shitet papafingo 

 Online 243 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 243 lexues | 3 njoftime ne pritje
126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

53,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 82 m2, 53 000 euro me hipoteke ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor ne rruge... (Premium 27.09.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

64,000 Euro
Apartamentne 2+1shitje teAstiri Apartament ne shitje te Astiri.
Apartament ndodhet ne kate te 3-te te nje palla

Apartamentne 2+1shitje Teastiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje te astiri. apartament ndodhet ne kate te 3-te te nje pallati te to me ashencor. organizohet ne dhom ndonje dhe gatimi me siperfaqe te madhe 2 dhoma gjumi.2 banja me dritare ajrimi 2 ballkone dhe ka siperfaqe 107m2. disponon kont... 18/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

68,000 Euro
Shitet Apartament 2+1, tek Oxhaku! 🏠Shitet Apartament 2+1
💶Cmimi: 68000 Euro 
📍Oxhaku

🎯 Shitet Ap

Shitet Apartament 2+1, Tek Oxhaku!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

🏠shitet apartament 2+1 💶cmimi: 68000 euro 📍oxhaku 🎯 shitet apartament, tek oxhaku. apartmenti eshte ne katin e 5te te nje pallati ekzistues, por qe eshte bere goxha investim ne te. eshte i arreduar , me elektroshtepiake te reja : ... 18/09/2019 20:11

85,500 Euro
shitet super 2+1 114m2 kompleksi sima com apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore tualet me dritar

Shitet Super 2+1 114m2 Kompleksi Sima Com

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore tualet me dritare dhe orjentim juglindje ballkon ne dhome te gjumit dhe sallon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese me gjelb... 18/09/2019 20:02

Mobilimi:Bosh

85,500 Euro

57,000 Euro shitet SUPER 1+1 Ish parku autobuzave me hipotek apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bol

Shitet Super 1+1 Ish Parku Autobuzave Me Hipotek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit.apartamenti ... 18/09/2019 20:01

106,000 Euro shitet SUPER 3+1 151 m2 kompleksi TURDIU e perfunduar Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet Super 3+1 151 M2 Kompleksi Turdiu E Perfunduar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 18/09/2019 20:01

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

77,000 Euro shitet SUPER 2+1 113.6 M2 750 euro/m2 i perfunduar kompleksi Turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga kompleks

Shitet Super 2+1 113.6 M2 750 Euro/m2 I Perfunduar Kompleksi Turdiu

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geber... 18/09/2019 20:01

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

90,000 Euro shitet SUPER 2+1 hipotek dhe mobilim lux 107m2 apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet ne katin e 3 t

Shitet Super 2+1 Hipotek Dhe Mobilim Lux 107m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me pamje nga rruga kryesore,apartamenti ka shperndarje me korridor i shtruar me parket me tavane te varura kondicioner ne cdo hapsire mobilim luksoz elektro... 18/09/2019 20:01

89,000 Euro shitet SUPER 2+1 kompleksi green city 120 m2 Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 2+1 Kompleksi Green City 120 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 18/09/2019 20:01

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

74,000 Euro shitet SUPER 2+1 112 m2 me hipotek 650 euro/m2 apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor shperndarje me korrido

Shitet Super 2+1 112 M2 Me Hipotek 650 Euro/m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor shperndarje me korridor te ambjenteve te shtepise me dhoma gjumi shume te bollshme dhe orjentim juglindje duke ofruar ndricim me djell ne pjesen me te madhe te dites.apartamenti shitet i mobil... 18/09/2019 20:00

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

51,000 Euro shitet super 1+1 69m2 me hipotek te dy rotondot Apartamenti nodhet ne nje nga pallatet me te rinj te zones me orjentim juglindje

Shitet Super 1+1 69m2 Me Hipotek Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti nodhet ne nje nga pallatet me te rinj te zones me orjentim juglindje ka kubature te rregullte me shperndarje me korridor dhe hapsira te bollshme lehtesisht e mobilueshme.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.shitet vete... 18/09/2019 20:00

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

76,000 Euro shitet 2+1 104 m2 me hipotek te vila l apartamenti ka organizim shume te mire shperndarje me korridor hapsira shume te

Shitet 2+1 104 M2 Me Hipotek Te Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka organizim shume te mire shperndarje me korridor hapsira shume te bollshme duke ofruar mundesi per te jetuar 2 kurora me dy tualete dhe orjentim juglindje duke ofruar ndicim ne pjesen me te madhe te dites.pallati ka punime shume cilesor... 18/09/2019 20:00

70,000 Euro shitet SUPER 2+1 106 M2 ME HIPOTEK apartamenti disponon dolumentacion te rregullte hipotekor me hapsir shume te bol

Shitet Super 2+1 106 M2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti disponon dolumentacion te rregullte hipotekor me hapsir shume te bollshme e pershtatshme per familje te madhe ndodhet afer rruges kryesore ne nje nga pallatet me te mira te zones me punime shume cilesore.... 18/09/2019 20:00

70,000 Euro shitet SUPER 2+1 102 M2 pran bar oslo 70000 euro apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira t

Shitet Super 2+1 102 M2 Pran Bar Oslo 70000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira te bollshme te pershtatshme per nje familje te madhe ka orjentim nga lindja per personat qe u pelqen djelli i mengjesit.disponon nje depo dhe dy dhoma te bollshme.... 18/09/2019 20:00

48,000 Euro shitet super 1+1 69.5m2 kompleksi GOLDEN PARK Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet Super 1+1 69.5m2 Kompleksi Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 18/09/2019 20:00

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

66,000 Euro shitet SUPER 2+1 104M2 me hipotek Apartamenti nodhet ne vije te pare te rruga teodor keko ka hapsira shume shume t

Shitet Super 2+1 104m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti nodhet ne vije te pare te rruga teodor keko ka hapsira shume shume te bollshme lehtesishte i aksesueshem dhe disponon kubature shume te rregullte.apartamenti ka orjentim nga jug duke ofruar ndricim me djell pothuaj gjithe diten.apartament... 18/09/2019 20:00

56,500 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES GLOBE Shitet apartament 1+1 te pallatet ekzistuese me vendodhje prane Globe.
Apartame

Shitet Apartament 1+1 Prane Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 te pallatet ekzistuese me vendodhje prane globe. apartamenti ka nje siperfaqe 63 m2 dhe eshte i organizuar me nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje dhome gjumi,me kuzhinen te ndare , nje ballkon dhe nje depo me sip 5... 18/09/2019 20:00

66,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE ASTIR. Shitet partament 2+1 ne nje pallat te ri prane kompleksit Molla 105 m2 total dhe

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet partament 2+1 ne nje pallat te ri prane kompleksit molla 105 m2 total dhe 95 m2 neto. ndodhet ne katin e 4 me ashensor i cili eshte ne gjendje shume te mire dhe me cip. ka vetem 3 hyrje ne kat. apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te ... 18/09/2019 19:58

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

56,000 Euro OKAZION💥!! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21DHJETORI Shitet apartament 1+1 prane 21dhjetorit.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te

Okazion💥!! Shitet Apartament 1+1 Tek 21dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 prane 21dhjetorit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues ne gjendje shume te mire .organizohet ne nje koridor te vogel ne hyrje qe ben ndarjen ne e dhomes se gjumit ,kuzhines dhe tualetit. ambienti i nde... 18/09/2019 19:57

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

55,000 Euro

1+1+ballk (i Madh -70 M2) Eleonora * Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

63,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK 21 DHJETORI Shitet apartament 1+1
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne 2 dhoma,kuzhine te vecuar,1 korridor ne hyrje,1 ballkon dhe 1tualet. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.... 18/09/2019 19:56

78,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 78.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 78.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 pallat ekzistues • siperfaqa e apartamentit: 60 m2 • me hipoteke. organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti me dritare • b... 18/09/2019 19:52

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

105,000 Euro Okazion ! Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit. Kodra e Diellit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, ne katin e 6 te nje Pal

Okazion ! Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Kodra E Diellit.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

kodra e diellit, shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh ndertuar ne vitin 2009, i mire-administruar dhe i pajisur me ashensor . apartamenti ka nje siperfaqe totale 120 m2, dhe eshte i organizuar ne nje li... 18/09/2019 19:14

75,000 Euro Shitet apartament 2+1 e mobiluar ne Durres Shitet nje apartament 2+1 ne Plepa, Durres, te Kompleksi Rotondo. Apartamenti n

Shitet Apartament 2+1 E Mobiluar Ne Durres

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet nje apartament 2+1 ne plepa, durres, te kompleksi rotondo. apartamenti ndodhet ne nje kompleks me qender tregtare me siperfaqe 14000 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe per 96 m2 dhe eshte... 18/09/2019 19:14

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

130,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

80,000 Euro shtepi me tok ne lagjen 24 Maji Vlor cemimi i diskutushem Shtepi 87 m bashk me token jan 500 m 2 dhoma gjumi sallon ne shitje.Vlor lagja

Shtepi Me Tok Ne Lagjen 24 Maji Vlor Cemimi I Diskutushem

Plazhi i vjeter | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi 87 m bashk me token jan 500 m 2 dhoma gjumi sallon ne shitje.vlor lagja 24 maji.cemimi i diskutushem.... 18/09/2019 19:12

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

120,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Instituti i Higjenes! Te Instituti i Higjenes, ne nje pallat te ri me ashensore shitet apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1 Te Instituti I Higjenes!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Te instituti i higjenes, ne nje pallat te ri me ashensore shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale 101 m2. apartamenti ka nje siperfaqe optimale edhe nje panimetri shume te rregullt duke u organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dy d... 18/09/2019 18:48

74,900 Euro Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i Tiranes! Te Liqeni i Thate i Tiranes , Rruga Hamdi Sina ne rresht te pare edhe me pamje n

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni I Tiranes!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te liqeni i thate i tiranes , rruga hamdi sina ne rresht te pare edhe me pamje nga liqeni shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe totale 71.2 m2. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te perfunduar ne vitin 2017 me dokumentacion te rregullt, i legal... 18/09/2019 18:48

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim