shitet shtepi private te komisariati numer 4 

 Online 299 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 299 lexues | 14 njoftime ne pritje
88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

160,000 Euro

🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 117.17m2 📐 sip. banimi: 107.23m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 7 📜 me hipoteke 📍 adresa: rru... (Premium 19.11.2019)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

65,000 Euro
Kleringu-Shes hyrje 2+1 & parkim,kati 2,80 m2,65.000 Eur (VALA MAR REZIDENCE) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Kleringu-shes Hyrje 2+1 & Parkim,kati 2,80 M2,65.000 Eur (vala Mar Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

79,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 d

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 106 M² 79.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

62,000 Euro
Tirane,shes apartament I ri 2+1+A+BLK Kati 3,120 m² 62.000 Eur (Vilat Gjermane) Disponojme nje apartament ne rrugen Fuat Toptani,Vilat GJERMANE 

Apartamenti

Tirane,shes Apartament I Ri 2+1+a+blk Kati 3,120 M² 62.000 Eur (vilat Gjermane)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojme nje apartament ne rrugen fuat toptani,vilat gjermane apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe prej 120 m2. ka organizim te mire te ambjenteve ne perberje te te cilit ka sallonin e ndenjes se ba... 23/10/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

76,000 Euro Tirane,shes Apartament me hipoteke,1+1,Kati 9,81 m²,76.000 Eur(Kompleksi Kontakt) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,1+1,kati 9,81 M²,76.000 Eur(kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, kati 9 i banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi, 1 banjo. shitet e pamobiluar, kondicioner, gr... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

63,000 Euro Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

87,000 Euro Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 23/10/2019 20:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

135,000 Euro Tirane,Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane,super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

92,000 Euro Tirane-Apartament i sapoperfunduar 2+1,Sip 108 m2,92.000 Eur (Materniteti i RI)    Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Tirane-apartament I Sapoperfunduar 2+1,sip 108 M2,92.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,pa... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

92,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

130,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te r

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi:... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rre... 23/10/2019 20:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

85,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZONA ASTIR PRANE VILES L Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore Vila L

Apartament 2+1 Ne Shitje Zona Astir Prane Viles L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me siperfaqe totale 103m2 me orientim: jug / perendim.apartamenti ka planimetri te rregull... 23/10/2019 20:23... Lexo detajet..

63,500 Euro Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin me te ri, ne Laprake! Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 74.61m2 dhe siperfaqe te b

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Kompleksin Me Te Ri, Ne Laprake!

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 74.61m2 dhe siperfaqe te brendshme 64.3 m2 ne zonen e laprakes, pas karburant kupoles. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje godine e cila eshte drejt perfundimit. organizohet ne 1... 23/10/2019 20:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,500 Euro

47,000 Euro te fresku rruga e teleferikut shitet 1+1 e mobiluar apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime te mira prane restorant fresku

Te Fresku Rruga E Teleferikut Shitet 1+1 E Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime te mira prane restorant freskut te fizika berthamore, ne katin 3. perbehet nga 1 ambient nndenje-ngrenie gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. shitet e mobiluar... 23/10/2019 19:47... Lexo detajet..

89,000 Euro te fusha aviacionit shitet apartament 2+1 apartamenti ndodhet ne katin 7, me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje ngren

Te Fusha Aviacionit Shitet Apartament 2+1

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 7, me ashensor. perbehet nga 1 ambient ndenje ngrenie gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ndricim natyral dhe 1 ballkon. ka punime cilesore, i shtruar me parket. shitet i mobiluar... 23/10/2019 19:41... Lexo detajet..

104,000 Euro Tek Fiori Di Bosco, Shitet Super Apartament 2+1 Ne zonen e Don Boscos,te Kompleksi Fiori Di Bosco ne nje pallat te ri dhe cileso

Tek Fiori Di Bosco, Shitet Super Apartament 2+1

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne zonen e don boscos,te kompleksi fiori di bosco ne nje pallat te ri dhe cilesor te vitit 2019 me ashensor shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 104m² dhe me nje strukture shume te mire. organizohet: koridor, sallon i madh ndenje me ambje... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

102,000 Euro Tek Liqeni i Thate, Shitet Ap.2+1+2, me Cmim Poshte Tregut . Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, shitet Apartament 2+1+2, ne katin e 4

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap.2+1+2, Me Cmim Poshte Tregut .

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

tek liqeni i thate, ne rrugen hamdi sina, shitet apartament 2+1+2, ne katin e 4 te nje pallati te ri te vitit 2018, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh, me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

75,000 Euro Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 1+1 . Tek Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 1+1 ne nj

Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 1+1 .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

tek rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, si... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

130,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e s... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

127,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje

Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

64,000 Euro Pranë Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1 ideal për Investim . Rruga Irfan Tomini, në katin e 6 të një Pallati të Ri 9-katësh i pajisur me

Pranë Hotel Diplomat, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Për Investim .

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga irfan tomini, në katin e 6 të një pallati të ri 9-katësh i pajisur me ashensor, shitet super apartament 1+1 me sipërfaqe 65,6 m² totalisht i restauruar me punime shume cilesore. apartamenti është i organizuar në një sallon të bollsh... 23/10/2019 18:51... Lexo detajet..

118,000 Euro Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1, Super i Investuar . Prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te Tiranes te Kopshti Zoologjik

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1, Super I Investuar .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te tiranes te kopshti zoologjik shitet nje apartament 2+1. apartamenti eshte pjese e nje nga komplekseve me te bukura dhe te kompletuara te zones , me vend parkimi personal (me vlere 15.000euro), me mir... 23/10/2019 18:50... Lexo detajet..

44,500 Euro Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1, Teresisht I Mobiluar !! Ne Rrugen Myslym Keta, Tufine, Shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat

Ne Rrugen Myslym Keta, Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1, Teresisht I Mobiluar !!

Zone Periferike | Tirane (4.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne rrugen myslym keta, tufine, shitet apartament i pershtatur ne 2+1, ne pallat te ri i pajisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon, kuzhine ,dhome cifti ,dhome femijesh, nje tualet edhe nje ... 23/10/2019 18:50... Lexo detajet..

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

49,500 Euro

Mundesi Investimi: 1+1 I Madh (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

88,000 Euro

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

35,000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. ... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

57,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1, 130 M2 Kati 7, 57000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament (papafingo) ne zonen e freskut ne rrugen shefqet kuka. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit: 130 m2 • kati i... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

230,000 Euro Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament Lukzos 3+1+2, Teresisht I Investuar  Ne zonen me qendrore te Bllokut, shitet apartament super luksoz 3+1+2 me siperf

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament Lukzos 3+1+2, Teresisht I Investuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne zonen me qendrore te bllokut, shitet apartament super luksoz 3+1+2 me siperfaqe 138 m/2 dhe me cmim okazional, referuar vendodhjes(cmimi i tregut dhe references) investimit tersisht nga e para dhe arredimit super cilesor dhe modern. apartamenti s... 23/10/2019 18:50... Lexo detajet..

68,000 Euro Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar. - Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Keta, ne Konostudio ne nje pallat te ri

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym keta, ne konostudio ne nje pallat te ri me ashensor.apartamenti eshte i organizuar si me poshte:sallon ndenje dhe ambjet gatimi , dy dhoma gjumi , tualet balkon. orientimi i aparatmentit eshte lindje , veri_pe... 23/10/2019 18:50... Lexo detajet..

240,000 Euro Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Bllok! Shitet super apartament 3+1+2 ne zonen me te mire te Tiranes, ne bllok ne katin

Shitet Super Apartament 3+1+2 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 3+1+2 ne zonen me te mire te tiranes, ne bllok ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 125 m2 dhe orientim perfekt lindje-perendim. apartamenti ka strukture tepe... 23/10/2019 18:50... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim