakes, me punime shum cilesore...!!! shitet ne kosto, nxitoni mos e humbisni kete rast...!!! per m... 23/02/2020 14:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

155,000 Euro
Shitet, apartament 2+1+BLK Kati 3, 113 m² 155.000 Euro (Ish Ekspozita) Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Ekspozites tek Trendafili I Bardhe.
Informac

Shitet, Apartament 2+1+blk Kati 3, 113 M² 155.000 Euro (ish Ekspozita)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish ekspozites tek trendafili i bardhe. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqe 115 m2. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. ... 23/02/2020 13:57... Lexo detajet..

89,565 Euro Shitet super apartamentin 2+1 tek square 21.zona e 21 dhjetorit.rruga e kavajes:okazion Shitet super apartamentin 2+1 te square 21 
Zona e 21 dhjetori 
Rruga e Kavaj

Shitet Super Apartamentin 2+1 Tek Square 21.zona E 21 Dhjetorit.rruga E Kavajes:okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartamentin 2+1 te square 21 zona e 21 dhjetori rruga e kavajës nje super mundesi banimi dhe investimi kati 8 jo i fundit siperfaqja 85,3 m2 cmimi 1050 € m2 cmimi total: 89565€ mos hezitoni te na kontaktoni oferte esht... 23/02/2020 13:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,565 Euro

33,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kombinat(future13813) Shitet apartament ne Kombinat,prane shkolles "Musine Kokalari". Inform

Shitet,apartament 1+1,kombinat(future13813)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne kombinat,prane shkolles "musine kokalari". informacion mbi apartamentin: • ndodhet ne nje pallat ekzistues • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 48m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma... 23/02/2020 13:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

66,500 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire *U ULE CMIMI 66,500 EURO NGA 69,000 EURO SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *u Ule Cmimi 66,500 Euro Nga 69,0

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik *****u ule cmimi 66,500 euro nga 69,000 euro********* ... 23/02/2020 13:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

33,000 Euro Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me shume Drite. Ne Kombinat, mbrapa shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne kombinat, mbrapa shkolles musine kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 3 kate . apartamenti eshte i orientuar ne drejtimin lindje - perendim cka mundeson dhe ndricim natyral gjate ... 23/02/2020 13:46... Lexo detajet..

36,000 Euro Shitet apartament sp 55 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2.
Adresa: Misto Mame .Ti

Shitet Apartament Sp 55 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2. adresa: misto mame .tirane. cmimi 36.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 23/02/2020 13:44... Lexo detajet..

34,000 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE....AP.1+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4...

Super Okazion Tek Unaza E Re....ap.1+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

34,000 Euro

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

265,000 Euro

Dupleksi eshte i pozicionuar ne qender te tiranes. informacion i pergjithshem: • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit 159 m2 •... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

265,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

100,800 Euro Shitet ,SUPER 3+1 134 m2 te kompleksi turdiu fusha aviacionit Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 23/02/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Astir Prane Vila L Apartament 2+1
Kati 7
Ashensor
I mobiluar
96m2 bruto
Me hipoteke
Cmimi 680

Shitet Apartament 2+1 Astir Prane Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 kati 7 ashensor i mobiluar 96m2 bruto me hipoteke cmimi 68000€ per me shum info ju lutem kontaktoni ... 23/02/2020 13:21... Lexo detajet..

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1,60.000 EURO,UNAZA E RE Siperfaqe totale 108m2,kati 6 ,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo me dri

Shitet Apartament 2+1,60.000 Euro,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Siperfaqe totale 108m2,kati 6 ,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo me dritare,2 ballkone,salloni dhe kendi gatimit,orientim jug.... 23/02/2020 13:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

58,000 Euro Investim Pefekt 2+1 ne Pallat te 2019 Afer 2 LUANET ne Fresk- Linze- Veshje Kapot, Ndertime me Standarte Apartament 2+1 Super Cilesor ne Pallat te 2019 Afer 2 LUANET ne Fresk- Linze- Ve

Investim Pefekt 2+1 Ne Pallat Te 2019 Afer 2 Luanet Ne Fresk- Linze- Veshje Kapot, Ndertim

Fresku/Linze | Tirane (5.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 super cilesor ne pallat te 2019 afer 2 luanet ne fresk- linze- veshje kapot , ndertime super cilesore | planimetri e rregullt me mundesi investimi perfekte | sistem hidroizolimi dhe termoizolimi total midis apartamenteve q1583 k... 23/02/2020 13:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

68,000 Euro 👌 okazion :2+1 afer Stacioni i Trenit (Ish Rest. Durresi) Super Planimetri - Gjith Diell Ne Shitje Apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit (Ish Rest. Durresi) Pjeserisht i

👌 Okazion :2+1 Afer Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi) Super Planimetri - Gjith Diel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori/qe do vendoset | hapesire e shfrytezueshme me ndricim - planimetri shume te rregullt - apartament vetem me diell - palla... 23/02/2020 13:10... Lexo detajet..

59,000 Euro 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor | Planimetri e

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 74 m2 - sip neto : 67.77... 23/02/2020 13:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

227,300 Euro SUPER APART I RRALLE: 2+1 Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT, ( TRIBECA ) INVESTIM Marramendes SUPER APARTAMENT I RRALLE: 2+1 Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT vendodhje fantast

Super Apart I Rralle: 2+1 Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, ( Tribeca ) Investim Marramende

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe arredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te perbashketa shume te mire... 23/02/2020 13:10... Lexo detajet..

46,600 Euro Shitet apartament ke Ali Demi 52m2, Prane shkolles Kushtrimi lirisë! Shitet apartament ke Ali Demi 52 m , prane shkolles kushtrimi lirise, parafabrik

Shitet Apartament Ke Ali Demi 52m2, Prane Shkolles Kushtrimi Lirisë!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ke ali demi 52 m , prane shkolles kushtrimi lirise, parafabrikat ne katin e 3-te. eshte me hipotekë, shitet i mobiluar!... 23/02/2020 13:06... Lexo detajet..

48,500 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...AP.2+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6...

Super Okazion Tek Unaza E Re...ap.2+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 13:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

32,000 Euro Shiten apartamente 1+1 ne Shkozë Apartamentet janë të pozicionuar në Shkozë, në një nga komplekset më cil

Shiten Apartamente 1+1 Ne Shkozë

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamentet janë të pozicionuar në shkozë, në një nga komplekset më cilësore në zonë. informacion mbi apartamentin: • kati sipas preferencës • sipërfaqja e apartamentit : 64/72/80 m2. apartamentet disponojnë: • salloni ndenjes •... 23/02/2020 12:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

32,000 Euro

49,000 Euro Rast i mire! Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Mangalem 21 te Ali Demi Apartament 1+1, me sipërfaqe 64.4 m2, i orientuar midis Lindjes dhe Jugut. Hyrj

Rast I Mire! Shitet Apartament 1+1 Ne Kompleksin Mangalem 21 Te Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 64.4 m2, i orientuar midis lindjes dhe jugut. hyrja e apartamentit të fton në ambjentin e ditës, ku flukset e lëvizjes krijojnë 2 seksione, atë të gatimit dhe ngrënies dhe këndin e ndenjes . nga ambjenti i ditë... 23/02/2020 12:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

100,000 Euro apartament 2+1+1 shitet apartament 2+1+2 banjo , me punime shum cilsore dhe te pa konsumuara , ka

Apartament 2+1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+2 banjo , me punime shum cilsore dhe te pa konsumuara , ka 2 lloma gjumi , 2 banjo , korridor , kuzhine dhe ballkon shum te madh shum i pershtatshem dhe per zgjerim kuzhine , apartamenti ka pamje nga rruga kryesore e lagjes , i ... 23/02/2020 12:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

57,700 Euro Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 23/02/2020 12:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

77,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

105,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Pranë Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

51,500 Euro Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi per Lenie me Qera Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi

Shitet Apartament Komplet I Rinovuar: 1+1 Tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi Per Lenie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet | te gjitha instalimet ... 23/02/2020 12:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

78,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE SPITALIT HYGEA! Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe 160 m2 prane Spitalit Hygea.
Ndodhet ne

Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Spitalit Hygea!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe 160 m2 prane spitalit hygea. ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe kati i 1-re banim te nje pallati me ashensor. organizohet me 1 sallon te madh me 1 kuzhin, 2 dhoma gjumi ku ajo matimoriale eshte e me tualet dh... 23/02/2020 12:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

57,000 Euro Apartamente ne shitje te casa Italia 1+1/ 2+1 Shiten apartament me siperfqe te ndryshme tek casa italia me cmime OKAZION .

Apartamente Ne Shitje Te Casa Italia 1+1/ 2+1

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shiten apartament me siperfqe te ndryshme tek casa italia me cmime okazion . ... 23/02/2020 11:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim