shitet kompleks durres 

 Online 144 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 144 lexues | 11 njoftime ne pritje
114,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1+garazh,liqeni I Thate,tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 83.5 m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

114,000 Euro

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 3 te nje pallati te mire ... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

45,000 Euro
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14918) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Bar "2 Palmat".

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14918)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmat". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 74.1m2 • kati 2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ba... 24/02/2020 21:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

170,000 Euro
Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar 100% Tek Kopeshti Zoologjik Tek Kopeshti Zoologjik Shitet Super Apartament 2+1 i Investuar 100% Dhe Me Nje

Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar 100% Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kopeshti zoologjik shitet super apartament 2+1 i investuar 100% dhe me nje orjentim perfekt nga jug-lindja. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor,ne nje zone mjaft te qete dhe me pamje fantastike nga kopeshti zoologj... 24/02/2020 21:48... Lexo detajet..

52,000 Euro
Shtepi ne shitje prane Brrylit ne pallat te vitit 2020! Shtepi ne shitje prane Brrylit ne pallat te vitit 2020!
Per me shume info, klik

Shtepi Ne Shitje Prane Brrylit Ne Pallat Te Vitit 2020!

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi ne shitje prane brrylit ne pallat te vitit 2020! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shtepi-ne-shitje-brryli/[/urlcode]... 24/02/2020 21:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

54,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku  ID: plus13888(FH Opportunity +) Shitet apartament ne zonen e Oxhakut. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaq

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku Id: Plus13888(fh Opportunity +)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e oxhakut. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 67.3m2. • kati i 3 banim • orientim jug-perendim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon... 24/02/2020 21:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

40,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne zonen e Alliasit Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e Alliasit.Apartamenti ndodhet

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Alliasit

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 ne zonen e alliasit.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte me hipoteke.apartamenti eshte i rregulluar dhe shitet 40000 euro.... 24/02/2020 20:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

10,000,000 Leke Shitet 2+1 e ndare dy hyrje Pallati ndodhet te rruga e dibres, kryqezimi I shkolles se bashkuar perballe ban

Shitet 2+1 E Ndare Dy Hyrje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Pallati ndodhet te rruga e dibres, kryqezimi i shkolles se bashkuar perballe bankes kredis. aktualisht te dhena me qera... 24/02/2020 20:24... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

10,000,000 Leke

36,000 Euro Shitet apartament sp 55 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2.
Adresa: Misto Mame .Ti

Shitet Apartament Sp 55 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 55 m2. adresa: misto mame .tirane. cmimi 36.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 24/02/2020 20:18... Lexo detajet..

63,000 Euro Okazion !!!  Shitet Apartament 1+1  pranë Rrugës se Dibrës (Farmacia 10) Rruga e Dibrës, pranë Farmaci 10,   Kompeksi më i ri në Tiranë (Ndërtu

Okazion !!! Shitet Apartament 1+1 Pranë Rrugës Se Dibrës (farmacia 10)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga e dibrës, pranë farmaci 10, kompeksi më i ri në tiranë (ndërtuar nga firma prestigjoze arlis ndërtim sh.p.k) shitet apartamenti 1+1 në katin e 6 të një kompleksi të ri, ndërtim i vitit 2019-2020 me punime teper cilësore... 24/02/2020 20:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

260,000 Euro Prane Stadiumit Qemal Stafa, SHITET Super Apartament 2+1, 125 m2, i investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, shume mire te administrua

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Shitet Super Apartament 2+1, 125 M2, I Investuar!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, shume mire te administruar dhe ne nje zone te qete! organizimi eshte ne: 1 sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. orientimi eshte lindje-jug. apartamenti eshte 125 m2 dhe dispo... 24/02/2020 18:40... Lexo detajet..

80,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

112,500 Euro Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 tek Pazari i Ri Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ne nje prej pallateve me te reja dhe me nje cil

Shiten Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ne nje prej pallateve me te reja dhe me nje cilesi shume te mire qe po ndertohet. pallati qe sherben si godine banimi ndodhet ne zemer te tiranes, zonen e pazarit te ri. apartamentet jane me planimetri te ndryshme qe ... 24/02/2020 18:39... Lexo detajet..

300,000 Euro shitet papafingo te liqeni i thate  me 3 dhoma gjumi,2 tualete me parabanjo,ballkon i madh i rrethuar me pamje nga l

Shitet Papafingo Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Me 3 dhoma gjumi,2 tualete me parabanjo,ballkon i madh i rrethuar me pamje nga liqeni, 300 metra,kati i 5, pallati i parafundit, me ashensor te personalizuar, plus post garazhd i mbyllur brenda ne pallat, me certifikate pronesie, me sistem kapot, ter... 24/02/2020 18:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

300,000 Euro

87,000 Euro Okazion afer lulishtes ne Komuna e Parisit Pallat me punime cilesore, hyrje me hapsire te regullt dhe pozicioni me diell. G

Okazion Afer Lulishtes Ne Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat me punime cilesore, hyrje me hapsire te regullt dhe pozicioni me diell. guzhine ne vete, me hipoteke... 24/02/2020 18:37... Lexo detajet..

72,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 1+1 liqeni i thate Shitet apartament 1+1 me hipoteke, zona e Liqenit te Thate, ne fillim te rruges

Apartament Ne Shitje 1+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, zona e liqenit te thate, ne fillim te rruges hamdi sina. apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor ne katin e 2. pozicioni eshte shume i favorshem per banim. organizohet ne , korridor, dhome gjumi , 1 tualet, ... 24/02/2020 18:37... Lexo detajet..

102,000 Euro Shitet apartament 2+1 Rruga e Petro Nini, ne zonen e Tregut Elektrik. Shitet apartament 2+1 Rruga e Petro Nini, ne zonen e Tregut Elektrik.
Informaci

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Petro Nini, Ne Zonen E Tregut Elektrik.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga e petro nini, ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: kati i 5 banim i nje pallati 9 katesh, sipërfaqa e apartamentit 83 m2 pallat i viteve 2000 me ashensor . apartamenti disponon: salloni i ndenjes , ... 24/02/2020 18:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

85,000 Euro Shitet apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, ne zonen e Tregut Elektrik. Shitet apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, ne zonen e Tregut Elektrik.
Informac

Shitet Apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, Ne Zonen E Tregut Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga mihal grameno, ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: kati i 4 banim i nje pallati 7 katesh, sipërfaqa e apartamentit 97.5 m2 pallat i viteve 2000 pa ashensor. apartamenti disponon: salloni i ndenjes ... 24/02/2020 18:37... Lexo detajet..

84,000 Euro SUPER OKAZION TEK FARMACIA 10...AP.2+1!!!! SUPER OKAZION TEK FARMACIA 10...!!!
Shitet apartament 2+1, 98m2 ne katin e 3...

Super Okazion Tek Farmacia 10...ap.2+1!!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion tek farmacia 10...!!! shitet apartament 2+1, 98m2 ne katin e 3... apartamenti ndodhet tek kryqezimi i farmacis 10, ne nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane, me hapesira te bollshme argetimi, me punimet e fundit ne... 24/02/2020 18:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

76,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK PAZARI I RI...AP.1+1...!!! SUPER SUPER OKAZION TEK PAZARI I RI...!!!
Shitet apartament 1+1, 69m2 ne katin

Super Super Okazion Tek Pazari I Ri...ap.1+1...!!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super super okazion tek pazari i ri...!!! shitet apartament 1+1, 69m2 ne katin e 2... apartamenti ndodhet tek pazari i ri ne nje pallat ne ndertim me punime super super cilesore edhe e ndertuar nga nje firm prestigjoze ne fushen e ndertimit, me ven... 24/02/2020 18:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

115,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK 9 KATESHET...AP2+1...!!! SUPER SUPER OKAZION PRANE 9 KATESHEVE...!!!
OFERETE E LIMITUAR...!!!
Shitet ap

Super Super Okazion Tek 9 Kateshet...ap2+1...!!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super super okazion prane 9 katesheve...!!! oferete e limituar...!!! shitet apartament 2+1, 115m2 ne katin e 4... apartamenti ndodhet ne nje nga vendet me te mira ne tirane, prane 9 katesheve ne nje pallat te ri te sapo filluar, me punime super ci... 24/02/2020 18:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

73,500 Euro SUPER OKAZION TEK XHAMLLIKU...AP.2+1...!!! SUPER OKAZION TEK XHAMLLIKU...!!!
Shitet apartament 2+1, 105m2 ne katin e 4...

Super Okazion Tek Xhamlliku...ap.2+1...!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion tek xhamlliku...!!! shitet apartament 2+1, 105m2 ne katin e 4... apartamenti ndodhet tek xhamlliku ne nje pallat te ri ne ndertim shitet me nje cmim super okazion per vetem 700 euro m2 nga 900 qe eshte cmimi aktual ne ate pallat...!!... 24/02/2020 18:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

115,000 Euro OKAZION TEK KOMUNA E PARISIT...Ap.2+1, KOMPLETUAR OKAZION TEK KOMUNA E PARISIT...!!!
Shitet apartament 2+1, 120m2 ne katin e 7...

Okazion Tek Komuna E Parisit...ap.2+1, Kompletuar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion tek komuna e parisit...!!! shitet apartament 2+1, 120m2 ne katin e 7... apartamenti ndodhet tek komuna e parisit tek pallatet e arabit prane kristal center, eshte i kompletuar me te gjitha ne menyre bashkohore... me hipoteke...!!! per m... 24/02/2020 18:08... Lexo detajet..

81,000 Euro SUPER OKAZION TEK TURDIU...AP.2+1... I PERFUNDUAR! SUPER OKAZION TEK TURDIU...!!!
Shitet apartament 2+1, 109m2 ne katin e 2...
Ap

Super Okazion Tek Turdiu...ap.2+1... I Perfunduar!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super okazion tek turdiu...!!! shitet apartament 2+1, 109m2 ne katin e 2... apartamenti ndodhet tek kompleksi turdiu tek fusha aviacionit, nje nder komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane, me orientim lindje edhe planimetri perfekte. i ... 24/02/2020 18:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

139,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK LIQENI I THATE...AP.2+1..! SUPER SUPER OKAZION I LIMITUAR...!!!
Shitet apartament 2+1, 121m2 ne katin e 5.

Super Super Okazion Tek Liqeni I Thate...ap.2+1..!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super super okazion i limituar...!!! shitet apartament 2+1, 121m2 ne katin e 5... apartamenti ndodhet tek liqeni i thate ne nje super kompleks te ri ne ndertim me punime super super cilesore, ne vendin me te bukur te zones...!!! shitet me nje cmim... 24/02/2020 18:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,buze Rruge/ideal Per Biznes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.62 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e elbasanit ,ne pallat buze rruge shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt .apartamenti organizohet ne koridor qe ben te mundur shpen... (Premium 14.03.2020)

65,000 Euro

2+1 Me Hipoteke Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti me hipoteke ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet prane rruges kryesore te alpha bank. apartamenti eshte 2+1+tualete dhe 1 ballo... (Premium 04.03.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

77,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

82,000 Euro OKAZION TEK 5 MAJI....AP,2+1....HIPOTEKE!!! OKAZION TEK 5 MAJI....!!!
Shitet apartament 2+1, 93m2 ne katin e 5...
Apartame

Okazion Tek 5 Maji....ap,2+1....hipoteke!!!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion tek 5 maji....!!! shitet apartament 2+1, 93m2 ne katin e 5... apartamenti ndodhet tek rruga 5 maji ngjitur me concord center ne nje pallat te ri, i kompletuar pjeserisht vetem me kuzhine gatimi edhe me nje planimetri te rregullt... vetem 8... 24/02/2020 18:07... Lexo detajet..

60,000 Euro OKAZION TEK GREEN CITY, UNAZA E RE...Ap.1+1...!!! OKAZION TEK GREEN CITY...!!!
Shitet apartament 1+1, 72m2 ne katin e 5...
Apart

Okazion Tek Green City, Unaza E Re...ap.1+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion tek green city...!!! shitet apartament 1+1, 72m2 ne katin e 5... apartamenti ndodhet tek unaza e re, kompleksi green city, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore te zones, me hapesira argetimi, me pishine brenda kompleksit etj... ... 24/02/2020 18:07... Lexo detajet..

113,000 Euro SUPER OKAZION TEK FIORI DI BOSCO...3+1...131m2!!!! SUPER OKAZION NE DON BOSCO...!!!
Shitet apartament 3+1, 131m2, ne katin e 2.
A

Super Okazion Tek Fiori Di Bosco...3+1...131m2!!!!

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super okazion ne don bosco...!!! shitet apartament 3+1, 131m2, ne katin e 2. apartamenti ndodhet ne don bosco, ne kompleksin me te bukur edhe me cilesor te ndertuar ne ate zone, tek fiori di bosco!!! shitet me nje cmim super okazion per vetem 860 ... 24/02/2020 18:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

113,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim