shitet shtepi tek qemal stafa 

 Online 173 lexues | 34 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 173 lexues | 34 njoftime ne pritje
97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

188,000 Euro
Shitet 3+1, Bllok, 130 m2 Shitet apartament 3+1 tek rruga "Ismail Qemali" në zonën e Bllokut.

Shitet 3+1, Bllok, 130 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rruga "ismail qemali" në zonën e bllokut. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati. apartamenti ka sipërfaqe neto prej 130.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2... 15/10/2019 16:15... Lexo detajet..

45,000 Euro
Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem, 61 m2- 45.000 Euro Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi Mangalem21 .
Kompleksi me

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin tone. raporti cmim- cilesi me i imire ne tirane . qetesi dhe ajer i paster, gjithashtu ndricim natu... 15/10/2019 16:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

54,000 Euro
#OKAZION Shitet apartament 2+1 ne Plazhin e Golemit ne Durres. #OKAZION Shitet apartament 2+1 ne Plazhin e Golemit ne Durres.
-Me pamje nga de

#okazion Shitet Apartament 2+1 Ne Plazhin E Golemit Ne Durres.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#okazion shitet apartament 2+1 ne plazhin e golemit ne durres. -me pamje nga deti - apartamenti disponon nje siperfaqe prej 83m/2 + 33 m2 verande te jashtme perbehet nga: * dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen. * 2 dhoma gjumi * tualetin * ba... 15/10/2019 16:12... Lexo detajet..

35,000 Euro #Shitet Apartment 2+1 ne Golem #Shitet Apartment 2+1 ne Golem
#I mobiluar
#Siperfaqe 62m2
#Kati 1 i banimit

#shitet Apartment 2+1 Ne Golem

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartment 2+1 ne golem #i mobiluar #siperfaqe 62m2 #kati 1 i banimit #Çmimi €35.000 i diskutueshem #adresa: pallatet 4 katesh, qender golem #kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim ... 15/10/2019 16:12... Lexo detajet..

34,000 Euro #SHITET Aparatamenti 1+1. #SHITET Aparatamenti 1+1
#Kati 2
#I mobiluar
#Vija e 2 Bregdetare
#100 metra

#shitet Aparatamenti 1+1.

Zone Periferike | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

#shitet aparatamenti 1+1 #kati 2 #i mobiluar #vija e 2 bregdetare #100 metra nga bregdeti #adresa: tek kompleksi alb -adriatik,golem. #cmimi 34.000 euro. #kontaktoni ne :0695509143 #ju mirëpresim! @ plazhi i golemit... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

21,000 Euro #Shitet Gazionere #Shitet Gazionere
#Siperfaqja 39m2
#Kati i 3 i nderteses
#Cmimi:21.000€uro

#shitet Gazionere

Zone Periferike | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

#shitet gazionere #siperfaqja 39m2 #kati i 3 i nderteses #cmimi:21.000€uro #i diskutueshem #adresa:prane fafa premium,zona e mali te robit #kontaktoni: 0695509143 #ju mirëpresim! ... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

37,000 Euro #Shitet Apartament 1+1 #Shitet Apartament 1+1
#I mobiluar
#kati i 1 i banimit
#Ndertesa e pajisur me

#shitet Apartament 1+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 1+1 #i mobiluar #kati i 1 i banimit #ndertesa e pajisur me ashensore #ndertim i viteve te fundit #150metra nga vija bregdetare #siperfaqe 64m2 #cmimi 37.000 €uro #i diskutueshem! #adresa : prane rruges dytesore ,prane ka... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

76,000 Euro #Shitet Apartamenti 2+1 #Shitet Apartamenti 2+1
#I mobiluar
#Siperfaqe 84m2
#Paisur me kodicioner
#K

#shitet Apartamenti 2+1

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#shitet apartamenti 2+1 #i mobiluar #siperfaqe 84m2 #paisur me kodicioner #kati 4 #zone komplesesh #30metra larg nga bregu i detit #cmimi 76.000€uro #pak i diskutueshem! #adresa :zona e kompleseve ,prapa hotel premiumin, golem. #kontakton... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

34,000 Euro #Shitet Apartament 1+1. #Shitet Apartament 1+1
#Siperfaqe 76m2
#I mobiluar
#Ballkon
#Kati i 1
#Çmi

#shitet Apartament 1+1.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 1+1 #siperfaqe 76m2 #i mobiluar #ballkon #kati i 1 #Çmimi €34.000 #adresa: prane hotel dolce vita, shkembi i kavajes #na_kontaktoni 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

35,000 Euro #Shitet Apartament 2+1 #Shitet Apartament 2+1
#Siperfaqe 69m2
#I mobiluar
#Kati 4
#Me kondicioner

#shitet Apartament 2+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#shitet apartament 2+1 #siperfaqe 69m2 #i mobiluar #kati 4 #me kondicioner #posedon dokumentacion te rregullt #Çmimi €35.000 #adresa: prane hotel majestic-ut, shkembi i kavajes, durres #na_kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

68,500 Euro #Shitet Apartament 2+1. #Shitet Apartament 2+1
#Siperfaqe 100m2
#Kati 1 i banimit
#Zone vilash
#Çmi

#shitet Apartament 2+1.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 2+1 #siperfaqe 100m2 #kati 1 i banimit #zone vilash #Çmimi €68.500 #adresa: vilat mbrapa rio palace, golem #na_kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

44,000 Euro #Shitet Apartament 2+1  Plazh Durres #Shitet Apartament 2+1
#I mobiluar
#Siperfaqe 81m2
#Kati 5 i banimit
#Ashens

#shitet Apartament 2+1 Plazh Durres

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

#shitet apartament 2+1 #i mobiluar #siperfaqe 81m2 #kati 5 i banimit #ashensor #adresa: perball pasticeri pelikani,lagja 13 plazh durres #Çmimi €44.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne 0695509143 #ju mirepresim!... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

72,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1  #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 112 m2 
#Dhom gjumi 2 
#Ballkon 2 
#Kati

#shitet_apartament 2+1

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 112 m2 #dhom gjumi 2 #ballkon 2 #kati 6 #adresa: zona iliria, prane pistes vogel ,durres #Çmimi €72.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne ☎️ 0695509143 ju mirepresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

67,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1. #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 118m2 
#Kati 3
#I mobiluar 
#2 dhoma gjum

#shitet_apartament 2+1.

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 118m2 #kati 3 #i mobiluar #2 dhoma gjumi #2 banjo #korridor #ballkon #ashensor #adresa: zona urtja, durres #Çmimi: € 67.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne ☎️ 0695509143 ju mirepresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

21,000 Euro #Shitet Gasionere. #Shitet Gasionere
#Siperfaqe 45m2
#i mobiluar
#kati 1 i nderteses
#Me dokume

#shitet Gasionere.

Qender | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet gasionere #siperfaqe 45m2 #i mobiluar #kati 1 i nderteses #me dokumentacione te rregullta #20 meter larg nga bregdeti #adresa:kompleksi oliver,golem #cmimi 21.000 euro #i diskutueshem! #kontaktoni ne :0695509143 #ju mirëpresim! @ p... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

65,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1  #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 91m2 
#Ashensor
#Kati i 7
#Ballkon i boll

#shitet_apartament 2+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 91m2 #ashensor #kati i 7 #ballkon i bollshem qe ofron pamje nga deti #i mobiluar #kondicioner #disponon dokumentacion te rregullt #adresa: prane “hotel kamelia”, shkembi i kavajes, durres #Çmimi €... 15/10/2019 16:08... Lexo detajet..

40,000 Euro 1+1 ne Ali Dem (Big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim dhe pajisje te reja| Kondicioner  Shitet Apartament 1 + 1 (54 m2) ne Ali Dem (Big Market) Zone e Preferuar qe ofro

1+1 Ne Ali Dem (big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim Dhe Pajisje Te Reja| Kond

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim natyral perfekt | kolltuqe te reja | dhome gjumi e kompletuar | tualet i mirembaj... 15/10/2019 16:06... Lexo detajet..

63,000 Euro OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla Apartament

Okazion Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 M2 , 63000 Euro Rr .besim Alla

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion shitet | apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .besim alla apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , ka nje soxhiorno dhe tre dhoma gjumi si dhe nje banjo e nje ballkon te madh . eshte me veshje kapote te brendshme si dhe dritare te nje ci... 15/10/2019 16:05... Lexo detajet..

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

79,100 Euro OKAZION |Shitet partament 2+1 , 113 m2 , 700 euro m2ne Astir , me hipoteke . Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim Lindje -Perendi

Okazion |shitet Partament 2+1 , 113 M2 , 700 Euro M2ne Astir , Me Hipoteke .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet fare prane me rrugen kryesore dhe me drejtim lindje -perendim . eshte ne nje pallat te viteve te fundit dhe i mirembajtur shemu mire. ka dy dhoma gjumi te medha si dhe nje soxhiorno me nje hapesire te bollshme . ka dy koridore shp... 15/10/2019 16:05... Lexo detajet..

120,000 Euro Shitet | Apartament 2+1 , 90.2 m2 + 29 m2 garazh , 120000 euro te rruga Artan Lenja  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire pas Inxhinierise se Ndertimit te

Shitet | Apartament 2+1 , 90.2 M2 + 29 M2 Garazh , 120000 Euro Te Rruga Artan Lenja

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire pas inxhinierise se ndertimit te kompleksi magnet-kontakt. eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me studio arkitekturore italiane apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit-, sistem k... 15/10/2019 16:04... Lexo detajet..

119,000 Euro Shitet apartamentin 3+1.Rruga Dibres.Selvia.Vila Gold Shitet apartamentin 3+1 
5 minuta ne kemb nga qendra tiranes 
Rruga e Dibres,

Shitet Apartamentin 3+1.rruga Dibres.selvia.vila Gold

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamentin 3+1 5 minuta ne kemb nga qendra tiranes rruga e dibres, tek selvia ose vila gold pallat i ri me ashensor kati i par banim perbehet me nje korridor si lidh gjith shtepin me 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe salloni me guzhinen ... 15/10/2019 15:41... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza,te Gazheli Shitet Apartament 2+1 me sip,56m te brendshme pa perfshire muret dhe ballkonin,n

Shitet Apartament 2+1 Te Mine Peza,te Gazheli

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,56m te brendshme pa perfshire muret dhe ballkonin,ne katin e 4 ne nje pallat egzistues dhe shume te mirmbajtur. apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka orinetim j-p,dhe me pamje nga unaza. eshte e pajisur me certifka... 15/10/2019 15:36... Lexo detajet..

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

77,000 Euro Shitet Apartament 2+1 mbrapa Globe Shitet Apartament 2+1 me sip,90m ne katin 4 ne nje pallat te ri me ashensore,Apa

Shitet Apartament 2+1 Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,90m ne katin 4 ne nje pallat te ri me ashensore,apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme.nje sallon bashke me guzhinen,1 tualet dhe nje ballkon,kaorinetim j-l. ndodhet mbrapa globe ne rr,vaze zela. eshte... 15/10/2019 15:36... Lexo detajet..

175,000 Euro Apt Gjigand (139 m2) Super Cilesor (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji) Pallat i 2019 me Ashensor  Apartament Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (139 m2)  (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji

Apt Gjigand (139 M2) Super Cilesor (rr. E Kavajes - Pallatet Deliorgji) Pallat I 2019 Me A

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc+ballkon (139 m2) (rr. e kavajes - pallatet deliorgji) ashensor | ndertime cilesore | parket | ndricim perfekt | hapesire e madhe | planimetri e rregullt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyera | b... 15/10/2019 15:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

175,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke tek rruga Myslym Keta, perb

Shitet Apartament 3+1, 60000 Euro Ne Kinostudio!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 euro me hipoteke tek rruga myslym keta, perballe me kinosdudion! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndare... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim