shitet shtepi te lana 

 Online 86 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 86 lexues | 0 njoftime ne pritje
55,000 Euro

Shitet 2+1 Prane Medresese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Prane medrese brenda unazes shitet 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, nje hapsire... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

90,000 Euro
Shtepi private ne plazhin e hamalles hidrovor(vila mare) Shtepi private 1 kateshe 72 m2 e mobilume me hipotek,me projekt per 3 kate+ 930

Shtepi Private Ne Plazhin E Hamalles Hidrovor(vila Mare)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi private 1 kateshe 72 m2 e mobilume me hipotek,me projekt per 3 kate+ 930 m2 toke+magazine 35m2.shtepia ndodhet shume afer plazhit hamalle(kompleksit vila mar).cmimi 90.000 euro,i diskutushem.... 19/08/2019 08:35

85,000 Euro
OKAZION Super apartament 3+1 ne Mangalem 21 ne Ali Dem Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organ

Okazion Super Apartament 3+1 Ne Mangalem 21 Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 19/08/2019 08:33

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

70,000 Euro
Shitet Apartament 140 m2  . Apartamenti ndodhet ne Durres.Perballe hotel Viva, rruges per ne plazh.2+1 ,2 ba

Shitet Apartament 140 M2 .

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne durres.perballe hotel viva, rruges per ne plazh.2+1 ,2 banjo,ballkon i madh.mund te adaptohet ne hapsira te ndryshme.cmimi 500 euro m2... 19/08/2019 08:33

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

247,000 Euro Mundesi e vecante : 2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mob

Mundesi E Vecante : 2+1 Me Garazhd** Me 2wc + 2 Ballkone Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Drur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Mundesi e vecante :2+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i rregulluar me spote ... 19/08/2019 02:36

139,000 Euro Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Grean Coast,Palase) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(grean Coast,palase)

Uji i ftojte | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal... 19/08/2019 00:23

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

120,000 Euro Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG) Shitet vile ne kompleksin “Argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te org

Shitet Vile Luksi 150 M2,rezidenca “argenta” 120.000 Eur(vishaj,prane Teg)

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
370.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile ne kompleksin “argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te organizuara nen nje rrethim modern dhe elegant. ky kompleks i vogel i perbere prej 8 vilash, fushes sportive dhe nje kendi lojrash dhe pozicionhet ne nje koder te bute ne fs... 19/08/2019 00:22

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

52,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament panoramik 1+1,Kati 3,62 m²,52.000 Eur(Vala mar Resort) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, 

me nje shtrirje prej 1 km

Okazion-durres,shes Apartament Panoramik 1+1,kati 3,62 M²,52.000 Eur(vala Mar Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament cilesor 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu,i apartament... 19/08/2019 00:22

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

35,500 Euro Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri

Oferte Sezonale-shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (lura 3,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura 3, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik... 19/08/2019 00:22

Mobilimi:Bosh

35,500 Euro

160,000 Euro Ofrojme shtepi per shitje ne zemer te bllokut OFROHET PER SHITJE NJE APARTAMENT 103 me ter me hiptoke ne zemer te bllokut!
Ap

Ofrojme Shtepi Per Shitje Ne Zemer Te Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet per shitje nje apartament 103 me ter me hiptoke ne zemer te bllokut! apartamenti esht 103 meter i investuar ne nje pallat te ri me ashensor apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar te tiranes!... 18/08/2019 23:52

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

49,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Varri i Bamit Rruga Kujtim Laro  (ID 4119035 ) Property ID : 4119035

Varri i Bamit, Rruga Kujtim Laro, prane Postes Shqiptar

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Varri I Bamit Rruga Kujtim Laro (id 4119035 )

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4119035 varri i bamit, rruga kujtim laro, prane postes shqiptare, shitet apartament 1+1, bosh, siperfaqe 54 m², ballkoni me siperfaqe 6 m², siperfaqe totale 60 m² me hipoteke, kati i 3 i banimi, jo i fundit, i restauruar totalisht... 18/08/2019 23:52

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

48,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne yzberisht me gjithe mobiljet SHITET APARTAMENT 🏡
➡️ 1+1 (mund te pershtatet ne 2+1)
➡️Sipërfaqj

Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht Me Gjithe Mobiljet

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 🏡 ➡️ 1+1 (mund te pershtatet ne 2+1) ➡️sipërfaqja: 58 m² ➡️kati : 3 banim ➡️vendodhja: ne yzberisht (buze rruges kryesore) ➡️e mobiluar totalisht ➡️me hipoteke ➡️Çmimi : 48mije € per cdo ... 18/08/2019 23:52

120,000 Euro 1+1  ne shitje shitet apartament ne pallat te ri me hipotek perball 7 xhuxhave  behet dhe 2+1 9

1+1 Ne Shitje

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne pallat te ri me hipotek perball 7 xhuxhave behet dhe 2+1 95 m 1300 euro m... 18/08/2019 23:48

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

90,000 Euro Shtepi private Shitet shtepi private 1 katshe 72m2 e mobilume me hipotek, me projekt per 3 kate

Shtepi Private

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private 1 katshe 72m2 e mobilume me hipotek, me projekt per 3 kate.siperfaqja tokes 930 m2+magazine 35 m2.cmimi 90.000 euro i diskutushem.per hollesi te metejshme kontaktoni ne numrin e telefonit 00355686158888... 18/08/2019 23:48

63,000 Euro Shitet Apartament 2+1,103m2,63000 Euro,mobiluar,Fresku! Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut. Apartame

Shitet Apartament 2+1,103m2,63000 Euro,mobiluar,fresku!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e freskut. apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, dy ballkone, korridor dhe dy tualete. orientimi i apartamentit është nga perëndimi. sipërfaqja 103.1 m2, i ... 18/08/2019 23:48

39,000 Euro Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner  Shitet Apartament 1 + 1 i Ri (59 m2) ne Allias (Rr. e Dibres) Zona Ofron Parkim

Shitet Apt 1+1 (59 M2) I Ri Ne Allias (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kundrabufe druri | shtrua me pllake cilesore | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja |... 18/08/2019 22:54

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 18/08/2019 22:30

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

166,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 160 m² 166.000 Euro (Kodra e Diellit 2) Apartamenti eshte ndodhet ne katin e 3 te nje pallatit te ri me nje pamje te Tir

Tirane, Shes Apartament 3+1 Kati 3, 160 M² 166.000 Euro (kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte ndodhet ne katin e 3 te nje pallatit te ri me nje pamje te tiranes me nje siperfaqe totale prej 160 m2. eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshem, sallon ndenje ,sallon ngrenie , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe gard... 18/08/2019 22:28

Mobilimi:Bosh

166,000 Euro

74,000 Euro 3+1 ne shitje tek unaza e re perball karburant kastratit shitet 3+1 e hipotekuar te 2 rrethrro

3+1 Ne Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek unaza e re perball karburant kastratit shitet 3+1 e hipotekuar te 2 rrethrrotullimet... 18/08/2019 22:27

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta n... (Premium 15.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

65,000 Euro

Super mundesi perfekte investimi, ap me planimetri te rregullt, diell, pallat i ri dhe plotesisht i rikonstruktuar, me izolim termik dhe akustik, me ... (Premium 08.02.2020)

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

70,000 Euro Shiten 2 ap 1+1 . 70 m2 . Mine Peza . Shiten 2 apartamente nga 1 + 1 .
80 m2 . 
Kati 3 dhe i 4 . 
I pershtatshem pe

Shiten 2 Ap 1+1 . 70 M2 . Mine Peza .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten 2 apartamente nga 1 + 1 . 80 m2 . kati 3 dhe i 4 . i pershtatshem per dubleks por shiten edhe 1 nga 1 . cmimi : 1050 euro m2 . adresa : rruga mine peza . vendodhja tek prokuroria tiranes . tel : 069 35 87 581 .... 18/08/2019 22:22

95,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet  (ID 4121262 ) Property ID :4121262

21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, Kompleksi Magnet, shitet

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (id 4121262 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4121262 21 dhjetori, rruga artan lenja, kompleksi magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 100 m² ( 92 m² me dokumenta), kati i 8 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, shitet bosh vetem me kundrabu... 18/08/2019 22:22

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 18/08/2019 22:10

88,000 Euro Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat... 18/08/2019 22:01

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 apar... (Premium 18.07.2020)

172,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

172,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

38,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 18/08/2019 22:01

77,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti esht

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono... 18/08/2019 22:01

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj... 18/08/2019 21:51

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim